Opinie o Extradach w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Extradach. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Extradach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extradach w Szczecin

Andrej

Telefon kupiony nowy a bateria trzyma 3 godziny. Wymienić nie chcą muszę sam szukać teraz

Felek
@Andrej

Kożystam z ich uslug od lat i zawsze jestem mega zadowolony. Szybko konkretnie i w milej atmosferze.

Gosia

Byliśmy z mężem przed świetami i były straszne pustki - nie dostaliśmy ani bombek których szukaliśmy a niby były w promocji ani lampek smart do łączenia z telefonem. Nie wiem czy to kwestia zakupów na ostatnia chwile czy zła promocja sklepu. Dobrze ze chociaż te choinki były

@Gosia

Wytłumaczyć dzieciom że nie będzie lampek na święta to pikuś, bo jak widać gorzej wytłumaczyc dorosłym że extradach zajmuje się sprzedażą dachów a nie lampek choinkowych

Poleglam

Pracowałam na mrożonkach dwa miesiące ale nie dałam rady - ta praca nie jest dla każdego. Dużo noszenia po 10 godzin dziennie mrożonych warzyw i owoców w kartonach. Temperatura jak to na chłodni minus kilka stopni a ciuchy które dają są za duże i za mało termiczne musiałam we własnym zakresie kupić sobie dodatkowe ocieplacze

@pracownik

Nikt nie chce mówić o zarobkach bo to jak zwykle w tym kraju jak zarabiasz za mało to się śmieją a jak zarabiasz za dużo to zazdroszczą. Fakty są takie ze firma jest otwarta na to żeby wysłuchać Twoich oczekiwań i ocenić czy są w stanie tyle zaoferować. Byłem świadkiem jak świeży pracownik chodził i był w szoku bo zaoferowali mu nawet troszkę więcej niż sam oczekiwał. Ja jako pracownik w dłuższym stażem i nie oderwany od realiów rynkowych - bardzo szanuje system rozliczeń ( jest klarowny), umowa o pracę, bez ściem, liczne konkursy sprzedażowe, premie miesięczne i kwartalne. Zwykle zaglądam sobie tutaj jak ktoś z hukiem wyleci z pracy za przekręty lub próby - wtedy zaczyna tutaj huczeć i grzmi, jaka ta firma zła , jaka straszna itd :) Wystarczy sumiennie pracować, starać się i bez problemu znajdziesz się w grupie dobrze zarabiających Polaków ;)

Asia

Pracowalam w firmie 3.5 roku i byl to dla mnie fantastyczny czas. Poznalam ciekawych ludzi i wiela sie nauczyla. Pozdrawiam z UK Asie. Buziaki dla Sylwi:)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Extradach? Chętnie zatrudniają?

Andrej

Don Pedro
@Andrej

Wow Aż 3 godziny Maja rozmach …..????

@Andrej

Ja tam nie narzekam. Kupuje u nich regularnie rózne akcesoria. Zawsze jest milo i wesolo. Po za profesjonalnym doradztwem mozna sobie porzartować???? Tylko raz sie zdazylo ze pokrowiec nie pasowal do telefonu ale bez problemu mi wymienili.

Felek Nowy wpis
@Andrej

Cześć. :D widziałem tamtą opinię o tym, że jak człowiek będzie rzetelnie pracował to raczej sobie spokojnie fajnie zarobi. Jeden Pan pisał przy tym o konkursach sprzedażowych, jakieś jeszcze wydarzenia są organizowane? One tak w ogóle jak wyglądają i ile można na nich zyskać?

Poleglam

@Poleglam

Chyba nie piszesz o extraDachu ? ????

Stefan
@Poleglam

Najgorsze to fakt sa godziny pracy w chlodni przy mrozonkach:(

@Stefan

Na mrożonki oferty pracy nie widziałam, to jakieś nowe stanowiska? :D co z doradcą handlowym przy tym? Takie ogłoszenie rzuciło mi się w oczy i ciekawią mnie szczegóły. Ktoś już pytał o potencjalne zarobki lecz bez odzewu, dlaczego? nikt swoich miedzy sobą nie zna? Pod względem finansowym warto aplikować?

@pracownik Nowy wpis

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Extradach na stanowisko Doradca handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Extradach?

Ta wspominana prezentacja dam wpłynie na ich potencjalne zarobki? :D mówimy tu o pracy handlowców? Jeśli tak to jakie są stawki a przede wszystkim prowizje? Opiszecie aktualny system? Warto starać się o propozycję zatrudnienia? Nie widziałam aktualnego ogłoszenia

Serwisant

Prowadziłem serwis telewizorów w tej firmie - najtańsze chińskie zamienniki wszystkiego - a Samsung za usługę gwarancyjna płaci za oryginały.

Wikary
@Serwisant

Mojego Iphona naprawili jak trzeba

Czy istnieje możliwość rozwoju w Extradach?

