Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe

Wrocław

Opinie o Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe

piter 2012-10-15 17:18:40
pracowalem w tej firmie troszke czasu. Na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik obiecał mi że jeśli sie sprawdzę to zostanę na stałe. Jak się okazało praca była tylko sezonowa. Zdecydowanie nawiększym plusem tej firmy są ludzie pracujący w hali produkcyjnej. Mnie pracowało się w ich towarzystwie bardzo dobrze. Dlatego z tego miejsca ich pozdrawiam. Gorzej na betoniarni na którą nigdy nie chciał bym trafić. Firma mała stąd doskonała moźliwość kontroli każdego pracownika. Nie żałuję spędzonego tam czasu ale jednak mam trochę żalu do kierownictwa o to że od razu nie postawiono sprawy jasno w sprawie zatrudnienia.
łukasz 2013-12-18 14:14:17
a mówia ze sa tacy cudowni :-) hahahahah
albercik 2014-02-25 20:36:36
dziewczyny w dziale handlowym są bardzo miłe i znają się na swojej pracy aż miło tam przyjeżdżać po zamówienia
ariel 2014-03-31 21:47:26
Odradzam uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych ludziom, którzy mają aktualnie pracę - nie minie 1,5 tyg. a wasz obecny pracodawca będzie znał szczegóły rozmowy kwalifikacyjnej - porażka totalna, brak jakiejkolwiek kultury i przyzwoitości, prezesi mają tam długie języki
kasia 2014-05-09 08:41:38
Hej a na produkcji pracuja tam kobiety?
zniechęcony 2014-05-27 12:09:06
Byłem tam na rozmowie, brak profesjonalizmu, po 5 min wiedziałem że to nie ten poziom, lepiej proces weryfikacji i rekrutacjo oddali by firmie zewnętrznej.
pkk 2016-02-24 13:24:06
Najlepsza firma z jaką można sobie wyobrazić pracę. Szefowie normalni,możesz podejść zagadać, podać rękę, poradzić się. Żadnego nadęcia. Praca do 16, dobre zarobki na rękę, dają karty Benefita na siłownie. Atmosfera super, fajne dziewczyny. Nie ma żadnego wyścigu, ludzie ogolnie mili,życzliwi. Idziesz do pracy bez stresu!
Biały mongoł 2016-03-16 15:09:58
Może ktoś napisać jak wygląda praca na betoniarnii?
gość 2016-04-18 21:21:09
jedna zmiana jest
tomek 2016-06-28 22:27:43
Pytał ktoś o betoniarnie,- piastuje tam najwyższe stanowisko taki cy...ał bez szkoły. Jeśli mu się coś nie podoba, jeśli nie zgadzasz się z jego poglądami, to tak zakręci ogonem ,, na górze " że wylecisz zanim zdążysz się obejrzeć. Tam starzy pracownicy leżą, młodzi naginają za nich. Tam nie ma podziału na takich
co szybciej się uczą, są lepsi, bardziej uzdolnieni, czy też ambitniejsi. Staż pracy jest najważniejszy.
pszczółka 2016-07-08 06:36:20
Chyba nie masz zielonego pojęcia jak wygląda praca na betoniarni. Odradzam wszystkim
czesiek 2016-07-27 06:47:26
Witam. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. kolesiostwo i nepotyzm. Karykaturalna forma zarządzania i prowadzenia firmy. Najgorsza jest praca na produkcji, zarządzanej przez mistrza, który nic nie umie i nic nie wie, ale zawsze ma racje. Praca dramat, szarpiesz się z żelastwem i dźwigasz ciężary. Brak organizacji.
gościu 2016-07-27 14:30:37
czesiek, a Ty przeszedłeś przez wszystkie działy w firmie, że wiesz, który jest najgorszy? :P
ed 2016-08-01 15:22:52
Widocznie nie ma żadnej oferty pracy, bo rotacji nie ma.
Zostaw swoją opinię o Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elko-Bis Sp.j. Systemy Odgromowe