Handel i Usługi Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Handel i Usługi Sp. z o.o.

Normalna 2011-03-09 11:56:42
Cóż, mam zupełnie inne zdanie w tym temacie. Mogę wymienić bez zająknięcia pokaźną grupkę ludzi, którzy niemal codziennie chcą się stąd zwolnić. Dostać się jest faktycznie niełatwo, a praca zjada dużo za dużo czasu, pochłania wiele nerwów i ogólnie nie jest warta uwagi. Warunki polowe, traktowanie ludzi pieskie, nadgodziny niepłatne a obowiązkowe. Pisać można wiele. Ja nie polecam tego miejsca.
xxx 2012-11-15 06:04:42
do pani Prezes oddz Pruszcz Gdański, pani prezes prosze niech w końcu Pani przejrzy na oczy i zobaczy co sie dzieje w firmie dlaczego każdy udaje ze nie widzi problemu nikt kierownicy czy pracownicy che opisać pewną [usunięte przez moderatora] z działu Marketingu podła [usunięte przez moderatora] wiecznie naćpana w pracy dlaczego nikt tego nie widzi, jak mozna pozwalać na to by ona bezkarnie traktowała tak ludzi jest bezszczelna do granic mozliwości do tego czestyo przychodziła do pracy naćpana i pod wpływem alkoholu, a jej zachowanie było karygodne magazynieży wkładali jej [usunięte przez moderatora]. pytam gdzie są osoby przełożone i dlaczego na to pozwala sie w pracy inne osoby zaszczute bojące sie cokolwiek powiedzieć i poruszyć temat...masakra i tyle i to jest firma o standardach unii europejskie? gdzie kultura gdzie poszanownaie drugiego pracownika? pytam czy nie można było tego zmienić, toksyczni ludzie pracują w tej firmie i niedziwota ze tyle osób normalnych przewija sie i nikt na dłuzej miejsca nie zagrzewa, bo jak widzi sie przyzwolenie na takiegop typu zachowanie, magazynierzy coniektórzy wiecznie naćpani wiecznie aroganccy mobing i zastraszanie pracowników masakra pytam gdzie są kierownicy gdzie ktokolwiek kto to poruszy i zmieni, jak tak dalej będzie to nikt normalny nie zdecydyje sie na prace w tej firmie nie jedno sies łyszy ale nie każdy pisze o tym tu na forum...zainteresujcie sie w końcu !!!
rycho 2016-04-02 14:29:10
każda praca jest inna i każdy lubi coś innego @tło są osoby które najefektywniej pracują w swoim domu, albo tez musza tak pracować bo inaczej się nie mogą
Zostaw swoją opinię o Handel i Usługi Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel i Usługi Sp. z o.o.