Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa

Kraków

Opinie o Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa

kryzys 2012-11-15 16:50:43
Minimalna krajowa plus premia z którą to już różnie bywa to podstawa zatrudnienia. Płaca w terminie. Na rozmowie obiecywane są kwoty których nie zobaczysz później (będzie mniej na pewno). Przy odejściu i tak cię ogolą z kasy bo stwierdzą że masz ubranie i klucze z \\\'demobilu\\\' za które płacisz jak za \\\'woły\\\'. Sprzęt którym masz pracować jest już stary i jak się coś zepsuje to masz za to zapłacić.
Samochody zazwyczaj mają jakieś nie sprawne bądź to koła łyse, bądź brak świateł i hamulców. Jak coś odpadnie czy się zużyje to płać za to, bo ostatni korzystałeś.
Prawa pracownika stosuje się wg uznania i często nie są zgodne z KP. Delegacja i zjazdy z niej to same proble[usunięte przez moderatora] Jak już wylatujesz to zazwyczaj dyscyplinarka albo jak ci się uda to masz się sam zwolnić. Powód na dyscyplinarkę da się jakiś wymyślić i jak nie idziesz do sądu pracy to masz papiery zeszpecone. Ogólnie bardzo nie fajnie wspominam i mam nadzieję że kiedyś uda się zapomnieć.
wapnix 2015-03-26 00:40:30
pracowałem w tej firmie trochę latek
co do pensji to każdy kto tam idzie pracuje na najniższej krajowej bo boi się zagrać wa bank.
Każdy z nas sam rozmawia z prezesem (trudna rozmowa ) ale nie należy dać się podpuszczać że " zarobi pan 2300 ale umowa na 1400 i było 1400 + 300 premii i delegacja.
teraz już koniec tego co tam się działo ciesze się z nowego miejsca pracy źle nie będę tego wspominał ale nie dam się już oszukać ( szkolenie szefa dobiegło końca )
Przesłanie moje jest takie To ludzie tworzą firmę a co niektórzy przeginali
ja teraz znam swoją cenę.
tabor pojazdów zmieniony jeśli chodzi o awarie to zawsze problemy ale wina po 2 stronach pracownik ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko np mało oleju a potem jak silnik padł to pretensje były ( tak miało być i już popieram )
w wypowiedzi wyżej jest prawda ale nie w 100%
dodamcoś jeszcze po 10tym
kazimierz 2016-04-24 22:51:02
firma poszukuje na stanowisko kierownik budowy ds elektrycznych, oferuje umowę o pracę i wynagrodzenie 3500 – 5000 brutto oraz premię,jednym słowem warunki zatrudnienia ok, interesuje mnie jeszcze atmosfera w pracy, jak relacje firma -inwestor, i kadra - pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa