Opinie o Vinci & Vinci Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vinci & Vinci Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vinci & Vinci Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinci & Vinci Sp. z o.o. w Katowice

Czy w firmie Vinci & Vinci Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jacek Nowy wpis

Na stronie pracuj.pl z ogłoszenia: 1. Po przesłaniu aplikacji przeprowadzamy przez dział HR wstępną rozmowę telefoniczną na temat doświadczenia kandydata, preferencji co do lokalizacji (3 lokaliz.) i oczekiwań finansowych 2. Następnie organizujemy spotkanie w obiekcie, na który poszukujemy pracownika. W spotkaniu bierze udział Kierownik techniczny-potencjalny przyszły przełożony. 3. Po spotkaniu podejmujemy decyzję odnośnie współpracy.

koti Nowy wpis

Ta firma prowadzi ciągłą rekrutację, stale mają oferty pracy, ciekawe z czego to wynika? Czy z tego, że zatrudniają tylko na określony czas? Mógłby się ktoś wypowiedzieć z tej firmy?

Prima sole

Dziecko lepiej policzy ile czasu można się uczyć powinny być jakieś konsekwencje dla tej firmy i liczydła cza kupić (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vinci & Vinci Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Ktoś

Przypadek?

To ja

Ciekawe Jak wczoraj patrzylem to bylo 16 opini Teraz jest 14 Administrator u nich pracuje ?

(usunięte przez administratora) Co miesiąc źle naliczone wypłaty, co chwilę czegoś brakuje godzin przepracowanych, godzin nadliczbowych, dodatku nocnego, nawet pesel u nie których pracowników się nie zgadza itd. Ta firma to porażka za niedługo pracownicy się zbuntują i zrobią(usunięte przez administratora)

Pracownik Prima

Brak słów na opisanie tej firmy, wypłaty są źle naliczane od pół roku, zero kompetencji, zero przeprosin, zero zainteresowania aby poprawić cokolwiek z ich strony. Nikogo nie interesuje że ludzie mają zobowiązania, rodziny. Absolutnie nikomu nie polecam współpracy z nimi. (usunięte przez administratora)!

Pracownik PRIMA

Firma jest mega beznadziejna nie potrafią wogole od pół roku naliczyć porządnie wypłat jak dla mnie i dla innych pracowników mega żenujące brak słów gdyż ludzie maja soję rodziny i swoje zobowiązania a wypłat dobrze naliczonych dalej nie ma masakra !!!!!

Pracownik prima.

Popaprancy ale czy to na pewno tylko ich wina gdzie jest dyrekcja zakladu to oni powinni się zamartwiać że (usunięte przez administratora) nam płacą w końcu ktoś te przelewy robi????

Gągu

Dramat, nieporozumienie i skandal. Ta firma nie ma zielonego pojęcia o naliczaniu wypłat. Przejęła obowiązki naliczania u kilku firm i od marca do dzisiaj jest SZKOLONA jal to się robi.

Czy dla niektorych przelew wynagrodzenia 1000zl jest normalny? Gdzie najnizsza krajowa to 1900zl? Jak wam nie wstyd w ogole robic takie wyliczenia.. to jest porazka co ta firma robi! Ludzie chodza bez pieniedzy przez Was! I to bez zadnej rekompensaty.. tylko obietnice, ze bedziecie liczyc dalej, a doliczyc od pol roku sie nie mozecie. Zenada, bo inaczej waszej firmy nie da sie opisac

Pracownik prima Sosnowiec

Fakt to jest profil żeby komentować jaksie u Was pracuje itd. Niestety innego profilu nie znalazłam żeby skomentować Wasza,, niby '' pracę dla naszej firmy. Jesteście beznadziejni!!!! Od 6 miesiecy w naszych zakładach źle naliczacie wynagrodzenia. MY TEŻ MAMY RODZINY!!!!!!!!! WSTYDZCIE SIE!!!! NIE POTRAFICIE NIC ZROBIĆ JAK NALEŻY. POL ROKU NIE OGARNIACIE NASZYCH WYPŁAT. PÓŁ ROKU!!!!!! ZA CO WAM PŁACĄ???

admin

Podziel się swoją wiedzą na temat rekrutacji w firmie Vinci & Vinci Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza zależy kariera innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Vinci & Vinci Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Vinci & Vinci Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vinci & Vinci Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vinci & Vinci Sp. z o.o.?

Vinci & Vinci Sp. z o.o.