brak logo

Blachy Pruszyński Sp. z o.o.

Rzgów

Opinie o Blachy Pruszyński Sp. z o.o.

Marcin 2014-10-22 22:31:24
Cześć wszystkim :) jak wygląda sytuacja w dziale produkcji ? jak atmosfera między pracownikami ? jak relacje między szefem i pracownikami ? jakiego rzędu zarobki ? Jak wygląda sprawa z jakimiś szkoleniami ? jak wygląda tydzień pracy ( godzinowo jakie dni tygodnia ) ? Ogólnie polecacie firmę takada jako pracodawcę ? Dzięki za wszystkie odp.
Marcin 2014-11-06 23:00:42
Czyli mam rozumieć, że nie ma nikogo z działu produkcji, kto by zaglądał w to miejsce ? a może jest ktokolwiek, związany bezpośrednio z blachami Pruszyński ? Najlepiej pracujący w tej firmie i mogący powiedzieć cokolwiek o sytuacji ogólnie w firmie (niekoniecznie w dziale produkcji) ? Wielkie dzięki za jakiekolwiek informacjie
1
Roczek 2015-05-04 17:08:28
Oprócz tego, że nikt nie posiada informacji na temat tej firmy ogólnie ciężko jest znaleźć cokolwiek na ich temat. Obawiam się, że firma zakończyła już swoją działalność. Ale pozostaje w takim razie pytanie. Co się z nimi stało. Czy posiada ktoś może takowe wiadomości bo mi naprawdę ciężko jest coś znaleźć.
1
marek 2015-08-11 18:05:15
Przecież blachy pruszyński nadal działają i to nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Mają nawet fundusze na dobre reklamy, pamiętam jak jeszcze rok temu reklamował ich Pudzianowski, nawet pojawiał się na targach z nimi. To raczej porządna firma, której dobrze się wiedzie, chyba upadek im szybko nie grozi.
Darex 2016-05-16 20:49:28
Mi się wydaje, że to jedne z najlepszych blach jakie są możliwe do wyrobienia, warto się starać o pracę tutaj, albo traktowac ich jako klientów, bo to też jest wazna sprawa, z nimi zawsze się wygra wszystko
Zostaw swoją opinię o Blachy Pruszyński Sp. z o.o. - Rzgów
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blachy Pruszyński Sp. z o.o.