Opinie o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Kazik

Pracowników do pracy fizycznej brak !!! Zastanawia mnie pokój od kontrolingu,przecież to kula u nogi dla firmy.Mają nędzne szkoły ale mężów kierowników.Badziewie!

zdziwiony
@Kazik

@kazik to jak mają mężów kierowników to może szkół nie skończyły nawet? po co, skoro mężowie kierownicy? i zastanawia mnie tylko, skąd wiesz jakie szkoły pokończyły lub nie... a "ty" jaką skończyłeś?

Robotnik

Jest to jedyny znany mi zakład gdzie za picie alkoholu jednych się zwalnia lub kara naganą a innym nic nie grozi a podobno można jeszcze nagrodę dostać za dobrą pracę dziwne to oj dziwne

Maaestrooo

Witam.Czy ktos z pracownikow moze napisac,jakie sa u was zarobki ,i na jakich stanowiskach.Pracuje w sklejkach w Bialymstoku

Robol
@Maaestrooo

U nas zarobki 1900 zł przyjęli ludzi z mebli ciekawe jak długo oni tu porobia

andrzej

Co to się dzisiaj porobiło...prywaciarze (usunięte przez administratora) A pytam się gdzie są zakłady państwowe jak kiedyś? Tak wam się kiedyś żle żyło co SOLIDARUCHY (usunięte przez administratora)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy kandydat na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Mistrz

A te szmaciarze w Sklejkach zarobią chociaż 2000 netto bez nadgodzin w miesiącu?

niezadowolona
@Mistrz

Nie szmaciarze a ludzie i nie, nie zarobią. Wepchnij głębiej słomę do butów bo wystaje,buraku

Robol
@Mistrz

Tydzień temu chodzili kierownicy i się chwalili ze jeszcze tyle kasy nie zarobili co teraz A dziś laza i się nam odgrazaja ze premiera zabiora. Czy by nie macie wstydu!!!!!

Kablarz

A obok Tele-Fonika gdzie bez nadgodzin masz min. 2700 ale praca w systemie 4brygadowym. Ludzie tam zarabiają nawet grubo ponad 3000 na dole. Robota lżejsza niż w sklejkach

@Kablarz

To się zwolnij i idź do Tele - Foniki. Zobaczymy jak wrócisz z płaczem ;. Nie jeden w sklejce był taki kozak, a potem jak pantofelek wracał :D

Zbyszek

Ty biedaku haha

Iwona

@Gość zgłoszenie problemów z kierownikiem do władz firmy może okazać się rozwiązaniem wartym rozważenia. Niemniej jednak pragnę przypomnieć, że mimo tego, że forum gowork służy do wymiany i przedstawiania opinii o pracodawcach i atmosferze panującej w firmach, to niezgodne z regulaminem jest podawanie danych pracowników. Takie wpisy są zgłaszane do administratora, a w skrajnych przypadkach mogą być nawet usunięte. Zapraszam do zapoznania się z naszym regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

fizol

Praca jest leciutka,tylko się siedzi i fajnie wygląda a wszystko samo wykonuje. . . Po jakiego grzyba osobo z biura po raz kolejny zadajesz te same pytanie? Tak,nie jest tutaj (usunięte przez administratora) No ręce opadają.

XCXCXCXCXCX

Każdy tak narzeka.... Jakoś ludzie się zwalniają i wracają. Prosty przykład kierowca. Pojechał do rzeźni i po ilu dniach wrócił ? A teraz się dziwi że nie chce firma go z powrotem .

Andzia

dokładnie oskarżenia ! to Ty oskarzasz kogoś bezpodstawnie ! A ja się podpisałam gościu !

