Promopack Sp. z o.o.

Miszewko

Opinie o Promopack Sp. z o.o.

anonim 2011-02-04 00:30:11
[usunięte przez moderatora] .7-10 zl na godzine dla zawodowego cieśli oraz ciągłe oszukiwanie ludzi przez brygadzistów.Faktycznie,jest sie czym pochwalic :)
mario 2012-02-09 22:48:22
szukam wszystkich.ktorym Promopack wisi kase.pozd
kuba 2012-04-03 13:31:39
czy oni wogóle jeszcze dziłają, czy już się całkiem rozsypali, bo jeśli padli to nici z odzyskania pieniędzy.
martin 2012-08-07 15:51:19
ha ha ha,
to się chłopaki na jakiś czas wywinęli,
nazwa firmy i logo promopack - promopaq - zmienione na drew group - czyli teoretycznie firma dalej będzie śmigać, zobaczymy jak długo teraz pociągnie, bo jak ma lecieć na opinii to im dobrze nie wróżę.
PROMOPACK 2013-01-14 17:52:44
PROMOPACK TO FIRMA DO [usunięte przez moderatora]
kris 2013-03-14 17:17:59
witam ja w tej firmie pracowalem i nienazekalem kasa byla na czas i byla dobra kaska no puzniej przuszedl jakis smieszny kierowniczek ktory byl do [usunięte przez moderatora] zaczol mieszac na swoja kozysc i sie [usunięte przez moderatora] no ale on dlugo tez nie posiedzial. osobisciee bym wrucil do tej firmy na to samo stanowisko i na tych samych warunkach pozdrawiam
marti 2013-08-28 21:58:50
mnie wiszą kaskę-[usunięte przez moderatora]
ELEM 2014-02-26 21:42:22
Wybudujemy takie i podobne domy w całym kraju! Dokończymy to co zaczął (usunięte przez administratora)
po 2016-05-18 21:37:05
kamil, ale oni teraz nikogo nie będą poszukiwać - nie wiem kto tak powiedział. Najlepiiej do nichprzez np. staż się łapać. Poznają twooją metodę pracy i jest szanse na propozycję stałego zatrudnienia
Zostaw swoją opinię o Promopack Sp. z o.o. - Miszewko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promopack Sp. z o.o.