Opinie o KONCEPT-L S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONCEPT-L S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KONCEPT-L S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONCEPT-L S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

KONCEPT-L S.A. chce zatrudnić na stanowisko Asystent księgowości kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4200 będą osiągalne?

Nela Nowy wpis

@Pracodawca Pracodawca podczas rekrutacji ewidentnie bada rynek. Zamiast rekrutować to wypytuje jakie działania marketingowe i system pracy, wypłat czy też innych szczegółów stosuje konkurencja.Widac brak im pomysłów,ale także innych możliwości by wybić się na rynku. Zero profesjonalizmu.

Może coś się w firmie zmieniło, dawniej byłe kiepskie zarobki, praca po godzinach bez wynagrodzenia. Jeden z współwłaścicieli Jerzy C. klął rozmawiając z pracownikami, darł się, pamiętam jak dziś. jak na środku recepcji zaczął mieszać z błotem pracującego człowieka w wieku emerytalnym, nie przeszkadzało mu, ze widzą go klienci i pracownicy, przestał krzyczeć dopiero jak zatkało na słowach "moje pieniądze", Muszę przyznać, że kultura dwóch pozostałych właścicieli była na dużo wyższym poziomie.

Damian Nowy wpis

Szukają teraz magazyniera, rozumiem, że Twoim zdaniem nie warto do nich przechodzić? Może to była jednostkowa sytuacja? Dla mnie atmosfera jest mega ważna, więc jeśli miałbym być choćby świadkiem takiego zachowania to wolę tam w ogóle nie zaglądać. Czy praca na magazynie jest zmianowa, pomagają podnosić kwalifikacje poprzez szkolenia, i jak wygląda zarobek, ile płacą?

Pracownik Nowy wpis

Zmieniło się wiele w takim razie. Jak czytam to cieszę się, że Pana Jurka nie poznałem, bo już od wielu lat nie pracował. ;) Nie spotkałem się również z jakimkolwiek złym traktowaniem przez te kilka lat. Pieniądze zawsze na czas, a jaka praca taka płaca.

Hanna

Dwa lata temu chwaliliście, fakt, że bardzo oględnie, bez podawania przykładów, a ciekawe jak po całej aferze z koronawirusem? Nadal firma stoi na wysokości zadania, jak idzie o zarobki? Widzę też same oferty dla asystentów, zastanawia mnie, czy łatwo można z nich przeskoczyć na stanowisko specjalisty.

acha
@Hanna

Co ma Pani na myśli? Proszę rozjaśnić fakt afery koronawirusowej? Jest Pani pracownikiem? Jak plasują się zarobki na stanowiskach asystenckich?

Olga
@acha

pytasz bo chcesz się zatrudnić? ja też bym chciała dostać się do biura :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sales Department Assistant w firmie KONCEPT-L S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kamil

Pracuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Bardzo na plus. Polecam

Remik

Bardzo dobry pracodawca, wystarczy spojrzeć na forum i tą ciszę.

admin

Jak pracuje się w firmie Koncept-L S.A.? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!

Krystian
@admin

Tak, byłem na rozmowie i jestem bardzo zadowolony. Pracy co prawda nie podjąłem, bo otrzymałem lepsze warunki u swojego obecnego pracodawcy, ale generalne odczucia na plus.

Katarzyna

Zainteresowane osoby rozpoczęciem współpracy z KONCEPT-L Spółka Akcyjna zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą pracy w tej firmie https://www.gowork.pl/oferta/asystent-dzialu-handlowego,5TgCoEV69LRzLDcZnDvkGy,warszawa Ponadto warto, aby osoby aktualnie zatrudnione w tym miejscu zdecydowały się na rozpoczęcie merytorycznej dyskusji dotyczącej tego pracodawcy. Wszystkie Wasze opinie będą ważne dla osób chcących się zatrudnić w KONCEPT-L Spółka Akcyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o KONCEPT-L S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KONCEPT-L S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KONCEPT-L S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KONCEPT-L S.A.