Schönberg Grzegorz Schönberg

Kamienna Góra

Opinie o Schönberg Grzegorz Schönberg

anonim 2011-11-24 07:05:05
większego kłamcy i [usunięte przez moderatora] nie znam! obecnie ściąga ludzi do pracy w belgii! płaci im śmieszne pieniądze,za wszystko odlicza kase! wypłaty przelewa na konto, ale kasa nidy nie dochodzi tłumacząc się ze przelew się cofnął! byłem tam i nie radze nikomu pracować u tego kłamcy !!!!!
jaro 2011-11-24 07:09:24
dokładni
leibell 2012-02-13 18:49:38
bardzo proszę o kontakt i odpowiedź poniżej przez osoby, które zostały [usunięte przez moderatora] przez pracodawcę.

Dokładnie podpisuję się pod powyższą opinią świadczącą na niekorzyść WŁAŚCICIELA FIRMY.
mac02 2012-02-17 21:23:40
Niezły [usunięte przez moderatora] podpisuje lipne umowy nie płaci za robotę wysyła przelewy przekazy chyba przez Kajmany bo nigdy nie dochodzą . ale mam już prawnika w Belgii który się nim zajmie lepiej się chłopie Pakuj i [usunięte przez moderatora] do kraju ale kwitnącej Wiśni bo tam cię nie znają . Do zobaczenia niedługo chyba ze zapłacisz. Gościu jesteś pozamiatany
Michał 2012-03-05 21:25:39
Ale jaja pracowałem u tego gościa nigdy mnie nie oszukał płacił w terminie
nigdy za nic nie odliczał to ludzie go robili w [usunięte przez moderatora] pili nie przychodzili do pracy fachowcy od siedmiu boleści ściany krzywe murowanie dwie osoby przez 5 dni 17m2 a on im zapłacił całą tygodniówkę pewno właściciel w końcu przejrzał na oczy i teraz wam leserzy to się nie podoba i piszecie bzdury śmiać mi się chce jak widzę co piszą i jak łatwo można człowieka w necie oczernić to fakt mało sie zarabia 1200 lub 1500 netto euro na początek
praca bezstresowa czekam na tel jak zadzwoni od razu do niego jadę.
ag 2012-03-06 18:55:40
michałku to co piszesz to żenada a moę zapytaj pseudo wykształconego p[usunięte przez moderatora] co oznacza magiczne słowo bankowe które powinien znać a nie zna a jeśli chcesz to wyslę ci ten fikcyjny przelew chcesz i uwierz nie jestem laikiem w przeciwieństwie do ciebie hehe powodzenia
ag 2012-03-06 18:58:30
ostrzegam kilka wytoczonych spraw sądowych uważaj chłopie
MMMMMMMJJJJJ 2012-04-04 12:23:00
[usunięte przez moderatora] nie podpisuj się nie swoim imieniem!!!!!! bo jeszcze ktoś uwierzy że to naprawde ja pisałem!!!
anonim 2012-04-17 12:17:37
Ja u niego nie pracuje ale chce wszedłem tu bo chciałem te firmę sprawdzić nie wiem co mam myśleć pracę załatwiają mi koledzy którzy u niego pracują od początku roku wiem że było ich siedmiu a zostało dwóch mówią że płaci a ci co zjechali to piszą bzdury i tam jakieś historię co i dla czego nie wiem co mam myśleć widzę że dużo bzdur wyzwisk a zero konkretów powiedzieli że ludzie chcieli szefa [usunięte przez moderatora] i teraz się odgrazaja nie wiem co mam robić ale w polsce nie zarobie 6000 no chyba że mi nie zapłaci jak piszecie obiecuje po miesiącu napisze co to za gagatek mam nadzieję że jednak będzie jak kumple mówią bo po tym co piszecie piętra trochu mam
gosc 2012-04-23 15:20:27
[usunięte przez moderatora]. Ciagle kłamie i mataczy. Wymysla nie stworzone historie o przelewach, które niby puścił a nigdy nie dochodzą.
