Miły Dom Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Miły Dom Sp. z o.o.

pracownik 2014-03-08 22:38
Szkoda czasu aby oceniać tak dziadowską firmę , Pracują tam cała rodzina (usunięte przez administratora)
MD 2014-03-17 11:33
Proszę o kontakt... (usunięte przez administratora)
gvhjk 2016-05-22 23:29
@Wiktor naprawde fajnie sie znimi współpracuje, uwazam, ze są solidną firmą, śiwadczenia wszystkie na czas. Problem polega na tym że nie szukają pracowników.
czy to miły dom ?? wątpię !! 2017-07-12 20:06
Firma nie udziela urlopów wypoczynkowych ,myślą że są Bogami zapominając że jako były reprezentant Polskiego narodu w sejmie powinien dać przykład jak powinno się traktować swoich pracowników a traktuje ludzi jak rzecz ( Ty do roboty za minimum a właściciele "balety" - ) a Sam buja się kilka razy na urlopie . Odradzam pracę w tej firmie .Lepiej jest na produkcji na strefie .
dziwny dom 2017-07-12 20:06
Zostaw swoją opinię o Miły Dom Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miły Dom Sp. z o.o.