Elwod Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Elwod Sp. z o.o.

orlen 2015-01-07 16:35:40
Witam wspaniałego kirownika marysia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecuje złote gury a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego tylu ludzi w balona zrobił za wszystko ci odetnie jak odejdziesz za ubrania badania nawet na godzinach przewali ze stalmechem trzyma powodzenia kto tam się wybiera zero perspektyw omijacie ta firmę ze komenda na zgielnickiego powodzenia
pkn 2015-02-07 11:44:50
omijać ta firmę z daleka.wyzyskuje pracownikow płacąc mizernie a sami biorą kasę Przymilna pani prezes naddaje się a pozniej wysysa do cna , tylko głupich szukają
bryk 2015-06-08 08:51:46
Opcje i oszustwa kierownika M. oraz omotanie prezeski przez niego to nic dobrego a wypłaty w lesie . Szukanie najwnych i bezrobotnych do dalszego ich wykorzystania
vhj 2016-04-21 23:27:56
trudno się z tobą nie zgodzić @4r5tyu każdy wie za jakie pieniądze godził się pracować, apotem jest wielki żal, rozgoryczenie i rozpacz jak to źle sie zarabia. Nie ukrywam wkurza mnie takie podejście do sprawy
Zostaw swoją opinię o Elwod Sp. z o.o. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elwod Sp. z o.o.