ACO Dorota Nowak

Poznań

Opinie o ACO Dorota Nowak

2013-10-18 23:16:59
Witam. Chcę przedstawić jak firma ACO wabi przyszłych pracowników. Mianowicie szef wspomnianej firmy zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną, wypytuje czy pan faktycznie umie posługiwać się sprzętem pomiarowym czy innymi narzędziami, wypytuje o przebieg kariery zawodowej i gitara - wszystko gra. Jak już dowie się czego chce to rzuca pewnymi sumami pln'ów i tutaj też wydaje się że wszystko gra. Człowiek cieszy się ze już praktycznie ma robotę w garści, niektórzy rezygnują z obecnej a inni cieszą się że dostali tą. I tak przychodzi sie do pracy od poniedziałku i pracuje. Pracuje się jeden dzień, drugi , trzeci aż w końcu człowiek się zastanawia kiedy zobaczy umowę o pracę. Zazwyczaj po około 5-7 dniach przychodzi umowa. I tutaj się zaczyna.Pan szef słowem nie wspomniał na rozmowie że na umowie widnieje najniższa krajowa i od tego są odprowadzane składki (o ile są bo- skoro zataił takie informacje na wstępie dlaczego i tutaj nie miało by być niespodzianki) a dodatkowe pieniądze idą pod stołem (ale czy idą?) Należy jeszcze wspomnieć o tym że przychodzi sie do pracy jak od poniedziałku pracujue i pracuje , po 7 dniach umowa ale nie od dnia kiedy sie zaczęło pracę lecz od powiedzmy przyszłego tygodnia lub miesiąca(tym samym możemy mieć przerwę w ciągłości zatrudnienia jeśli komuś na tym bardzo zależy). A i jeszcze jedno przyjmując się na dane stanowisko nie do końca można być pewnym czy się na nim zostanie ponieważ jak czasami się krzywo spojrzy to w ripoście za 2 dni słyszy się "nie wiadomo jak to w sumie będzie czy Pan zostanie tutaj czy może gdzieś Pana przesuniemy" .Tak to mniej więcej wygląda rekrutacja i praca w ACO. Pozdrawiam i proszę się dobrze zastanowić chcąc tam pracować. Pozdrawiam
były pracownik 2013-11-06 13:12:14
Pracowałem w firmie ACO i odszedłem chcąc spróbować się z własna dzielnością.
Wiem, że niewiele jest opini pozytywnych o pracodawcach, ponieważ opinie piszą głównie niezadowolone osoby. Ja mam bardzo dobre wspominania związane z pracą w ACO a spędziłem tam ładne kilka lat. Fakt trzeba coś umieć i to jest pewnie największy problem, bo wiem jakie za moich czasów trafiały do firmy osoby... ręce opadają. Nie ma pracodawcy idealnego, ale ten jest na pewno bardzo dobry o czym na pewno świadczą osoby pracujące w ACO ponad 10 lat...
serwisant 2013-11-20 23:16:09
Hej. Niestety muszę się zgodzić z wypowiedzią osoby z dnia 18.10. Też doświadczyłem podobnego traktowania. Kurna nie powiem miałem niezłą robotę a tutaj skusiło mnie ogłoszenie więc mowie co mi szkodzi -zobacze. Rozmowa była normalna, fakt pracodawca sporo wypytał o umiejętności a mało mówił od siebie. Zaoferował mi nieco lepsze PLN niż niałem aktualnie, do tego nieco bliżej zamieszkania więc się skusiłem. Żałuję tego do dziś dnia. Umowę którą dostałem do podpisu wyśmiałem( tutaj też się zgodzie z 18.10 - najniższa) także dostałem ją z opóźnieniem. Trzeba powiedzieć że leserem nie jestem a na elektronice się znam bo pracowalem już w nie jednym serwisie. Tak to się dzieje gdy nie docenia się tego co się ma. Także ostrzegam najpierw zapytajcie kiedy dostaniecie umowę i co na tej umowie będzie żebyście się czasami nie przejechali. Narka
zuza 2015-06-16 11:52:17
Zdecydowanie popieram. Bardzo niemili pracownicy, nie szanujący czasu innych. Nie polecam
daro 2016-04-20 12:40:26
Ale powyższe opinie mówią o pracownikach nie o wlascicielu, zatsanwiam się czy on wie o tym, że pracownicy nie szanuja siebie na wzajem i co najgorsze idzie to teraz na klientów, szkoda bo firma przez takie osoby traci klientów. Raczej nie fajna atmosfera.
Zostaw swoją opinię o ACO Dorota Nowak - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACO Dorota Nowak