Konekt

Białystok

Opinie o Konekt

Rambos 2016-06-03 16:54:48
Firma KONEKT systemy kominowe białystok ul J.Pawła ileś tam. Firma produkuje pustaki kominowe moje zadanie polegało na pakowaniu tych cegieł na palety i streczowaniu tak mi powiedzieli no i stawka 13 zł godzina, stawka fajna ale warunki pracy no cóż praca dla prawdziwych hardkorowców, dzików, dla ludzi lubiących oranie jak w obozie koncentracyjnym. Jest 2 kierowników obaj wystawiają ogłoszenia które TOTALNIE się różnią np w 1 stawka 13 zł godzina w 2 do uzgodnienia i się dowiadujesz ze pracujesz 12 h masz prawo odpocząć 15 min ( 2 przerwy 15 min o 10 i 14 ) praca prawie na akort aczkolwiek jest godzinowa ale tępo jakie tam jest narzucone sprawia że czujesz się jak w obozie, budynek jest tylko dla biura, pracujesz w namiocie z maszyną w wielkim huku, wręcz saunie bo namiot się nagrzewa i często nie ma czym oddychać co do ekipy to zdania podzielone każdy z kimś po prostu trzyma bardziej lub mniej ale to idzie wytrzymać najgorsze są warunki i to zraża 1 cegła waży najmniejsza - około 20 kg największa 40 kg powinno się pracować we 4 ale często było 3 na 12 h po czym przychodził kierowniczek z uśmiechem oznajmiając - daliście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panowie nie wyrobiliście normy. Podsumowując zalatuje obozem pracy aczkolwiek można zarobić ale (usunięte przez administratora) 5 dni po 12 godzin + 3 soboty na 8 godzin za 12 zł/h zarobić można fakt tylko jakim kosztem.
Zostaw swoją opinię o Konekt - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konekt