Opinie o IQ marketing w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IQ marketing. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IQ marketing na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQ marketing w Warszawa

Cześć, chciałbym się tutaj zatrudnić na stanowisko copywritera. Ktoś już o nią tutaj wspominał. Orientujecie się, na jakie zarobki na ten moment można liczyć? Czy jest to stała pensja, czy ma się płacone od ilości napisanych znaków? :D Można pracować zdalnie? Bo mam doświadczenie na takim stanowisku, ale była to praca w trybie home office i nie chcę tego zmieniać. :P

ex pracownik Nowy wpis

Pracowało się dobrze. Jak w każdej firmie zdarzały się i lepsze i gorsze momenty. Niemniej na plus

Czy firma IQ marketing udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Bocian pożyczki Nowy wpis

Pracownik może liczyć na wsparcie, lub raczej zachętę w znalezieniu lepszej pracy.

Czym IQ marketing zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nie ma dodatków.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki jest styl zarządzania kadrą w IQ marketing?

Była pracownica

Najgorszy zarząd ever. Gdzie arogancja pogania ignorancją. Najważniejsze jest pozwalniać tylu pracowników aby prezes mógł jak najczęściej wczasować np na Hawajach. Prezes firmy to wogóle osobny temat, "praca" prezesa odbywa się w pozycji leżącej na kanapie. Pracowników także (bez względu na wiek) przyjmuje wywalony na kanapie z nogami na stole. Kultura pełną gębą. Zarząd ma za nic pracownika dzięki któremu żyje i to dość wystawnie. W tej firmie nie ma szans na: awans, podwyżkę, czy normy społeczne. Trwa wieloletni rozbiór spółki. A zarządzanie kadrą - to chyba żart, a nie pytanie. Na szczęście już tam nie pracuję.

Dominika
@Była pracownica

Muszę Ci powiedzieć, że w sposób bardzo dosadny styl zarządzania kadrą w IQ marketing. No ale dobrze, że jesteś szczera. Widziałam, iż właśnie szukają tam nowych pracowników, między innymi osobami na stanowisko Copywritera. Wiesz może, czy dają możliwość częściowej pracy zdalnej?

gość
@Była pracownica

To wszystko niestety prawda i tak, piszę o firmie z Warszawy, to nie jest pomyłka. Zarządzanie firmą wygląda jak spacer we mgle, mimo że są w tym biznesie od lat. Jedno tylko zarząd IQ Marketing potrafi, za to po mistrzowsku - Zniszczyć morale pracowników. Generalnie jedyny biznesplan i przepis na zwiększenie dochodu jest taki, żeby więcej zarobić - trzeba więcej pracowników zwolnić.

OMG
@Była pracownica

Rany, dawno nie czytałem większej bzdury. Widzę, że ciężko było odnieść się merytorycznie, to pojawiły się wycieczki osobiste do prezesa. Chyba za krótko byłaś w firmie i za mało rozumiesz. Prezes miał poważny wypadek samochodowy i miał skomplikowane złamania obu nóg. Sposób pracy nie wynika z braku kultury, a jedynie z ułożenia, w którym nie odczuwa bólu nóg. Natomiast jeżeli on wie, że komuś to przeszkadza, to po prostu na czas rozmowy siada normalnie. Może wystarczyło go zapytać? Jest otwartą osobą, a nie sztywniakiem w garniturku, który nie odpowiada na "dzień dobry". Swoją drogą nie tylko prezes, ale i pracownicy regularnie wrzucają zdjęcia z wycieczek z całego świata. Zwykle osoby, które dobrze robią swoją robotę też dobrze zarabiają, nie ma chyba w tym nic dziwnego. Natomiast nieefektywne osoby, które mają tylko roszczeniowy tryb i wszystkim zazdroszczą zwykle nie są pożądanymi pracownikami. Takie osoby się zwalnia, a że potem narzekają w internecie ja ty? Cóż taka kolej rzeczy - powodzenia w kolejnej firmie.

Kiedyś tu pracowałam
@OMG

Wypadek wypadkiem, ale trzymanie nóg na stole i lekceważący stosunek do pracowników (np. nieodpowiadanie na cześć, traktowanie ludzi jak najemników) był do zaobserwowania od zawsze, na długo przed wypadkiem ;) Za moich czasów (kilka lat temu) raczej nie było to miejsce pracy marzeń - młodzi już dawno stamtąd odeszli, zostali ci, którym nie wiem, widocznie jest tak wygodnie. Ale kariery tu nie zrobisz. A styl zarządzania? Robić, nie chcieć za dużo, nie pytać, inni korzystają z tego, jak tylko się da ;)

@Kiedyś tu pracowałam

Dokładnie tak, odnośnie prezesa to raczej ciężko coś miłego powiedzieć, zawsze był gburem. Co do zarobków i wyjazdów to trzeba zjeść zęby że zajść wyżej a i tak najlepiej stać się pupilem jednego z członka zarządu wtedy jest trochę łatwiej, ale jak to w większości firm koleżanka koleżanki żony/męża.

xyz

@gość czyli generalnie firma zarządzać nie potrafi, tylko tym, żeby oni dobrze zarobili jako szefostwo?