Robert Schmidt

Pierwsza sprawa to dzięki dwóm kolegom ze zmiany pojawiłem się tu na tej stronie(opine-Sklejka)bo powiedzieli mi co się stało(widocznie są jeszcze osoby w zakładzie,które mnie nadal lubią,bo ja w przeciwieństwie do innych pracowników nie zmieniłem się i zostałem sobą i nie zostałem np."osobistą kurewką"jednego ze zmianowych co sam o nich tak mówi bo sprzedali się za parę złotych więcej co miesiąc do pensji i siedzą w Zakładzie ile się da.Drugie primo to ostrzegam Cię,że posługiwanie się imieniem i nazwiskiem bez zgody jest karalne.Następna sprawa to najwyraźniej nie znasz prawdziwych powodów powrotu do firmy przeze mnie (nie ja pierwszy i nie ostatni).Nie życzę sobie byś jeszcze w to wszystko mieszał moją żonę.Takiej kobiety i żony życzę każdemu normalnemu facetowi i tu nikt nikogo nie musi pilnować.W zakładzie są sprawy które mnie bolą lecz doba ma 24 a nie 8 godzin i nie samymi Sklejkami żyję.Sądzę jednak,że nie rozumiesz co piszę bo widząc czym się zajmujesz i piszesz takie bzdury Twój iloraz inteligencji nie przekracza zera.Znam przypadki,że "fujarka"takiego delikwenta jak Ty(o ile jesteś płci męskiej)o rozmiarach posiadanego ilorazu inteligencji przestała od dawna stać i taka sfrustrowana osoba by odreagować posuwa się do takich rzeczy.Jeżeli masz coś do mnie to mniej odwagę i przyjdź albo się ujawnij to pogadamy.To co myślę o Tobie i kim dla mnie jesteś zostawię dla siebie.Dobra rada mnie i moją żonę zostaw lepiej w spokoju,a jeżeli nadal się mijamy,spotykamy,rozmawiamy że sobą i witamy to od dzisiaj modlę się by ta Twoja ręka uschła i to najlepiej aż przy samej dupie.Taki z Ciebie kozak pisać takie" bzdety"przyjdź w Zakładzie do mnie i się ujawnij to zobaczymy.Jeszcze raz napiszesz coś na temat mojej żony lub mnie zabawa się skończy i dojdę kim jesteś bo dzisiaj uzyskanie ID urządzenia to nie problem dla policji i ustalenie jego właściciela więc daruj sobie dalsze wpisy.Uważam,że i tak poświęciłem dla Ciebie za dużo swego czasu.ROBERT SCHMIDT. P.S.Tak na marginesie to imiona czy inicjały oraz nazwiska piszemy z dużych liter,ale to taki mały szczegół dla Ciebie bo to tylko świadczy o Tobie kim jesteś i jaką szkołę konczyłeś.

Zenek

Szkoda,n że nie zgłaszacie tych nieprawidłowości szefostwu!!!

Elektronik

Niestety ludzie którzy tu się wypowiadają maja rację.Niska płaca w sklepie lepiej zarobisz, warunki pracy modl się Panie smród kleju i latających wiórów przechodzi ludzkie pojęcie , odradzam pracę w tym miejscu

Obiektyw

Jest jak jest w sklejce, zawsze będą ważne metry i metry, ok kierownik docenia , dużo tutaj jest krytyki ale to jest prawda, klej szkodliwy, towar czasami ma takie dziury ze nie wiesz jak chwycić żeby wyrzucić, mam pytanie do fizola; krytukujesz wszystko, ok w pewnym sensie masz rację i gdzie nigdzie się zgadzam, powiedz nam czemu się nie zwolnisz ? Przecież Ty się tutaj meczysz chłopie ... Myślę ze jesteś ogarnięty więc dasz sobie radę w biedronce albo lidlu.. Nie atakuje Cię ale widząc po twoich komentarzach to ciężko ci w sklejce, wiem, chciałbyś więcej jak każdy , ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ? Związki stoją w miejscu, tylko chodzą na zabrania i przebąkują prezesowi, oni powinni walczyć, "bić" się żeby było lepiej ale serio nie ma nic kompletnie nic, jak zrobisz metry ok kierownik doceni, ale co robią związki ? Przepraszam e powiem szczerze ze NIC ! Tylko paczki co rok na święta ... Zakład nie jest zły tak ogółem , ale niech pracownik będzie godnie doceniony chyba to nie jest zbyt dużo ? Nie wiem czy polecać ten zakład ale.. Gosciu musisz mieć stalowe nerwy i wielką wielką motywację do pracy !!

@Obiektyw

Bo dla mnie takim nowym startem byłoby zwolnienie przez pracodawcę lub jeżeli znajduję nową pracę natychmiastowe za porozumieniem stron ale tak się nie da,próbowałem 3mc okres wypowiedzenia i najlepiej przyprowadź kumatą osobę na swoje miejsce a nie chcę mieć w papierach porzucenia pracy.

@fizol

a gdzie jest zapisane ze musisz przyprowadzic zastepstwo na swoje miejsce?? takie pierd....... jaj nie masz i tyle, czuje komformizm, narzekac zawsze ale zeby cos z tym zrobic to juz nie, to sami zwiazki, wiec jestes hipokryta

@LOL

Jeżeli znajdę nową pracę to nie dostanę natychmiastowego wypowiedzenia za porozumieniem stron a nowy pracodawca nie będzie czekał 3mcy aż łaskawie się zjawię,próbowałem i "tata" nie poszedł na rękę i musiałem zrezygnować,nie chcę robić też porzucenia pracy i odejść z paragrafem bo to może kiedyś zaszkodzić,LOL kurde,nic nie kminisz?

@fizol

ja odszedlem..........najwidoczniej pracodawcy sa gorsi niz sklejka albo ty slabo rozmawiasz, w dobie braku pracownikow wydaje mi sie ze wielu pracodawcow zaczeka

LOL

kosien hunior zapier...d..... i wystawia same 5, srednia ocen idzie do gory, zaplacil moze jakiejsc szkole zeby podkrecili opinie hahahahahahah

Obiektyw

A więc, czytając większość opinii robi się smutno ze jest w sklejce jak jest, można się doczepic do wielu rzeczy, do pracowników, związków, itp, każdy pracuje na swoje konto, oczywiście prawdę albo to co się widzi ze jest nie tak powinno się głośno mówić, dużo ludzi czyta te wpisy i są zapewne w szoku, i się zniechęca żeby zacząć pracę w sklejce, osobiście pracuję już długo w sklejce, nie jest idealnie ale tez nie ma tragedii, niech każdy robi swoje a będzie wynagrodziny. Przyjść na nadgodziny, zostać trochę dłużej i już konto 10-tego będzie wyglądało inaczej, ale to jest indywidualna sprawa pracownika, no ale najprościej wejść na forum tutaj i żalic się jak to jednemu i drugiemu jest źle bo kierownik zle spojrzał na niego albo koleżanka nie powiedziała "cześć" według mnie zakład funkcjonuje ok, jest parę mankamentow które można poprawić czy to na hali czy na "górze" najwięcej narzekają ci co "chyba" są serio niedocenieni albo słabo się starają i swoje żale piszą tutaj... Smutne.. Ale miejsce się znajdzie dla nie jednej osoby, więc lepiej przyjść i samemu się przekonać niż czytać co niektóre wpisy, Pozdrawiam !

@Obiektyw

Dlaczego ktoś z góry wypowiada się o tym co na dole? Dlaczego mamy dorabiać sobie nadgodzinami lub zostawaniem dłużej a nie możemy liczyć na sowite podwyżki,zakład nie stać aby każdemu podnieść o 500zł? Stać,jaki jest mczy dochód sklejek 5-6mln zł,czy jesteśmy gorsi od pracowników Lidla i Biedronki aby lepiej zarabiać?

@fizol

Nikt z góry się nie wypowiada, rób swoje a będziesz doceniany, nikt inny nie pisze jak mu źle czy nie dobrze, tylko fizol fizol fizol ...nic do ciebie nie mam bo nawet Cię nie znam, więc pozdrawiam ! Aaa i daj znać jak sie polepszy :D

@Obiektyw

Kiedy na początku roku Biedronka ogłosiła, że daje swoim pracownikom podwyżki można było się spodziewać, że lada moment podobny ruch wykona Lidl. I nie trzeba było długo czekać - niemiecka sieć podnosi swoim pracownikom płace od marca średnio o 9,3 proc. Rozpoczynający pracę w sklepie Lidla pracownik może więc liczyć minimum na 2800 brutto (ok. 2020 zł netto) w mniejszych miejscowościach. W dużych aglomeracjach pensja podstawowa wyniesie nawet 3550 brutto (ok. 2540 zł netto). Już po roku gwarantowany jest wzrost płacy do poziomu - 2 950 zł brutto do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3150 PLN zł do 4050 zł brutto (od ok. 2260 do ok. 2890 zł netto)

@Obiektyw

Pod względem zarobków jest bardzo źle i nikt u góry chyba o tym nie wie. Robię swoje,wszyscy robią swoje,nikt bąków nie zbija. To może jak jest tak rewelacyjnie i kolorowo to niech napiszą Ci którym jest tak świetnie? Nie widzę tam tylko mnie jako marudzącego.

