CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j.

Lublin

Opinie o CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j.

o nie nie nie 2016-03-13 22:29
Praca w tej firmie to jedna wielka emocjonalna huśtawka
eechu 2016-10-18 22:46
W końcu ważne są dla mnie odpowiednie zarobki, bo jak dolliczana jest odpowiednia premia to nic dziwnego, że ich oferty pracy są tak popularne. A socjale?
madzik 2016-10-28 21:27
Ktos moze cos wiecej powiedziec o zarobkach i obowiazkach?podroze sluzbowe sa czeste?cokolwiek plis:)
madzik 2016-10-28 21:28
Ja 2016-11-13 19:27
Jak bardzo Wam nie wyszła kariera po zakończeniu pracy w CE2, że tak wylewacie żółć byli pracownicy? Stek bzdur, oszczerstw i kłamstw, na prawdę nie dziwię się, że nikt nie chce zatrudniać takich pracowników. Z tego co wiem, od obecnych pracowników, firma ma się dobrze, zarobki i atmosfera również.
Obecny pracownik 2016-11-13 20:49
Praca bardzo w porządku, finanse ponad przeciętne, na atmosferę nikt z pracujących nir narzeka. Dobre premie, ciekawe wyjazdy, rozwój i satysfakcja. Bardzo dobre miejsce pracy. Ja polecam.
Człowiek obiektywny 2016-11-14 12:23
cytuję podobno Obecnego Pracownika: "na atmosferę nikt z pracujących nir narzeka"

hmmmmm - czyżby wszyscy się przed weekendem zwolnili?
workin 2016-11-20 19:45
otóż mylisz się, mamy się świetnie, pracujemy i nie mamy czasu na głupoty, w przeciwieństwie do tych, którzy nie pracują i nie chcą pracować... pozdrawiamy, obecni pracownicy:)
Zostaw swoją opinię o CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j.