Opinie o WOLF Sp z oo. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WOLF Sp z oo.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WOLF Sp z oo. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOLF Sp z oo. w Kraków

ULA

Pracowałem W Tej Firmie Nie Polecam Kierownik Kłamca (usunięte przez administratora) Na Czym Się Da Na Zarobkach Na Godzinach Podatkach ZUS Kierownik Wojtek Udziela Pracownikom Lichwiarskich Pożyczek Pan Wojtek Twierdzi Że Firma Żadnej Kontroli Się Nie Boi Ponieważ Ochrania Sądy Prokuraturę ZUS Urzędy Skarbowe I Jest Nie Do Ruszenia Jak Się Odezwiesz O Swoje To Zaraz Słyszysz Albo Się Zwolnisz Sam Albo Dostaniesz Dyscyplinarke Pracownicy Którzy Są Zwalniani Albo Odchodzą Sami Są Zastraszani Przez Kierownika Wojtka Że W Żadnej Ochronie Pracy Nie Dostaną

Szkoda nerwów

Firma prawdopodobnie bankrutuje. Pracownicy jeśli dostają wypłaty to z opóźnieniem i zazwyczaj do ręki nie na konto. Zatrudniają alkoholików bo nie mogą znaleźć nikogo z grupą żeby mieć dofinansowanie. Piorą pieniądze, nie wypłacają nadgodzin. 200h pracy w miesiącu to norma bo jak wspominam wcześniej pracują na zmianie 2-3 osoby maksymalnie. Firma byla juz karana pieniężnie, nie poskutkowało. Informacje są potwierdzone przez ludzi którzy kiedykolwiek pracowali w tej firmie.

szkoda zdrowia
@Szkoda nerwów

Jest możliwe że firma zbankrutuje bo żle się dzieje że pieniądze już dają w kopertach za nadgodziny i nocne.... Jak zwykle pracownik dostaje po kieszeni a pózniej narzeka że emeryturę ma niską.... Sami sobie to ludzie robia piszecie, narzekacie ale wciąż pracujecie i się godzicie na wszystko! Więc nie dziwię się że WOLF robi z wami co chce. I brawo dla Wolfa niech was doją z kasy!!! bo to wasza wina!!! Dziękuję!

Jakie są warunki zatrudnienia w WOLF Sp z oo.?

Alicja
@@pracujaca

aha dzięki, a ludzie z jakich opcji na dojazd w takim razie korzystają? chodzi mi o koszty... jest sposób żeby jak najmniej wydać? czym pracownicy najczęściej się poruszają?

Maryśka Nowy wpis

dzień dobry. zauważyłam, że w jednej z opinii odradzono prace w Krośnie, my z partnerem widzieliśmy ofertę ale na Bolesławiec dla pracownika ochrony fizycznej. Nie jest już dostępna ale ciekawi byliśmy czy w najbliższym czasie nie będą przyjmować na ten obiekt. Skoro od miejscowości może sporo zależeć to jak w naszym rejonie jest?

walery Nowy wpis

Nie kwapił bym się do wolfa, w szczególnosci na Krosno. Straszny problem mają z ludzmi. Chyba te obiekty maja kiepskie skoro ludzi brak. jak słyszę wszedzie to w rckpie ciągle braki w obsadzie, świadczy to że obiekt jest beznadziejny moze nie koniecznie ten Wolf.

Szkoda nerwów

Sara
@Szkoda nerwów

Płaca pod stołem za 9/10 na czarno a oficjalnie zatrudniają na 1/10 etatu i to tak jest w prokuraturach,urzędach skarbowych czy też inspekcjach pracy.i oni tego nie widzą.

Małgorzata
@Sara

Cześć, piszesz, że instytucje tego nie widzą. A gdziekolwiek było to zgłaszane, tak w ogóle? Ciekawa jestem, czy podjąłeś jakieś kroki, żeby coś się zmieniło.

Jarry
@Szkoda nerwów

Nie kłam. Wypłaty zawsze idą na konto i są wypłacane do 10 każdego miesiąca. Nigdy nikt nie dostaje wpłaty do ręki więc nie wiem dlaczego tak perfidnie kłamiesz.