anonimowaiqpracownica

Podejrzewam że mogła tu zajść pomyłka w nazwach firmy. Tej z Warszawy nie znam więc się nie wypowiem ale mam podobne problemy z firmą iq promotions podajrze z Łodzi. Od grudnia nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę w charakterze hostessy a wszystkie meile, telefony i smsy pozostają bez odpowiedzi. Może nie stracilam u nich wielkiej kwoty ale oczekuje zwyczajnej uczciwości. Zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu tacy ludzie nie mogą prowadzić firmy i wykorzystywać głównie młodych ludzi dorabiajac się ich kosztem. A skoro nie tylko mnie wykorzystali to należy doprowadzić do zamknięcia ich działalności

Pokrzywdzona
@anonimowaiqpracownica

Jestem identycznej sytuacji!

Aneta
@Pokrzywdzona

Ja również! Proszę o wiadomość na maila: aneta150@poczta.onet.eu

Poszkodowana

Poszukuję osób które zostały oszukane przez firmę IQ promotions.

Aneta
@Poszkodowana

Napisz do mnie na maila: aneta150@poczta.onet.eu Również zostałam przez nich oszukana.

Hostessa

Pracowalam jako hostessa na jednej z akcji promocyjnych, w ktorej zatrudnila mnie agencja IQ PROMOTIONS, do tej pory (minęły już przeszło dwa miesiące) nie otrzymałam wypłaty. Osoba z agencji najpierw oszukiwała mnie i zwodziła że pieniądze zostaną przelane, pozniej gdy dzwonilam nikt nie odbieral telefonow i nie odpisywal na maile. Nie polecam pracy i przyjowania zlecen od tej agencji hostess. Oszukują ludzi i to jest najgorsze.

Dominika

@fee; widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w IQ marketing?

Też przecieram oczy ze zdumienia czytając opinie. Mam wrażenie, że wypowiadają się osoby mylące firmy (co kilka razy zostało zauważone), albo te, które nie pracowały w IQ, ale np. brały udział w jakimś konkursie / loterii, a to sorry, ale zupełnie inna historia niż bycie zatrudnionym. Nie warto wierzyć w histeryczne wymysły. Jak widać lepiej popytać ludzi z branży niż czytać fora :)

fee;

No dobrze, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wielki elektronik

Ale co tu się dziwić jak ludzie czytać nie potrafią. Jest napisane jak wół, opinie o firmie IQ Marketing. To piszą opinie o firmie IQ fm czy jakiejś innej z IQ w nazwie. Strach zapytać co po niektórych co oznacza skrót IQ.

anonimowaiqpracownica

wuwu

Ludzie nie wierzcie w żadne słowo które prezez rzekomego zarządu pisze tu na forum! My od sierpnia zeszłego roku (2015) nie dostaliśmy wypłat do DZIŚ! 6 miesiecy po czasie! firma robi w wała masę osób, pod żadnym pozorem nie próbójcie nawet się tam zatrudniac, bo pięniędzy nie zobaczycie na oczy. Masy telefonów, maili itp, i zlewczy odzew, wymijający, nie wspominając o prezesie firmy który to cóż...bez komentarza

andrzej
@wuwu

Mylisz firmy, kolego.

wu

To chyba trzeba zgłosić jakiemuś moderatorowi, bo jakoś tak z 75% "recenzji" dotyczy innej firmy. IQ Marketing ma swoje minusy, ale płaci zawsze na czas i w przeciwieństwie do dużej części branży płaci uczciwie (czyli razem z podatkami).

Prezes Zarządu IQ

Szanowni Państwo, Czytam i nie wierzę. Wydaje mi się, że ludzie piszący na tym forum, albo nigdy nie pracowali w naszej firmie, albo mylą nas np. z IQFM lub inną firmą, która ma podobną nazwę. Przykładowo. Ktoś pisze o projekcie dla Orange i pracy w charakterze hostessy. Wszystko pięknie, tyle, że my nie pracowaliśmy dla Orange... Co do wypłat. Odkąd pamiętam czyli od 17 lat nie zdarzyło się w naszej firmie, aby ludzie nie otrzymali wypłat na czas. Jeżeli ktokolwiek uważa inaczej to proszę o kontakt z naszym działem HR (adres na naszej stronie) i wyjaśnienie sprawy.

2015

Ludzie reprezentujący tą firmę są nie poważni, nie wypłacają WOGÓLE NALEŻNYCH PIENIĘDZY, nie idzie się z nikim dogadać a jeśli już ktoś odbierze telefon albo zdarzy się cud i odpisze na maila to jest naprawdę święto. NIE POLECAM PRACOWAĆ DLA TEJ FIRMY !!! OSZUŚCI !!!

mim

LUDZIE !!! TO SĄ OSZUŚCI. NIE SĄ WYPŁACALNI OD GRUDNIA CZEKAM NA PIENIĄDZE !!! BRAK JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU !!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o IQ marketing - Warszawa

• Jak się pracuje w IQ marketing?

Zobacz opinie na temat firmy IQ marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQ marketing?

Kandydaci do pracy w IQ marketing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQ marketing
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.

IQ marketing