brak logo

Owa-Dekor Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Owa-Dekor Sp. z o.o.

bedranek 2014-01-29 20:41
Jeden z prezesów, a jest ich dwóch, ma za sobą jakąś ciężką traumę życiową. Z zachowania przypomina on coś między wypaloną diwą operową, a dzieckiem w okresie buntu. Dodam jeszcze, że oprócz prezesów, występują tam jeszcze dyrektor handlowy, kierownik magazynu wiec jak na 6-8 osobową firmę to funkcyjnych jest, o zgrozo przeszło połowa kadry. Próbują kreować się jako wielce profesjonalny i zgrany zespół. Niestety po jednym dnu można tam poczuć się jak w "Procesie" Kafki. Miałem okazję bliżej się przyjrzeć ich działaniu, jedynym nasuwającym mi się komentarzem pod ich adresem jest słowo ŻAL. Kompletna strata czasu dla kogoś kto szuka pracy, chyba że chce pracować w cyrku.
5
Tomek 2014-04-18 02:39
widziałeś może jakieś pozytywy???
2
janka 2016-04-24 20:31
balustrady, sztukateria, deski tarasowe, schody drewniane, sufity to taka branża że w dzisiiejszych czasach trudno super wypłacalnego szefa znaleźć, to fakt, ale z tego co wiem tej firmie to się jednak udaje
kliczko 2017-05-19 16:58
Kiedyś pracowałem w tej firmie. Poza niską pensją w stosunku do wymogów- było to bardzo ciekawe doświadczenie. Fakt- śmieszyło mnie to, że na 8 osób cztery były rządzące :) ale ogólnie wspominam pozytywnie.
1
Zostaw swoją opinię o Owa-Dekor Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Owa-Dekor Sp. z o.o.