@fizol

Fakt pieniążki szalu nie robią ale jak jest zle a jest okazja na nadgodziny to czemu nie ? Ogólnie to wstyd żeby pracownik dorabiał sobie na nadgodzinach żeby mieć ledwo 2 tyś ale co niektórzy i tego nie mają, lidl czy biedronka robią kawał dobrej roboty, to jest u nas, niedocenianie pracownika, w pełnym słowa tego znaczeniu, metry metrami, premia ta sama, może mniejsza a czasami zabrana, praca nie jest kosmiczne ciezka, jest wielki niedosyt ... Zobacz, Ukraińcy ... Niektórzy pracowici, inni brak słów ale te 3 tyś maja już kit w to ile pracują h , to my Polacy powinniśmy mieć tyle a Ukraińcy naszą pensje przecież i to było by dla nich mega ! Ale najłatwiej jest powiedzieć swojemu "dawaj dawaj metry" a ty Ukraincu sprzataj sobie hale przez 8h ....

@fizol

zarobki beda tak dlugo do (usunięte przez administratora) jak dlugo bedziecie robic sklejke do (usunięte przez administratora) nikt nie chce zaplacic za wasze produkty wiecej wiec skad brac na podwyzki?

@fizol

Lidl planuje kolejne podwyzki, bez kitu bedziecie glupi jesli nie sprobujecie, swiat na sklejkce bydgoskiej sie nie konczy :)))))

Iwona

@Obiektyw, a jak oceniasz warunki proponowane przez Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy firma oferuje każdemu pracownikowi umowę o pracę czy może też inne formy zatrudnienia? @fizol, może warto poruszyć temat wynagrodzeń z odpowiednimi osobami? Myślę, że odrobina inicjatywy nie zaszkodzi :) @Nowy pracownik, czy planujesz związać się z tą firmą na dłużej?

@Iwona

W sklejkach nikt ludzi z hali nie słucha,nie chce wysłuchać,prezes Kosień nie przyjmuje ludzkich argumentów są tylko jego racje a to bo klej podrożał a to transport w górę ciągle na nie,nieudolne związki też nic nie potrafią zdziałać. Będą teraz podwyżki o 1zł/h ale równoważą one proces inflacji i długu na każdego mieszkańca polski co powoduje iż emeryci dostaną większą podwyżki zgodnie z inflacją niż ludzie pracujący na 3/zmiany przy kleju który jakoś bardziej pali i piecze organy oczne górne. I ciągle w zarobkach nie doganiamy średniej krajowej. Ciekawe ile potrzeba kasy na otworzenie konkurencyjnej firmy produkującej sklejkę,kupowanie fornirów od rosjan co obniżyło by koszty,podkupienie pracowników lepszą stawką i produkować sklejkę głuszącą po niższy stawkach i inną,jakie dotacje można uzyskać z UE i innych funduszy? Może warto taką spółkę pracowniczą otworzyć?

@fizol

To jest. Chore aby zakład który ma luszczarki kupował luszczke od konkurencji tylko metry metry i buble z tym idą ostatnio tir wrócił sklejki bo chcą szybko i byle jak A prezes wwierzy kierownik im a oni jego robią jak chcą. A on polega na nich jak na Zawiszy. Panie przyjdź na nockę i zobacz jak wyglada tu produkcja prowadzona przez zmianowych

LOL

No to grubo. Nowa łuszczarka nie daje rady czy pander jak zwykle nie może ogarnąć surowca?

