Konsat Sp. z o. o.

Gdynia

Opinie o Konsat Sp. z o. o.

123 2015-01-14 17:09:55
Witam,
na rozmowę do tej firmy nie trzeba się przygotowywać,
jedyne pytanie to- "Od jakiej kwoty podejmie Pan pracę"
Nie trzeba więc dużo myśleć, żeby stwierdzić,
że szukają naiwnych jak najtańszym kosztem.
oszukany 2015-01-19 14:39:29
Zgadzam sie, mi facet, ktory podawal sie za prezesa firmy powiedzial, ze po kilku dniach da odpowiedz, tyle ze to ja po 10 dniach dzwonilem i pytalem, nastepnie zostalem umowiony by zobaczyc jak wyglada praca i czy mi sie spodoba, po tym znowu dostalem zapewnienie, ze za kilka dni dadza odpowiedz i do tej pory cisza.
Firma oszukuje ludzi w zywe oczy, zero profesjonalizmu, jesli prezes to taki klamca to cala firma jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Jasiu 2015-01-27 20:59:56
Firma kiepska, mało płacą, instalatorom oraz innym osobą nie polecam!!
Alex 2015-01-31 13:03:24
Stanowczo odradzam!! Trzymać się z dala o tych oszustów!!
mila 2015-02-22 19:49:03
Pracowałem i zrezygnowałem do własnego spokoju.
konserwator 2015-06-15 21:15:43
Duże problemy z rozliczeniem wystawionych faktur ,radzę omijać z daleka
xxxx 2015-12-18 19:20:32
Pracowałem w tej firmie i fakt wymiar czasowy jest spory, lecz wszystko do uzgodnienia. Nawet godziny pracy. Wszystko odbywa się elastycznie, kasa na czas i możliwości dorabiania pieniędzy za dodatkowe projekty. Zrezygnowałem, ponieważ wyjechałem za granicę, lecz jakbym był w Polsce nie widzę przeciwwskazań do dalszej współpracy. Negatywy pewnie są od osób co nawywijały u klientów i zostały dyscyplinarnie usunięte. Tam ciężko stracić pracę, ponieważ kadra kierownicza jest "ludzka" i rozumie problemy. Utożsamia się z pracownikiem i jego problemami co jest rzadkie w tych czasach wyzysku.
xxxx 2015-12-20 16:34:36
dużo wymogów, dużo czasu po przeliczeniu pieniądze słabe.
Jasiek 2016-05-15 20:59:56
Wiesz co dają umowę i generalnie nie ma się czym przejmować jeśli chodzi o to o co może chodzić teraz
Zostaw swoją opinię o Konsat Sp. z o. o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsat Sp. z o. o.