Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Cukiernia Sowa

Pracowałeś w firmie Cukiernia Sowa i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-10-25 11:35:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Daj poznać tą spółkę innym. Nie trzymaj bardzo cennych informacji tylko na własny użytek. Opowiedz innym pracownikom o pracy w spółce Cukiernia Sowa, której siedzibą jest Gdańsk . Potencjalnemu pracownikowi ogromnie zależy na poznaniu opinii byłych pracowników na temat potencjalnego chlebodawcy. Podziel się własnymi uwagami, inni ludzie na pewno będą za nie bardzo wdzięczni.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Sowa

Twoj email:
Wiadomość: