Moduł System S.A.

Opinie o Moduł System S.A.

Pracownik 2014-02-03 17:25:02
Firma okrada swoich pracowników, nie wypłaca wynagrodzenia za pracę. Jest na dnie finansowym i moralnym. ( usunięte przez administratora ) pracowników przedstawiając im zakres obowiązków inny niż uzgodniony
Pracownik 2016-05-09 15:18:55
Potwierdzam. Firma nie rzetelna. Nie wypłaca wynagrodzeń i traktuje swoich pracowników równie źle jak klientów. Radzę trzymać się z daleka. Jedyne co im wychodzi to PR.
Pracownik3 2016-06-27 16:31:41
Dobry pracodawca, wyrozumiały w ciężkich dla pracownikach życiowych momentach.
zonaLota 2016-11-10 15:11:37
Wyrozymiałosci to oczekuje od Zon swoich Pracowników[ co moze skończyc sie rozwodem bo Pracownik nie zarabia realnie! Zarabia tylko fikcyjnie/wirtualnie,a za COS trzeba jęść i kredyty spłacać?]
Trzyma w nadziei [ mojego Męża już 4 miesiąc!]

Jak sp SA moze tak działać mając kapitał założycielski i podlegając najwyższym standardom to pozostanie chyba tajemnica PRAWA!?

ps proszę o zwolnienia grupowe albo chociaż zwolnienie INDYWIDUALNE zeby realizować SWOJE prawa pracownicze!
Zostaw swoją opinię o Moduł System S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moduł System S.A.