Stolmar S.C. Przedsiębiorstwo Budowlane

Ząbki

Opinie o Stolmar S.C. Przedsiębiorstwo Budowlane

admin 2015-08-15 04:56
Byłeś pracownikiem firmy Stolmar S.C. Przedsiębiorstwo Budowlane lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.
Ruda 2017-05-25 12:54
Obecnie widnieje ogłoszenie dotyczące naboru na stanowisko - Asystent Biura Developera, typowo biurowa pracy, kontakt z księgowością. Panowie wspólnicy czarujący, sympatyczni. Rozmowa o obowiązkach, godz. pracy, oczywiście wynagrodzeniu. Po wzajemnych ustaleniach umawiają się na "sfinalizowanie sprawy", po czym okazuje się po przyjeździe że nie ma ani umowy, a te ustalenia w niepamięć poszły. Gdyż jak już dostaniesz umowę, to oczywiście na najniższą krajową (nie wspomniano o tym na rozmowie), a resztę jakoś tak pod stołem. Czyli dostaniesz albo i nie. Gdy poprosiłam o przesłanie umowy na adres e-mailowy, celem zapoznania się (skoro przyjechałam a nie jest przygotowana) nie dostałam ją do dnia dzisiejszego.
Pracodawca niewiarygodny, obiecujący cuda, jednak gdy zadaje się konkretne pytania wijący się jak piskorz. Duzi chłopcy w krótkich spodenkach.
Zostaw swoją opinię o Stolmar S.C. Przedsiębiorstwo Budowlane - Ząbki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stolmar S.C. Przedsiębiorstwo Budowlane