gość 2012-05-01 08:51:33
Nie będę się rospisywac bo to co jest napisane powyżej jest prawda i ci co dobrze piszą o panu [usunięte przez moderatora] jest prawdą i ci co piszą źle że im nie zapłacił też jest prawdą tylko dla czego nikt z tych poszkodowanych nie napisze dla czego im nie zapłacił napewno nie dla tego że dobrze pracowali nie pili i prosto murowali ściany które zawsze miały kąt ja wiem że było odwrotnie i oczywiście za zerwanie kontraktu egzekwuje kary dla tego tym ludziom nie zapłacił i tak wogóle pan [usunięte przez moderatora] płaci gotówką tak też każe wystawiać rachunek , a w awaryjnych sytuacjach pieniądze wysyła WESTERN UNION i nie puszcza żadnych przelewów.Czasami się spóźnił z płatnością ale to były spóźnienia kilku dniowe i o tym fakcie uprzedzał.teraz jest wszystko ok ją nie narzekam wiadomo zawsze mogło by być trochę lepiej :)
anonim 2012-06-11 09:49:03
Ją pracuje krótko bo tylko dwa i pół miesiąca montujemy panele słoneczne ale ci panowie co że mną pracują są już dłużej jak na razie pieniądze mam na czas a to co jest napisane powyżej to my nie wiemy bo nie mamy kontaktu z tymi co pracują na budowach ci co ze mną pracują mówią że były spóźnienia z pieniędzmi ale rzadko i kilku dniowe i szef o tym informował warunki mieszkalne ok za nic nie płacimy jeździmy swoim autem ale za paliwo nam zwraca no i mamy neta:) .Zarobki dość dobre tylko ta [usunięte przez moderatora]belgijska pogoda pieprzy nam cały plan bo ile położymy paneli tyle zarobimy układ fajny ale to co sobie nadrobimy to później siedzimy w domu tak jak dziś bo pada ale to się wyrównuje średnio od 1300 do 2000 euro można pociągnąć .Szef jest ogólnie bardzo fajny tylko ma problemy z pamięcią bo wiele rzeczy zapomina to tylko moja obserwacja a co tam piszą wyrzej to my tu nie wiemy u nas jest ok
ag 2012-06-20 12:40:12
po I adres firmy ,to fikcja po II jeśli chcecie sprawdźcie jego skrzynkę pocztową same wezwania ,ścigania przez sądy ,różne stowarzyszenia NIK,PIP itd mało? napiszę więcej ,ja tylko ostrzegam innych i uwierzcie w Polsce też jest praca i to za całkiem ładne wynagrodzenie i bez oszustwa a jeśli Belgia to życzę powodzenia tym 2 panom nie wymienię miejscowości w szczególności najmłodszemu ( czyżby koligacje)......
ag 2012-06-21 13:35:57
wiesz cieszę się,że chociaż Ty jesteś zadowolony ,być może ktoś wylał szefowi kubeł zimnej wody na głowę ,albo sumienie i korzystna przemiana oby tak dalej ,ważne jeszcze aby przypomniał sobie o byłych pracownikach i zobowiązaniach wobec nich :) a co do jego osobowości to a i owszem ,tylko dlaczego firma w Polsce to fikcja sprawdź sam
ag 2012-06-21 13:50:27
hej \\\\\\\"gość\\\\\\\"nie wiesz kim jestem i nie obrażaj co do alkoholu i innych opinii
tak się składa ,że wykształcenie i inteligencja ,solidność w pracy jest dla mnie bardzo ważna
pracownicy pracownikom nie równi więc nie porównuj .a tak na marginesie jestem w posiadaniu niezbitych dowodów na nie uczciwość p [usunięte przez moderatora] xdp i do póki nie ureguluje p [usunięte przez moderatora] należności zdania nie zmienię to moje pieniądze za ciężką pracę zużycie samochodu i nie branie zaliczek -co było błędem totalnym przynajmniej byłyby chociaż zaliczki......