Handlowiec

Można osiągnąć naprawdę fajne wyniki. Firma dostosowuje się do realiów rynkowych. Wręcz namawiają do sprzedawania tanio, aby klienci byli zadowoleni. Ale i tak marża zostaję. Jest ok !

Mazur
@Handlowiec

Z jakiego oddzialu piszesz? Nie wiesz czy bedzie oddzial w Lublinie?

fitmalin

Pracowałem na stoisku ze "zdrową" żywnością. Może i żywność zdrowa ale co z tego jak mało świeża. Truskawki pognite zawsze kazali układać na spodzie i nakładać razem z tymi co na wierzchu byly dobre, owoce w punkcie stoja na pełnym słońcu - na koniec dnia nadają się tylko na szejka...

warsztatowy

Pracowałem na warsztacie tutaj w jednej z gorszych miejscówek w Legnicy. Za wszsystkie naprawy przyjmować możemy tylko gotówke bez wystawiania faktur. Żadnych oryginalnych produktów wszystko jakies chińskie podróbki. Jak chcecie miec dobrze zrobiony samochód to omijajcie szerokim Łukiem - chyba ze na szybko pod sprzedaż aby nikt nie zauważył a auto rozleci się za rogiem

Nigdy nie trafiłem na tak okropna babę jaka jest team liderka tego zespołu w głównej siedzibie. Dlaczego ktoś w ogóle ja jeszcze trzyma na tym stanowisku ? Pracowałem w 3 innych firmach zajmujących się produkcja wiatraków i elementów do nich i nigdzie nie było tak beznadziejnej atmosfery jak tutaj - za 5 minut spóźnienia dostaniesz ochrzan przy wszystkich mimo ze dzień wcześniej zrobiłes dodatkowe 30 min darmowych nadgodzin. Masz za dużo pracy? Dostaniesz jej jeszcze więcej bo szefowa musi mieć czas na poflirtowanie sobie z praktykantami. Chcecie się doszkolić z branży wiatracznej? Pomimo tego ze firma organizuje szkolenia to twoja szefowa nie zgodzi się na tygodniowy wyjazd na szkolenie bo musiałaby pracować za Ciebie w tym czasie. Dno i kilometr mułu moznaby tak wymieniać godzinami. Jedyny pozytyw to wynagrodzenie ale ono nie rekompensuje wszystkiego

Kamil

Przy wiatrakach to ja nie chce pracować

Heniek
@Kamil

A ile sie zarabia przy wiatrakach na pelnym etacie?

Pytajacy

Aplikowaliście na Dyrektor Handlowy w Extradach i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Elizabet

Jaki model zarzadzania prowadzi firma i jaki styl organizacji cechuje firme?

Adrianek

Co to się dzieje w extraDachu ze dwóch Dyr położyło wypowiedzenia Wie ktoś?

Przemo
@Adrianek

Teraz wraz ze mną już trzech Dyrektorów położyło papier. Cieszę się potrafimy wspólnie z Kolegami z innych oddziałów powiedzieć dość tej żenadzie. Zachowanie Dyr. H. czyt. Specjalisty od robienia uników i przypisywania sobie zasług innych pracowników, ma swoje granice. To nie jest zła firma, gdyby nie Dziecko które konsekwentnie ją rozwala.

Sławomir
@Przemo

Odchodzisz bo ktoś zbiera laury za twoja pracę? Nie można tego naprostować i aż trzeba składać wypowiedzenie? Są tylko problemy z zarządzaniem czy widzisz też inne minusy?

@Sławomir

Niestety trzeba bo tu liczy się tylko kasa Brak szacunku dla pracownika który przez dzieciaka z Krakowa traktowani są jako cyfra Nie polecam tej formy

Maciek
@Przemo

Gratuluje decyzji To największy plotkarz extraDACH Adam musi w końcu wziąć się do roboty

D.C.P.

Lysy i Handlowy Smarkacz (śmiech) wymieniają doświadczenia z konkurencja. W co teraz gramy ???

Aneta

Niestety miałam tę wątpliwa przyjemność współpracy z Łysym, nie polecam nikomu. Umiejetność motywacji i rozmowy z Handlowcami ukształtowana przy zbiorze ziemniaków. Wraz z Krakowskim Handlowym już zawsze kojarzyć się będą z porannym kacem i niewybrednymi żartami do Kobiet :-)

Kuba

W extraDachu niedługo więcej dyrektorów niż pracowników będzie

Sławomir
@Kuba

A ilu jest teraz? Potrzeba aż tak dużo osób w kadrze kierowniczej? Będą mieli chociaż kim zarządzać?

Pyszna pizza i do tega ta mrożona herbata:)

Marcin21

Pracowałem tu 5 lat - pierwsze 3lata pozytywnie natomiast dwa ostatnie to jakiś koszmar. Wypłaty stoją na tym samym poziomie co w 2021, premie zmniejszyły się z 15-20 tysięcy na kwartał do 10-15tysięcy kwartalnie - przynajmniej w handlu bo słyszałem ze w innych dzialach zostały takie jak były. Gdyby nie mniejsze premie to chyba nikt by nie narzekał.

