brak logo

Handel i Usługi Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Handel i Usługi Sp. z o.o.

Normalna 2011-03-09 11:56:42
Cóż, mam zupełnie inne zdanie w tym temacie. Mogę wymienić bez zająknięcia pokaźną grupkę ludzi, którzy niemal codziennie chcą się stąd zwolnić. Dostać się jest faktycznie niełatwo, a praca zjada dużo za dużo czasu, pochłania wiele nerwów i ogólnie nie jest warta uwagi. Warunki polowe, traktowanie ludzi pieskie, nadgodziny niepłatne a obowiązkowe. Pisać można wiele. Ja nie polecam tego miejsca.
1
xxx 2012-11-15 06:04:42
do pani Prezes oddz Pruszcz Gdański, pani prezes prosze niech w końcu Pani przejrzy na oczy i zobaczy co sie dzieje w firmie dlaczego każdy udaje ze nie widzi problemu nikt kierownicy czy pracownicy che opisać pewną [usunięte przez moderatora] z działu Marketingu podła [usunięte przez moderatora] wiecznie naćpana w pracy dlaczego nikt tego nie widzi, jak mozna pozwalać na to by ona bezkarnie traktowała tak ludzi jest bezszczelna do granic mozliwości do tego czestyo przychodziła do pracy naćpana i pod wpływem alkoholu, a jej zachowanie było karygodne magazynieży wkładali jej [usunięte przez moderatora]. pytam gdzie są osoby przełożone i dlaczego na to pozwala sie w pracy inne osoby zaszczute bojące sie cokolwiek powiedzieć i poruszyć temat...masakra i tyle i to jest firma o standardach unii europejskie? gdzie kultura gdzie poszanownaie drugiego pracownika? pytam czy nie można było tego zmienić, toksyczni ludzie pracują w tej firmie i niedziwota ze tyle osób normalnych przewija sie i nikt na dłuzej miejsca nie zagrzewa, bo jak widzi sie przyzwolenie na takiegop typu zachowanie, magazynierzy coniektórzy wiecznie naćpani wiecznie aroganccy mobing i zastraszanie pracowników masakra pytam gdzie są kierownicy gdzie ktokolwiek kto to poruszy i zmieni, jak tak dalej będzie to nikt normalny nie zdecydyje sie na prace w tej firmie nie jedno sies łyszy ale nie każdy pisze o tym tu na forum...zainteresujcie sie w końcu !!!
1
nzx 2015-11-20 16:16:00
Ciekaw w sumie jestem jak ogólnie się zakończyła ta całą sprawa. No ale wydae mi się, że nie jest tak źle jednak, podobno ostatnio szukają kogoś na stanowisko magazyniera ale jednak nie jestem pewien czy to prawda bo ogłoszenia nigdzie nie widzę. No ale oferują całkiem atrakcyjne wynagrodzenie, koło 2300
ingas 2015-11-23 21:56:00
2300 zł to dobre warunki finansowe jak na telemarketra, zwłaszcza, że tutaj pewnie jeszcze dochodzą premie itp
wujo wujo 2015-11-28 02:45:38
@ingas- no najważniejsze, że jest to praca zdalna, więc wypełnianie swoich obowiązków nie powinno być takie trudne, zwłascza, że ma się pracować na własnym sprzęcie.
tło 2015-12-01 00:07:43
a ja bym wolał pójść do pracy i odsiedzieć swoje godziny. Według mnie praca zdalna nie nadaje się do wszystkich stanowisk. Chyba nie umiałbym się w tym odnaleźć tak w domu siedząc.
rycho 2016-04-02 14:29:10
każda praca jest inna i każdy lubi coś innego @tło są osoby które najefektywniej pracują w swoim domu, albo tez musza tak pracować bo inaczej się nie mogą
Zostaw swoją opinię o Handel i Usługi Sp. z o.o. - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel i Usługi Sp. z o.o.