my 2012-07-21 23:58:28
ag!!! może w końcu ujawnisz kim jesteś?????[usunięte przez administratora]
oszukany 2012-08-30 11:04:30
Ag jak sie mozna z Toba skataktowac ?poczebuje troche informacjii o [usunięte przez administratora]
maly 2012-10-08 08:14:41
Pracowałem troszkę czasu dla tego człowieka. W moim odczuciu jest to człowiek chory i powinien się leczyć!!!!!!!!!!!!!!!! Same kłamstwa i zwodzenie a prawda taka ,że zadłużenie jego to kosmos. Wszędzie!!!!!!!!!!! Ten człoiwiek jeśli się nie pomyli to prawdy nie powie. Nie mam już ochoty ani o nim słyszeć ani tym bardziej go oglądać. Dla mnie była to bolesna ale dobra nauczka na przyszłość! Nie polecam nikomu ale to NIKOMU pracy a nawet spotkania z tym zakłamanym człowiekiem.
lol 2013-03-10 00:32:16
Ag jak sie mozna się z Tobą skontaktować?potrzebuje troche informacji[usunięte przez administratora]
cyc 2013-03-30 18:24:56
no to mądrale pochwalcie się co mu zrobić możecie????? no pochwalcie się
kat 2013-03-30 23:17:41
My mu nic nie zrobimy nie będziemy rąk sobie brudzić,ale są od tego ludzie,którzy wymierzają sprawiedliwość,WYROK już jest podpisany,zobaczyć twoją zmasakrowaną mordę-BEZCENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mko 2013-05-27 17:35:34
ja zabieram mu bmw!!hahahah
Kaśka 2013-07-12 21:15:03
Nie jestem jego żoną i to całe szczescie,ja tylko mam z nim dwujke dzieci i pełno gługów po nim
... 2013-07-13 19:57:15
Wiecie może gdzie się podziewa Schonberg? bo ponoć uciekł z Belgii chojrak
krzysiek 2014-04-08 16:55:38
jest w belgii caly czas i wieme gdzie mieszka w maasmechelen juz mu sprae zalozylem w belgii
anoniem 2014-08-15 21:43:22
Witam

podaje dokladny adres maasmechelen ul:noordstraat 41 mieszkania 1 lub 2 napewno z lewej strony na dole ma okno i z boku prowadzi droga do garazu z tylu sa i ogrodek maly teraz ma bmv 3 cupe srebnymetalik nie jego szefa u ktorego teraz na budowie pracuje i do tego dalej proponuje ludziom prace moge ogarnac numer telefonu kto chce???
anonimm 2014-08-28 16:39:51
Witam,
Odzyskał już ktoś pieniądze od tego oszusta? Kolego możesz mi dokładnie powiedzieć czy opłaca się zakładać mu sprawę ?
arleta 2014-11-21 22:29:54
Czy mozesz mi napisac o tym czlowieku cos wiecej bo mnie tez oszukal i to na duze pieniadze Masz z nim dzieci wiec wiesz wiecej niz tu wszyscy Bylas z nim pewnie jakis czas Wiec wiesz jak mozna go scigac o pieniadze ktore jest nam winien
xxxxxxx 2014-12-09 00:36:17
Arleta kiedy i na ile cie oszukal? Podasz jakies wieksze szczegoly? Bo ja tez zostalem oszukany przez niego.
