Marpol S.A. Sp.k.

Ignatki

Opinie o Marpol S.A. Sp.k.

tatarak 2015-04-15 23:47
Czy ktoś może udzielić informacj na temat atmosfery, zarobków. Jak wygląda praca na produkcji
Robol 2017-05-04 13:27
Praca w systemie czterobrygadowym,czyli pracujesz siedem dni(!!)z rzędu po osiem godzin na trzy zmiany...Jeden weekend w miesiącu wolny.Za nadwyżkę dniowek ci nie zapłacą(dni do odebrania,kiedy im sie spodoba to Cię wyślą na wolne hehe).Atmosfera zatruta i nie mowa tu tylko o poganianiu przez wyższy szczebel(ciągle robisz za malo
PRACOWNIK 2017-06-28 15:56
Zapomniales dodac o fałszowaniu list płac i obecnosci z powodu 7 dniowego cyklu pracy.
7dni 2017-07-21 06:06
Jest premia uznaniowa. I jest ona zależna od humoru pani dr, jak baba z okresem. Raz ma humor raz nie. Zapieprzasz 7 dni z rzędu, 3 weekendy, jak trzeba to i w święta i dostajesz dni do odebrania. I to, jak ktoś napisał, odbierasz wtedy kiedy ci dadzą, a nie kiedy chcesz. A te na górze dostają premię za sprzedaż, gdzie to my "robole" na to wszystko pracujemy. I ciągle mało.
Zostaw swoją opinię o Marpol S.A. Sp.k. - Ignatki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marpol S.A. Sp.k.