@fizol

- stary ma racje jesli chodzi o podwyzki transportow, kleju, surowca. - budowa zupelnie nowego zakladu to 1mln EUR/1000 m3, zeby sie liczyc na ryku europejskim musisz produkowac ok 50.000 m3. - kupowanie luszczki od rosjan jest bardzo ryzykowne, nieprzewidywalne, raz chca ci sprzedac raz nie, raz za wiecej a innym razem za jeszcze wiecej, cla, embarga, naprawde chcesz byc zalezny od putina? on wytrzyma bez sprzedazy luszczki a ty bez niej wyprodukujesz? - podkupienie pracownikow = lepszy jakosciowo produkt, lepszy produkt lepszy dzial handlowy bo nie sprzedaz drozej sklejki do firm handlowych ktore musza na tym zarobic, a wlasnie tam glownie sprzedajecie - na gluszacej swiat sie nie konczy, co zrobisz jak sie skoncza dotacje na modernizacje i rozwoj kolei? czy tylko wy produkujecie taka sklejke? czy podazacie za nowymi trendami, rozwiazaniami itd itp.......

@fizol

sveza - rosyjski najwiekszy producent sklejkowy wkrotce bedzie produkowal rocznie 2.000.000 m3 rocznie, ciekawe czy beda chcieli luszczke polsce sprzedawac

Dobra rada

Nie rozumiem dlaczego „fizol” i „pracownik” pracujecie jeszcze w Sklejce. Wszystko negujecie. Nikt was nie trzyma. Najlepiej załóżcie firmy i pokażcie co potraficie!

@Dobra rada

A jest aż tak wspaniale że powinniśmy piać z zachwytu? Kolega na pewno z tych z pisu-jak ktoś jest innego zdania to na stos lub ukamieniować. Jeszcze nie czytałem na tym forum aby ktoś był zadowolony z pracy w tym 100letnim zakładzie.

pracownik bzs
@Dobra rada

jak widac tutaj jest duzo wiecej negatywnych wpisow,wrecz same negatywy lub ironiczne pozytywy,wiec opinia zakladu jest zdecydowanie na NIE.

Czerniakowa
@fizol

Pracuję na hali wiele lat i nie pozwolę obrażać NASZEJ SKLEJKI. Nie chcesz to nie pracuj i się zwolnij. Nie jest tutaj wszystko super ale wiem że w innych zakładach też nie jest różowo. Ja jestem tutaj bo chcę!

@Czerniakowa

Nie ładnie się podszywać pod kogoś. No ale jeśli my "niezadowoleni" się zwolnimy to kto będzie pracować? Nie ma nowych twarzy a jak są to rzucają hakiem po 2 godzinach i szukają wyjścia. Sklejka już teraz cierpi na braki kadrowe a jak odejdą ukraińcy,ludzie na emerytury? Na forum są przeważająco same negatywne opinie. Krytyka,ta opiniotwórcza jest i będzie,dopóki zakład się nie zmieni na pracownika na lepsze,go w końcu doceni. Praca w sklejkach to nie tylko tablica wyników i jak pięknie wygląda kolor zielony ale to ci którzy to tworzą aby tak było,każdy daje z siebie wszystko a zakład tyci,nie ma pakietów socjalnych,np. W sklejkach nie szuka się nowych technologi klejenia drewna a przecież fenolu używali hitlerowcy do zabijania,jest rakotwórczy,nie wiadomo kto doczeka emerytury a wentylacją nie jest otworzenie drzwi,brak wyciągów. Zadowoleni są na pewno ludzie w biurach,ładna pensja,czysto ciepło,kawa,herbata kiedy się chce,na pewno to ciężka praca,my na hali też chcemy poczuć się docenieni nie wystarcza już poklepanie po plecach przez p.Galińskiego i oby tak dalej,nikt u góry nie widzi że nie ma ludzi w zespołach,nie ma towaru,są miksowania ludzi by jakoś to szło i aby na tablicy było na zielono,nie ważne jakim kosztem byle by ku chwale zakładowi.

Ździwiony

Przeczytałem wpisy i włosy mi się najeżyły a miałem zamiar złożyć papiery. Mam sąsiadkę co pracuje w tej firmie i nie narzeka.Wręcz wysławia ją.Opowiada ile robi jej zm.metrów a ile inne. Nawet ile zarabia.Praktycznie co sobotę w pracy jest i nie ważne jaka przypadnie zm.(rano,popołudniu,noc) no i niedzielę potrafi iść.Jej to odpowiada bo obecnie mieszka sama ale jak by miała rodzinę to nie wiem czy by rodzina była zadowolona,że tyle czasu przebywa w pracy a poza tym jak policzyłem zarobek i jej godziny to albo to jakieś nieporozumienie jest albo mnie okłamuje ile zarabia.Przy jej godz.to lipa jest i dom jak hotel traktuje.