Eryk
@Jarry

Chyba Jesteś Kolegom Kierownika Pracowałem W Tej Firmie Za Nadgodziny Kierownik Przywozil W kopercie Oraz Wyrównanie Dla Osób Zatrudnionych Na 1/4 1/10 Etatu Ja Na Pełnym Etacie Etacie Otrzymywałem Za Nadgodziny 13 Zł A Koledzy Kierownika Wojtka 16 Zł Wyrównania Zatrudnieni Na 1/4 1/10 Etatu Pracują Po 180 /200 Godzin

@Eryk

Cześć, a jeszcze jedno. Kiedy tak na oko pracowałeś? zastanawiąjąca jest dla mnie rozbieżność w zdaniach i po prostu ciekaw jestem co na co mogło się zmienić i właśnie w jakim okresie?

szkoda zdrowia Nowy wpis

Olga Nowy wpis

Ja po wizytówce google myślałam, że to jakaś firma zajmująca się sprzedażą, bo ktoś o wysyłce tam pisał kiedyś a tutaj piszecie o ochroniarzach? Jest tu może praca na obsłudze klienta na słuchawce czy mam jednak dalej się rozglądać?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WOLF Sp z oo. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

marcin

Firma jak kązda byle wydoić pracownika i wziąć pieniążki z pefron. o KDK wiele słyszałem..........że tam praca nie ochroniarza tylko pracownika gospodarczego który sprząta, opróznia kosze fuuuu i kto wie co jeszcze wewnątrz robi...... nie dziwi mnie ta prekwencja tam chętnych do pracy :)))))))) Też myślałem tam kiedyś o pracy ale skoro pracownik mając POVa musi wykonywać obowiązki sprzątaczki to dzięki za taką pracę.......

kaska

Ile w wolfie płacą za nadgodziny?? ile na rękę?? bo słyszałam że ponad 200h wychodzi za miesiąc pracy. Może ktoś mi napisać?? chcę się zatrudnić ale jak mało płacą to nie chcę ani 1h nadliczbowej. Dodatek za noce w kopercie ile za 1h??

Konrad
@kaska

Płacą bardzo mało jak weźmiesz 13 zł to będziesz zadowolona ???? reszta za noce jeśli są to się domyśl ????

nowy

Witam.... chciałbym się zatrudnić do firmy wolf ale czytając opinie to rozwazam to. Interesuje mnie praca na terenie Krosna bo akurat tam są przyjęcia. Interesuje mnie praca na dobrej placówce broń Boże rckp.... Tam jest duży wyzysk pracowników ochrony! Pracują jako gospodarczy, sprzątający i inne prace fizyczne przy dżwiganiu tam więc podziękuję za taką placówkę... Może World? Hala sportowa? Lasy Państwowe? wie ktoś czy tam są wolne miejsca? To że płacą w kopercie za noce to też wiadomo już w Krośnie... Dzwoniłem pod infolinię i nikt nie odbiera... Ma ktoś jaki kontakt z ta firmą?

gość
@nowy

Odradzam tą firmę. Ponieważ ludzi nie maja i bedziecie pracować ponad normę! w szczególności w RCKP! tam jest tylko wysługiwanie sie pracownikami ochrony (kwalifikowanymi)! Prace fizyczne-sprzatajace! Każde firmy maja tam problem z ludżmi na ten obiekt! dlatego się nie dziwię że ciągle braki są, ja bym tam nie poszedł. Polecić mogę firmę oscar, chcwalą sobie lecz mało obiektów, arma, też nie najgorsza bo mają sporo placówek, solid hmm tracą placówki.

Jak można pracować na 1 / 10 etatu? możecie mi to wyjaśnić? Jeden Pan napisał, że tak tu jest ale nie znam szczegółów. co jest ostatecznym powodem tego, że ludzie na taka właśnie pracę się godzą? Jakie warunki w tym sprzyjają, bo nie rozumiem?

Igor

Proste Zatrudniony Jesteś Na 1/10 Etatu Pracujesz Po 180/200 Godzin Miesięcznie Za Etat Dostajesz Na Konto A Resztę W Kopercie Bez ZUSU Podatku

@Igor

Pierwszy raz widzę taki podział etatu żeby to była 1 / 10. To wygląda jak praca przez 4 godziny tygodniowo, to w ogóle możliwe? nie mam pojęcia czy ten scenariusz jest możliwy ale jeśli to zastanawiają mnie kwestie ubezpieczenia chociażby, co jeśli zdarzy się wypadek w tych nieprzypisanych godzinach?

