Elmis Invest Sp. z o.o.

Opinie o Elmis Invest Sp. z o.o.

admin 2015-08-14 21:16
Macie doświadczenie w pracy w firmie Elmis Invest Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
Toudi 2016-09-22 15:45
Doskonale doskonale. Jak u cioci na imieninach. Doskonale doskonale pan ma zawsze rację.
Mariusz Nowakowski 2017-06-09 10:34
Dzień dobry.
Miałem okazję pracować w tej zacnej instytucji. Polecam. Po wyjściu na wolność po 2 latach zdałem sobię sprawę,ze był to najpiękniejszy okres w moim życiu. Zdałem sobie sprawę,że człowiek nie potrzebuje wolnego czasu dla siebie, jest mu to zbędne a nawet szkodzi. Lepiej czas poświecić firmie.Gdy sie pracuje to się nie wydaje czyli oszczędza. Gdy się pracuje i nie ma czasu dla siebie to się człowiek nie zajmuje głupotami np. spotyka ze znajomymi czyli czas spędza efektywnie i z pożytkiem.
Im więcej pracuje mniej potrzebuje zarabiać bo przecież nie wyda bo nie ma czasu moglem wystąpić o obniżkę uposażenia. Oszczędność, pomnażanie oszczędności. Spędzając 15h w firmie już całkiem nie ma się czasu na wydawanie jedynie żona chciała pieniądze na komorne, żłobek,na chleb. Zostawiłem ją zwiększając tym samym oszczędności poświęciłem się do reszty firmie. polecam
Zostaw swoją opinię o Elmis Invest Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmis Invest Sp. z o.o.