Opinie o TPV w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Biskupice Podgórne

aaa

z tym otwarciem tpv to sie tak nie napalajcie bylam znow w agencji manpower we wroclawiu i pani powiedziala ze to wcale nic pewnego i narazie to sa tylko plotki nie ma co liczyc na to i czekac az otworza bo wcale moze sie tak nie stac

mark

Nie zaprzeczę, że praca w TPV była ciekawym doświadczeniem w moim życiu i że zawsze jechałem tam chętnie, kurde.... gdyby nie zamknęli tego zakładu, to pewnie do dziś dnia bym tam pracował ;) Teraz jednak pracuje na miejscu w swoim mieście i chociaż w środku czuję, że chciałbym tam wrócić znowu pracować, to chyba jednak tego nie uczynię. Mimo wszystko jednak jak się dowiem, że ruszy nabór, to wyślę CV i jeśli zaproponują coś konkretnego, to... kto wie? może się jeszcze zobaczymy ;)

aaa

wiecie cos na temat LG CHEM jak najlepiej sie tam dostac pracuje ktos z was tam??

Inka

Nigdzie , pracowałam w Biskupicach jako pracownik tymczasowy , jednak interesuje mnie praca bezpośrednio przez zakład pracy .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TPV? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
aaa

a Ty Inka gdzie pracujesz?jesli mozna wiedziec:)

aaa

kochana bo przyjec narazie zadnych nie ma i nie napisalam ze sa ,jest tylko nieoficjalna informacja ze faktycznie mają otworzyc we wrzesniu firme tpv ale pod inna nazwą tyle:) ja raczej drugi raz sie tam pczala nie bede pozdro

inka

aaa - 2012-05-30 13:50:54 wrocław a raczej okolice czemu pytasz ?pozdrawiamDlatego , że dzwoniłam do Adecco do Świdnicy i tam nic nie wiedzą aby były przyjęcia do TPV . Jestem z Wałbrzycha . Pozdrawiam

aaa

wrocław a raczej okolice czemu pytasz ?pozdrawiam

inka

aaa - 2012-05-14 17:16:58 to ze tpv otwieraja nie jest bujdą ostatnio dowiedzialam sie w urzedzie pracy ze od wrzesnia pani w adecco tez powiedziala ze maja takie same informacje maja otworzyc tylko pod inna nazwa prardopodobnie sierpien wrzesien Witam Z jakiego miasta jesteś ?

carmen

hejka tpv majo otwierac ponoc w pożdzierniku ..czy bym wróciła raczej nie poprostu nie naleze do osob co siedza na zasiłku odrazu dostałam prace w displayu i nie zamierzam wracac do firmy która jest nie pewna . tpv jest nie pewno firmo ..ile osob wroci niewiele napewno nie ja ..do nie pewnych firm co chwile plantujocych nie wraca sie.. w displayu robi mi sie nawet lepiej pozadna solidna firma szanujoca ludzi i z preztizem...pracują tam kulturarni i pożądni ludzie a w tpv niektórzy byli jak oszolomy...

bezrobotny

Ja tak samo bym tam wrócił głównie dla atmosfery jaka panowała,ale wątpię żeby uzbierało się chociaż 10% starej ekipy.Pozdro dla Madzi i Pauliny.Można się przyzwyczaić przez 2 lata do wszystkiego ,co póżniej staje się normalnością. lol

abc

wszyscy narzekalismy na te prace ale jakby nie patrzec teraz wiekszosc z nas została bez pracy wiele osob jest na zasilku jest ciezko i jakby nie patrzec moze nie zarabialo sie tam kokosow i nie byl to szczyt marzen jednak duzo osob odczulo jej brak a mi osobiscie brakuje ludzi z ktorymi pracowalem bo to glownie byl powod dla ktorego tam sie pracowalo i nie tylko ja tak mysle fajnie byloby gdyby TPV wrocilo tylko zeby przyjmowali ludzi od razu przez firme a nie przez agencje i dali jakas gwarancje pozdrawiam

ja też!

aaaaaaa

tak ja !!tesknie za tpv

Mała

no tak :) pod względem zarobków w TPV zbyt ciekawie nie było :( ale atmosfera, ludzie...tego najbardziej mi brakuje (pomimo tego, iż niektórzy ludzie potrafili podnieść ciśnienie) ;) ale doszły mnie słuchy, że TPV ma wrócić jakoś pod koniec roku...październik czy coś... byłby ktoś chętny żeby wrócić do tego zakładu? :)

no fakt, kokosów się nie zarabiało, ale jak się miało te 1500 brutto (na strefie nie ma co liczyć na więcej) + premie takie jak: stażowe, obecnościowe i wydajnościowe (w innych zakładach to przeważnie dają tylko 100 za obecność i to wszystko), to można było nawet zebrać przyzwoitą wypłatę.

uuu

w sumie to aż tak źle nie było, kasa kiepska ale pokażcie mi prosze gdzie mozna wiecej zarobic, jezeli chodzi o tą branżę. Pożyjemy zobaczymy co bedzie jest pół na pół.

Widzę, że niektórzy bardzo dopytują się o to kiedy TPV powróci i czy w ogóle to nastąpi? Czy oznacza to, że są chętni aby tam wrócić? To dobrze, bo ja też:)

Kiedy znów ruszy TPV ?

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Biskupice Podgórne