Rafał

Proszę Wszystkich Pracowników Firmy Wolf Kraków O Sprawdzenie Rozliczeń PIT Za 2023 Rok Pracowałem W Tej Firmie Przez Okres Trzech Miesięcy W 2023 Roku Rozliczenie Pit Otrzymałem Jak Bym Pracował Cały Rok Mają Bałagan W Dokumentach W Zaświadczeniu Do ZUS Jest Napisane Że Jestem Nadal Zatrudniony W Firmie Wolf Jest To Oszukiwanie Pracowników Zastanawiam Się Gdzie Jest Urząd Skarbowy KAS

Iwan

Nie Polecam Tej Firmy Firma Zatrudnia Pracowników Z Grupą Inwalidzką Na 1/4 Lub1/10 Etatu Pracują Po 180 200 Godzin Miecznie Z Etatu Otrzymują Wypłatę Na Przelew Resztę W Kopercie Bez Podatku Składek ZUS Zastanawiam Się Gdzie Jest Urząd Skarbowy KAS Kierownik Wojtek Chwali Się Przed Pracownikami Że Trzeba Wiedzieć Gdzie Dać Aby Wygrać Przetarg Dlatego Uczciwe Firmy Padają Firma Daje Stawki Poniżej Kosztów Wlasnych Trzeba To Jakoś Wyrównać Najlepiej Na Oszukiwaniu Pracowników Oraz Państwa Na Podatkach Zusie

Jakie są godziny pracy biura? zwłaszcza w piątki? jeden Pan pisał, że przed 15stą miał problem z kontaktem, ciekawi mnie przyczyna. po weekendzie możliwe ze już oddzwaniają? Ile trzeba czekać?

Grzegorz

Dzwoniłem z 10 razy do firmy, nikt nie odbiera, nie da sie dodzwonić nawet w sprawie pracy

Była Pani pracowniczka

Nie rozumiem tylko czemu firma daje ludziom pieniądze do ręki na czarno, chciałam się tam zatrudnić ale jak widze te opinie to chyba zrezygnuje

omega

Tak samo moja opinia, omijać tę firmę zdala! skończy Wam się umowa czy co, rozchodzą się z pracownikami na stopie wojennej. Szkoda zdrowia na pracę w tak dziadowskiej firmie. Iść do pracy do tej firmy musicie się liczyć ze zdrową psychiką by tam popracować. Omijajcie! Są dużo solidniejsze firmy na Podkarpaciu jak karabela, impel, solid czy arma, lub błysk.

@omega

Czy zatrudniałeś się w nich, że twierdzisz, że są lepsze? Chyba, że masz jakieś informacje od znajomych, który w nich właśnie robią? Pod jakim względem mogą mieć inaczej w warunkach? czym się różnią, że tak oceniasz?

wojt

NIE POLECAM! tej że firmy! Traktują ludzi niepełnosprawnych jak (usunięte przez administratora)... Ciuchy dają stare, używane po poprzednich pracownikach! (oszczędności) Przetargi wygrywają tanio, kosztem ludzi którzy dostają na rękę najmniejsze pieniądze, z nocnymi jest też ciekawie... Kto się zatrudni to sie przekona... Ludzi szukają pilnie gdyż nie mają ich, grupy wymagane są najbardziej płatne, grupa znaczna, gruba na psychikę, po udarach czy emerytów z pierwszą grupą.... Nie dajcie sie tym paniom z Wolfa zwieść.... fajnie rozmawiają, obiecują dobre warunki pracy a niestety tak nie jest. w Krośnie szukają na rckpe ludzi, ODRADZAM! placówka ciężka, wymagająca, więc nie każdy niepełnosprawny jest wstanie ogarnąć obiekt...... Tym bardziej szukają z grupami o największym dofinansowaniu z PFRON.

Ile jest zmian w WOLF Sp z oo.?

Eryk

Nie Polecam Tej Firmy (usunięte przez administratora) Pogania (usunięte przez administratora) Pracowalem W Tej Firmie Piętnaście Miesięcy Zostałem (usunięte przez administratora) Na Ponad Dziesięć Tysięcy Złotych Posiadam Na To Protokół PIP Koledzy Kierownika Wojtka Na1 4 Etatu Otrzymują Za Nadgodziny 16zl A Pracownicy Zatrudnienii Na Pełny Etat Otrzymują Za Nadgodziny 13 Zł

@Eryk

13 zł jest płatna nadgodzina? Ale 13 zł za całą godzinę czy 13 zł więcej niż zwykła godzina? No i czy jest jakiś obowiązek robienia nadgodzin? Co jeśli ktoś nie chce zostawać w pracy po godzinach?

ULA

Proponuję Pracownikom Firmy Wolf O Zwrócić Się Do PIP O Przeprowadzenie Kontroli Aby Się Przekonać Jak Firma (usunięte przez administratora) Pracowników

Co jaki czas w WOLF Sp z oo. można ubiegać się o podwyżkę?

ULA

Zostaw merytoryczną opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków

• Jak się pracuje w WOLF Sp z oo.?

Zobacz opinie na temat firmy WOLF Sp z oo. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOLF Sp z oo.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOLF Sp z oo.
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Eustachego Tyszkiewicza 13 lok. U-4
    01-157 Kraków