arleta 2014-12-09 10:08:16
To bylo trzy lata temu Byl i mysle ze jest nadal tak bezczelny Oszukal mnie na kase i jeszcze beszczelnie dzwonil i mowil jakie to on ma roboty do zrobienia Bylam juz u prawnika Jego fikcyjne przelewy faktury i inne smieszne papiery beda dowodem w sprawie Wreszcie moze stanie sie sprawiedliwosc i pojdzie siedziec To co ludzie tu pisza to wnioskuje ze ma tyle do oddania nam pieniedzy ze nie miesci sie to w glowie Moze udalo by sie z tymi wszystkimi spotkac i zlozyc do prokuratury zawiadomienie o przesttepstwie
xxxxxxx 2014-12-12 11:48:41
Podasz mi swoj e-mail bo mnie tez oszukal i mam fikcyjny przelew wiec moge cos pomoc
arleta 2014-12-15 19:07:29
Nie wiele mozesz znalez Ale tu jest duzo ile oszukal osob Nawet jest podany dokladny i prawdziwy adres Sprawdzil to moj adwokat
Ta strona powinna zamiescic informacjeo tym oszuscie I podac to we wszystkich portalach o prace dla tych co poszukuja pracy Nie wierzcie w zadne slowo co ten czlowiek mowi i pisze( usunięte przez administratora )ze ludzi ktorzy ciezko pracuja On nie ma zadnej firmy tylko pracuje na budowie u kogos I to wykorzystuje biorac polakow nie znajacych jezyka do pracy po tem kradnie im pieniadze bo podaje firmie w ktorej pracuje swoje konto na przelewy wyplaty dla ludzi
Matys1987 2015-08-12 18:51:38
Dziwi mnie fakt ze od mego zjazdu tj prawie 3lata temu dostał jeszcze jakichkol wiek ludzi do pracy ten człowiek ma schizofrenię do kwadratu jest mi żal każdego który został wykiwany nawet na jednego centa euro ten człowiek powinien być podpięty pod te jego wypożyczone bmw i targany do samej polski a na koniec kopnie ty w ryj i oddany następnemu oszukanemu przez niego i tak w kolo pragnę jedynie dodać że jeśli ktoś chce tam pracować to szczerze polecam firmę córce pt building and service pan Geri i jego synowie wysoko cenią sobie polskich uczciwych pracownikow
arleta 2015-08-21 16:00:20
Faktycznie firma corka prosperuje dobrze Synowie i Gerard sa w porzadku Ale jest jedno ale ten oszust pracuje tez w tej firmie corka wiem że kombinuje cos w niej chce tam wcisnac ludzi tak zwane swoich i brac za ich prace pieniadze Tylko robi to w ten sposob ze szuka ludzi co nie znaja jezyka bo wtedy moze ich wykiwac i orznac z kasy Ten oszust caly czas szuka ofiar I wiecie co on mowi ze wszyscy my mozemy mu naskoczyc bo ne boi sie niczeko drań
matys1987 2015-10-29 14:07:12
ty arleta jestes z obornik wlkp tak???geri jest spoko nam ten zlamas wisial siano narobilismy halasu geri przyjechal na bungalo i dal nam z wlasnej kieszeni tyle ile mial przy sobie zalezalo mu bysmy nadal pracowali jednak "grzesiu i ta jego puszczalska joasia"na szczescie rozwiazal nam ta fikcyjna umowe a tak na marginesie geri rozumie bardzo duzo po polsku i podstawy niemieckiego wystarcza do komunikacji z prawdziwym szefostwem
arleta 2015-11-01 18:14:16
Wiem ze w zeszlym roku byla afera o kase bo schonberg przekrety kasowe robil Zgadza sie ze Gerart chce dobrych i pewnych pracownikow Bo ma umowy ktore nie pozwalaja na stopowanie w pracach drogo by go kosztowalo taka luka bez pracownika Zgadzam sie ze podstawy niemieckiego pomoga w komunikacji z nim I to ze on rozumie wiele po polskuu bo ma doczynienia z polaakami ktorych lubi i szanuje Tym bardzie boi sie tez poniewaz niech ktos zglosi to w belgijskim urzedzie to ma goraco A ten Schonberk tylko tam wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi Ja wam napisze tak Jedno co mozna zrobic to nachodzic dziada w domu adres jego jest podany tu na forum
arleta 2015-11-01 18:17:18
nie bedziesz mial tam teraz pracy bo to juz koniec roku Oni koncza umowy Dopiero w przyszlym roku musisz pisac do nich i sie pytac bezposrednio a nie przez schonberga bo pamietaj to oszust
kaik 2016-05-15 12:39:07
Nie mniej - najlepiej znać oba języki, bo prawdopodobnie taka osoba może zajść w tej firmie najdalej. W sumie te dwa języki są najbardziej popularne jeśli chodzi o ich naukę w Polsce.
Zostaw swoją opinię o Schönberg Grzegorz Schönberg - Kamienna Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schönberg Grzegorz Schönberg