AQUILA tektura falista

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AQUILA tektura falista

Klaudia Nowy wpis

Witam mam pytanie ile płacą u Was w firmie

Nowy wpis

@Klaudia

Dzień Dobry, wynagrodzenie w naszej firmie uzależnione jest od rodzaju stanowiska pracy oraz posiadanego przez kandydata doświadczenia. Zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach :) Pozdrawiamy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AQUILA tektura falista?

Kandydat Nowy wpis

Witajcie, Jak wyglada praca w biurze/księgowości? Jaka panuje atmosfera? Jakie jest szefostwo?

Witam,ile zarabia pracownik produkcji ? pozdrawiam

Czy w AQUILA tektura falista możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień Dobry, w AQUILI zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

kryształ

Na jaką pensje może liczyć świeżo zatrudniony pracownik na produkcji lub operator maszyn?

Czy AQUILA tektura falista oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nasi pracownicy otrzymują umowę o pracę.

Bandy

Witam czy jest ktoś wstanie powiedzieć jakie zarobi oferuje firma na stanowisku magazyniera. Czy na tle wrzesinskiego rynku pracy firma oferuje dobre warunki?

Witam. Czy jest na forum osoba, która pracuje bądź pracowała w utrzymaniu ruchu w Aquila Września? Jeżeli tak to prosiłbym o odzew. Z góry dziękuję :)

Witam. Czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja na stanowisko technika utrzymania ruchu we Wrześni? Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

@Piotr

Dzień Dobry, zapraszamy do udziału w rekrutacji. Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@aquila.vpk.pl :)

Na jakie benefity można liczyć w AQUILA tektura falista?

Rf

Lux med ..

Wśród benefitów znajdują się m.in.: atrakcyjny system premiowania, pakiet medyczny Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz program rekomendacji innych pracowników.

Artur
@AQUILA tektura falista

Czy do tego pakietu medycznego Luxmed można dołączyć najbliższą rodzinę?

@Artur

Tak, rodzina naszych pracowników również może skorzystać z pakietu Luxmed.

Witam. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu w tej firmie? Czy proponowane stawki są konkurencyjne co do rynku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Września

Czy nowo zatrudnione osoby w AQUILA tektura falista otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, osoby zatrudniane w AQUILI otrzymują umowę o pracę.

Zyga

Witam na jaki adres mail mozna zlożyc cv?

@Zyga

rekrutacja@aquila.vpk.pl

kandydat

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w Biurze w firmie Aquilia na stanowisku: Sekretariat - Asystent/ka Biura Zarządu. Jaka jest atmosfera w pracy? Jaki jest system premii pracowniczych ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Pozdrawiam

@kandydat

3000zl brutto

@pracownik

Co z pozostałymi kwestiami? Płaca to jedno, ale nawet przy wysokim wynagrodzeniu nie bardzo chce się chodzić do pracy, kiedy atmosfera jest niezbyt przyjazna, to dość ważna informacja, byłabym wdzięczna za komentarz.

Maria

Niepoważne podejście do klienta. Opiekunowie zmieniają się co chwilę. Nie informują o opóźnieniach. Nawet mailowo. Kompletnie nierozsądne podejście. Uwaga, sytuacja z tektura wkrótce się ustabilizuje ale za swoje zachowanie stracicie wielu klientów. Przedstawiciel... To jakiś żart

Witam. Jakby ktoś się interesował tym ile może zarobić magazynier, to zaproponowano mi 2700zł brutto, ale tylko przez pierwsze 3 miesiące. Niestety nie zdążyłem się dowiedzieć ile będzie brutto po tych 3 miesiącach, bo szybko wyszedłem z rozmowy kwalifikacyjnej.

@Anonim

Zapomniałem dodać że 2700zł brutto i 3 zmiany.

Olga
@Anonim

Hej. może ktoś się odnieść do tego i napisać jak wygląda wynagrodzenie w firmie Aquila po tych 3 miesiącach? Może jego wysokość idzie mocno w górę?

Leon

Dzień dobry. jakie zarobki są obecnie grudzień 2020 roku w Aquila Sp z o.o. na stanowisku pracownik produkcji ? Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?'Czy warto składać papiery ?oferty pracy są w Pracuj.pl . Proszę o info kogoś kto tam pracuje lub pracował?

@Leon

Pytałeś w grudniu zeszłego roku o zarobki na stanowisku pracownika produkcji. Na forum niestety nikt nie odpowiedział, dlatego ciekawi mnie, czy udało Ci się może to ustalić poza granicami forum? Fajnie by było dowiedzieć się, ile dokładnie można teraz zarobić na produkcji.

Jakie macie opinie na temat pracy w dziale obsługi klienta we Wrześni?

Zostaw merytoryczną opinię o AQUILA tektura falista - Września

• Jak się pracuje w AQUILA tektura falista?

Zobacz opinie na temat firmy AQUILA tektura falista tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQUILA tektura falista?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQUILA tektura falista?

Kandydaci do pracy w AQUILA tektura falista napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQUILA tektura falista