Borga Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Borga Sp. z o.o.

admin 2015-08-14 19:24:34
Macie wiedzę na temat firmy Borga Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!
anonymus 2015-09-05 22:52:58
hej jeżeli mam ci poradzić to uciekaj z stamtąd złodziejska firma wykorzysta cie i kopnie w d pare dobrych lat tam przeprcowałem nie nauczyłem sie niczego oprócz standardów wewnętrznych kasa dobra ale dla wybrańcow kolesi i rodzinki, reszta zapier... za najniższą możliwą słyszałem że nowym oferują 2.5 i że toczą sprawy z byłymi pracownikami o czym to świadczy.
prac..... 2015-09-09 21:58:55
"stabilna i uczciwa firma ,przyjazna atmosfera " - śmiechu warte ,kłamstwo+kłamstwo+kłamstwo = szukanie naiwnych i obiecywanie gruszek na wierzbie.
tamarek 2016-04-04 21:32:18
monter musi wyjeżdżać na hale stalowe za granicę? myślałem jednak że robota typowo stacjonarna. to jednak wyślę żonę. a może ktoś powiedzieć do jakich konkretnie miejsc?
Zostaw swoją opinię o Borga Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borga Sp. z o.o.