Opinie o AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o. w Warszawa

KiedyśPracownik Nowy wpis

Odradzam ze względu na: toksyczne środowisko pracy, sposób zażądania bez szacunku dla autonomii pracownika, ciągła kontrola czy pracujesz wystarczająco długo i nie wyszedłeś przypadkiem przed czasem, brak możliwości rezygnacji z godzinnej przerwy, uwagi za spóźnienia. Jednym słowem jedna wielka KONTROLA. Aha i jeszcze publiczne upokarzania pracowników też są normą, dlatego pracuje tam dużo osób, które się w ten schemat dobrze wpasowują.

Niepotrzebnie zapytałem Nowy wpis

Jakiś czas temu byłem uprzejmy złożyć aplikację do działu księgowości. Po dwóch spotkaniach otrzymałem informację, że wybrano moją kandydaturę. Rozpoczęliśmy wszystkie formalności i po zapoznaniu się m. in. z regulaminem pracy, pozwoliłem sobie zapytać, czy ta 1-godzinna przerwa w trakcie każdego dnia pracy jest obowiązkowa, czy możemy inaczej ustalić mój czas pracy. W odpowiedzi otrzymałem informację, żebym jednak nie przychodził. Do dnia dzisiejszego nie rozumiem gdzie popełniłem błąd, ale zapewne (usunięte przez administratora) się urodziłem i już (usunięte przez administratora) umrę. Zapewne nie dotarło do mnie wtedy, że pracować dla TAKIEJ firmy to wielkie wyróżnienie i zaszczyt. Czy przegrałem życie?

Aneta Nowy wpis

To prawda ze firma nie podaje informacji o wyniku rekrutacji?

Dero Nowy wpis

Cześć wszystkim, czy ktoś jeszcze odwiedza to forum? jestem na ich stronie internetowej i szukam jakiś ofert pracy ale niestety nic nie widzę, wie ktoś z was może lokalnie czy kogoś szukają Dzięki z góry

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Porta

O rekrutacji: Firma pomimo rozbudowanej teoretycznie polityki HR nie ma w zwyczaju informowania kandydatów nie wybranych o tym fakcie.

aiglincoln

Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIG / Lincoln Polska Sp. z o.o.