@Marcin21

Powiem Ci, że po przeczytaniu co piszesz o premiach, to jestem skłonna Cię zapytać, jakie są plus-minus podstawy w handlu. Przecież chyba nie minimalna krajowa?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Extradach. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Handlowiec Stacjonarny?

Adrianek

A do jakiego miasta była ta rekrutacja?

TaTaTaTa…
@Adrianek

Do każdego miasta jest nieustanna rekrutacja. Bo nieustannie odchodzą pracownicy. Dzieciak na stanowisku Handlowego gasi światło w oddziałach, oczywiście przez Teamsa. Jego umiejętności zarządzana sa śmieszniejsze niż sprawa dla reportera w TVP

Jaki jest styl zarządzania w Extradach?

Zmęczony

Brak jakiegokolwiek stylu, zarządzanie na technikę „z dnia na dzień”. Dyr. Handlowy to żart, dzieciak który dostał zbyt dużo władzy. W rozmowach z Dyrektorami Oddziałów na forum jako argumentów używa wulgaryzmów.

Były
@Zmęczony

Janusze biznesu ???????????????? Zero motywacji zero stylu zarządzania zero kultury i szacunku dla pracowników. Dziwią się ze ludzie nie chcą przychodzić tu pracować.

Magazynier
@Były

A te posiłki regeneracyjne Żenada słoik za 5 zł którego nie da rady zjeść!!!! Kiedyś obiad był dwudaniowy ale na plebsie można oszczędzać Nie polecam Ja uciekam

Handlowiec
@Zmęczony

Szkoda że zazdrością i zawiścią każdy potrafi tylko szczuć a nie przyznać iż pewne osoby wprowadziły duże zmiany na plus dla firmy. Osoby które nie szły w tą samą stronę wręcz kombinowały siedzą właśnie za klawiaturą komentarzy negatywnych. Chętnie jako pracownik porozmawiam o tych niedogodnościach które Ciebie męczyły a nie występują.

Głodni? Nie
@Magazynier

Super pomysł ze słoikami bo zawsze są i każdy ma pod ręką na gorąco nieraz handlowiec prosi magazyniera o taką przysługę he he swoją drogą zawsze idzie się dogadać i zawsze można dać jakieś rozwiązanie zamiast tylko narzekać w internecie

Kukacz
@Zmęczony

Dzieciak, jak o nim piszesz, chcąc nie chcąc ma doświadczenie i wiedzę większe niż 99% tu komentujących (również niestety ode mnie). Myślisz, że właściciel firmy, która posiada kilkanaście oddziałów w Polsce, która jest liderem sprzedaży dachówek u praktycznie wszystkich liczących się producentów dachówek, okien dachowych itd mianowałby na to stanowisko osobę przypadkową czy niekompetentną? Byćmoże tenże dzieciak ma specyficzny styl zarządzania, a czasem po prostu nie owija w bawełnę ale zarządzanie firmą handlującą na tą skalę to nie zabawa dla dzieci tylko kawał biznesu, w którym czasami brak czasu na konwenanse. Jak komuś nie pasuje od czasu do czasu otrzymać dosadny komentarz to może rzeczywiście nie powinien się brać za zarządzanie dużymi firmami...

Do Gdańska jeździmy Parami
@Kukacz

Znajomość dachówek i akcesoriów to niezbędna wiedza Handlowca czy Specjalisty. Do efektywnego zarządzania kadrą kierowniczą w tak dużej rozproszonej firmie niezbędna jest wiedza, doświadczenie i kompetencje. Nie wystarczy kiwać głową i powtarzać „musicie więcej (usunięte przez administratora)” Piszesz ze to duża firma a nie zabawa, kto więc bawi się najwiecej na gościnnych występach?

Edyta
@Magazynier

Dlaczego się nie da? To co byś chciał tam jeść? Ja pamietam w jednej firmie tylko pączki na cały dzień. I automat ewentualnie z kawą i czymś słodkim. A tutaj jakaś stołówka jest?

Zniesmaczona

W tym sklepie niestety nie jest dobrze - kierownik zmiany zmusza do wydawania zimnych hot dogów zeby tylko zeszły. Pączki i drożdzówki zawsze stare aż wstyd wydawać klientowi kiedys ktoś sie wkurzy i rzuci tym w okna to i szybe wybije - i będzie miał racje. IZdecydowanie tez nie bierzcie kawy w tym punkcie - ekspres był czyszczony ostatnio chyba jak był kupiony - rurki od mleka są aż żółte. coś okrpnego

Zostaw merytoryczną opinię o Extradach - Szczecin

• Jak się pracuje w Extradach?

Zobacz opinie na temat firmy Extradach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extradach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Extradach
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Krakowska 61A
    71-017 Szczecin