Kaldo

Niewodnica Korycka

Opinie o Kaldo

bar----86y 2012-05-18 21:38:13
Cudownie przeczytać wpis właściciele..!! Tylko z jednym mogę się zgodzić, z dobrą ekipą. A resztę ujmę tak \\\'Po co ma wozić wózek za który trzeba zapłacić jak mogą to zrobić ludzie\\\'
Agent Tomek 2016-01-19 10:38:30
Ujmę to tak Kaldo to firma cudów i wierzcie mi kto tam pracował wie o czym mówię pracowałem przy docieplaniu budynków w Niemczech przy podpisywaniu umowy o pracę otrzymujesz do podpisania wniosek o urlop bezpłatny bez daty rozpoczęcia i zakończenia to na wypadek jakbyś chciał zachorować w KALDO NIE MASZ PRAWA CHOROWAĆ nie masz też płatnego urlopu wypoczynkowego oczywiście wnioski o urlop podpisujesz ale ci nie płacą, na umowie masz 8 godz pracy i 40 godz.tyg a rzeczywistość to 10 godz dziennie plus soboty jakby jeszcze dobrze płacili to można robić tą dychę w końcu po to się wyjeżdza na saksy żeby zarobić,przez cały czas piszę o Kaldo w Niemczech w Polsce za pewnie jest podobnie jedynie co,to nie można się przyczepić do warunków mieszkaniowych są na dobrym poziomie dają też busa na brygadę żeby dojechać do pracy.Do Polski zjazd średnio co 5,6 tygodni ale jak jest nawał roboty to zapomnij o domu na zjazdy dają też busa za którego nic nie płacisz w końcu dymasz na niego po 10 godz.I to chyba wszystko ogólnie znacie już zarys tej firmy a więc do pracy rodacy
ok 2016-10-10 13:14:45
Złodzieje i oszuści kaldo i demino , z daleka od nich.
Zostaw swoją opinię o Kaldo - Niewodnica Korycka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaldo