Nordic Development S.A.

Opinie o Nordic Development S.A.

admin 2015-08-14 19:39:23
Wiesz jak działa firma Nordic Development S.A. od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.
Klient 2015-08-31 15:45:46
Jestem ich klientem - nie kupujcie od nich mieszkań. Dopóki nie wpłacicie pieniędzy za mieszkanie to całują was po piętach, potem już mają was w głębokim poważaniu. Kilkumiesięczne opóźnienia w wykończeniu mieszkania. Wszystko byłoby ok, gdyby nie kłamali prosto w oczy. NIE KUPUJCIE OD NICH MIESZKAŃ - brak szacunku do klientów. NIE POLECAM, OMIJAĆ.
ND klient 2015-09-10 15:11:57
Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym developerem ze względu na brak przestrzegania podstawowych zasad biznesowych (ignorowanie klientów, brak jakiegokolwiek kontaktu, nieodbieranie telefonów, itd.). Artykuł w gazecie najlepiej opisuje ich stosunek do mieszkańców: http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/marzyli-o-pieknych-mieszkaniach-przy-ul-sybirakow-10-w-bydgoszczy-rzeczywistosc-jest-inna-niz-obieca
Klient 2016-03-30 16:16:10
Niesłychane, że Nordic Development jeszcze nie zbankrutowała. Firma, tak lekceważąca klientów nie może mieć dobrych wyników finansowych. Pełna ignorancja klienta, nie odpowiadania na maile, umowy niekorzystne, brak odpowiedzi na propozycje zmian. Pani, która obsługuje klientów osiąga wyżyny niekompetencji. Tylko czekać na to, jak ta firma się skończy
art 2016-04-24 11:13:45
w traktowaniu klientów wiele się zmieniło i spoko sobie radzą, szkolenia dają radę i wnoszą nową świeżość do pracy
Zostaw swoją opinię o Nordic Development S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordic Development S.A.