@Ździwiony

To cie okładkę policz se 16 zł razy 160 godz Plus premia 5 procent plus za nocki ok 100 zł to masz jakieś 1900 zł dużo na 3. Zmiany?

Obiektye

Teraz podwyżka 1zl super, jest czym się chwalić ... Ale wszystko co dodane będzie zabrane, Ukraińców nie będzie wiec ladnie nas docenili. .. Przytoczcie mi choć jeden zakład gdzie jest tak jak w sklejce ? To ze wypłaty co miesiąc, nadgodziny w soboty (dla wybranych) super, można sobie dorobić ale patrząc tak realnie inne zakłady funkcjonują lepiej, sprawniej, ok robić swoje i wgl, ale niech będzie godziwa wypłata, ledwo co 2tys... Te 2tys to powinna być podstawa ... A tutaj dostaniesz 1zl więcej i choć dumny po zakładzie żeś podwyżkę dostał, @fizol co do kleju. ... MASAKRA .... prawda, szczypie po oczach aż łzy leca, głowa boli cały dzień jak nie tydzień, ale kogo z góry to obchodzi ...

@Obiektye

Bo mają to w nosie szczerze mowiac każdy fartuchowy to wie ze szczypie A uda ja debuli ze nic nie wiedza

Trudne Sprawy

Kocham Sklejke

@Trudne Sprawy

Ale że aż tak?

Nowy pracownik

Pracuję w Sklejce już prawie 3 lata. I potwierdzam że praca nie jest łatwa i zarobki nie są wysokie. Ale wypłata jest zawsze na czas i premia co miesiąc około 10%. Pracowałem w kilku firmach i wiele razy wypłata była płacona w ratach i trzeba było się o nią prosić. Co do atmosfery to jest jak w każdej firmie. Raz lepiej raz gorzej.

@Nowy pracownik

Wypłata musi być na czas,jeśli nie ma inspekcja pracy i dowidzenia,w dzisiejszych czasach pracodawcy już nie kombinują z tym także nie kręć bo na hali nie pracujesz. A ta wypłata,hmm,nie jest rewelacyjna,nie mająć 2tyś na rękę to otrzymasz wszędzie i to bez 3 zmian,zobacz proszę ile ludzi odeszło,tych znaczących,a kogo przyjęli? Jakieś ochłapy (przepraszam za określenie) które nigdzie indziej nie mogły znaleść pracy i gdyby nie ukraińcy to nie byłoby pełnych załóg więc nie pindol o tym że jest tak wspaniale. Atmosfera zależy od ludzi. Kiedyś pracować w sklejkach to było coś,premia 500zł,nikt nie chorował a teraz to czarna (usunięte przez administratora)

Nowy pracownik
@fizol

Nikt nie jest ochłapem w tej firmie! A ty Fizol po co pracujesz jeszcze w Sklejce skoro wszystko krytykujesz

@Nowy pracownik

Źle sie wyraziłem,może nie ochłapy a ludzie nie radzący sobie w pracy,nikt inny ich nie chce a sklejki przygarnęły i są jako statyści. Krytyka musi być. Podobno żyje się polaką coraz lepiej,podobno każdy zarabia 4500 na rękę ale nie w sklejce,nawet połowy tego bez nadgodzin się nie ma. Po co,na co? Monotonia,samemu ciężko się zwolnić a sklejki zwolnić nie chcą,palę,piję w pracy i nic,nagana i spowrotem do pracy bo człowiek potrzebny,zero motywacji do zmian. Pozdrawiam

@fizol

za max 6 miesiecy nie bedzie Ukrainców :)))))) Podziękujcie nowej ustawie, która jeżeli się nie mylę wchodzi w życie 12.02.2018. Ciekawe jak wtedy sobie poradzicie. Może w końcu zakład padnie

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.
3.5/5 Na podstawie 565 ocen.
  • Fordońska 154
    85-752 Bydgoszcz

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.