Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Pracowałeś w firmie Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
firma - 2015-02-01 15:29:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zlodzieje, oszusci i kretacze, uwazajcie bo bedziecie pracowac 3 miesiace za 2tys ,a na koniec wrzuca swoich ludzi
zdjecie uzytkownika
STEFAN - 2015-02-27 10:37:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
TAK I TU SIE ZGADZAM Z TOBĄ PRACUJE SIE NA CZARNO BEZ REJESTRACJI ZARABIA SIE TE MARNE 2000 TYS A NA KONIEC MÓWIA DO WIDZENIA...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?
Zadaj pytanie