Opinie o Duratec Sp. z o.o. w Chwaszczyno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Duratec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Duratec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duratec Sp. z o.o. w Chwaszczyno

Adam Nowy wpis

@kiter dlaczego tak uważasz ?

antek Nowy wpis

no można nawet liczyć na 15 zł i wzwyż :) to dużo, pozdrawiam, antek

sef10 Nowy wpis

Tomek siedzisz tam bo Tobie jest widocznie ok!?.... Spanie ok ? Na hotelu w łóżku malzeńskim 2 śpią ! Jak nieprawda to ja chyba bylem gdzie indziej... robota jak robota tylko za te godziny to kasa dno! Dupowlazy same zero języka nie wspomne o kierowniku... moze i coś mówi ale wiele do życzenia to zostawia ... ogólnie to wszystkim odradzam są inne firmy z lepszą atmosfera i wogule . Zresztą pojedzcie to zobaczycie najlepszego!

byly pracownik Nowy wpis

jak baranie nie wierzysz to jedz tam to zobaczysz jak jest i jak bedziesz spal i z kim trafisz do jelenia to zginiesz ogolnie pracuja tam sami podpierdalacze i lizusy w polsce mam tyle co tam zarobialem i jestem w domu codziennie firma dziad i na takich jak ty co tam pojedziesz to zarabiaja

Czy po rozmowie w Duratec Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
sef10

Heniek aplikuj naco jeszcze czekasz? Robota zawalista ... zarobisz jakieś 4500 zł. A jeszcze bedziesz spal w jednym łóżku z obcym gościem . Powodzenia

kiter

Nie polecam,to jest firma krzak

uczciwy

tyrak wiesz dlaczego ciebie szef i zdzisiu trzymają bo takich sztachanowców jak ty im potrzeba ,ty byś za grosze dał się ogolić

sef10

Przynajmiej to wszystko Jeleń trzyma bo inaczej by to wszysko padło... a Waldek to super gość naprawde tylko trzeba robić to jest super facet jak każdy szef ma swoje wymagania robota jak robota tylko pracujmy i zarabijmy pinądze a nie drobne.. Panie Waldku naprawde za te pieniądzie to nikt nie będzie pracował więcej jak dwa tygodnie .... mimo wszystko pozdrawiam miło wspominam pobyt pozdrawiam..!

tyrak

A to ciekaw jestem jak sprawdzana jest znajomość rysunku technicznego, bo ostatnio jeden z "nowych " na uwagę o czytaniu rysunku odparł, że on jest od roboty, a rysunek to czyta zawsze Piotr. Tzn. że jeden umiał czytać, a drugi robić, ale pensje chcieli dwie :)

tyrak

chyba tobie bo marzec 22 dni razy sredni 11h + 20h soboty to 240h x 7,5 to 1800euro +120 diety czyli 1920 a nie 1600 jak zaplacili to gdzie te 300 sredno miesiecznie te firme odwiedza 10 nowych pacownikow , raz na tydzien 2 osoby opuszczaja koszary tego getta a kolejne 2 dochodza i zjazd raz na 4msc do kraju to pzy odleglosci 2,5 tys km za 5 tys zl to smiech na sali , a janek z jakiej bajki ty jestes jak byl tylko 1 janek ktoy w lutym zaobil 4900 zl za 200h pracy jeszcze janek usuniete przez medatora ,ktory nazwisk nie usówa hahah to chba jankowa albo bronkowa

pytek
@tyrak

To prawda. Faktycznie przyjeżdżają tu tabunami tacy, co to w biurze podawali sie za wielkich fachowców, a na budowie okazuje sie, że nie potrafi gwoździa w deske wbić, że o obsłudze niwelatora czy czytaniu planów nie wspomne, bo do tej pory to on "pomagał szwagrowi obory popegerowskie remontować". No i żaden nie pamięta, jak mówili w biurze że pensja zależy od przerobu, czyli najpierw trza coś jednak wybudować, a to trzeba umieć... Najlepiej więc gardłować i wozić sie na plecach tych co sumiennie pracują. Tylko że ci nie chcą pracować na nierobów, bo mają własne rodziny na utrzymaniu. Apel do wszystkich nierobów bez pojęcia o prawdziwej budowlanej robocie : trzymajcie się od nas z daleka, bo szkoda naszych nerwów.

janek

praca po 12 godzin 8 platne jak w (usunięte przez administratora)

Kierownik.
@janek

Nazywam się (usunięte przez administratora). Nie ukrywam się pod nickami. Pracownicy zatrudnieni na mojej budowie w miesiącu lutym zarobili po ok. 1600 euro (razem z dietą) pracując po 8 godzin dziennie i 4 godziny w soboty. Zatem za 176 godzin w lutym to nie jest złe wynagrodzenie.Pozdrawiam malkontentów.

mis

co ty (usunięte przez administratora) ze zarabiasz we francji 1600 euro ja zjechalem pare dni temu bo sie zwolnilem tak samo jak koledzy kierownik cham i (usunięte przez administratora) jak malo ktory za luty zarobilem 5200 zl nie placa urlopu ani diety spisz na hotelu w dwojke w jednym luzku pracujesz po 12 godz dziennie soboty i nadgodzinny za darmo robisz nie ma elektronarzedzi zero materialu polowa zalogi to podpierdalacze i lizusy uwarzajcie na ta firme oszosci i zlodzieje nie polecam nikomu pracowac w tym zoo bo tak to mozna nazwac

nobody
@mis

Widocznie pracowaliśmy w dwóch różnych firmach. Mnie uprzedzono,że praca jest w systemie akordowym, a 100% normy to ok. 8 euro brutto na godzinę ( ok. 7,50 netto) + dieta 5,50 euro dziennie.Luty to 20 dni roboczych czyli 160 g0dzin razy 7,50 =1200 euro. + 110 euro diet =1310. pomnożyc przez 4 złote za euro daje 5240 PLN. Tyle, ile mniej więcej przelano ci na konto, więc gdzie tu oszustwo???

nobody

Nie wiem komu płacili tak kiepsko , bo ja pracuję w firmie od kilku lat i wiem, że zarabia się ok. 1600 za 8 godzin dziennie.

we francji

Witam wszystkich Firma oszukuje na rozmowach oferują zarobki dwa razy większe niż naprawdę wyplacają na budowie we Francji zarobisz nie 1800 ale 900-1000 euro za prace po 10 h dziennie Szef oszust i nic wiecej .

Zostaw merytoryczną opinię o Duratec Sp. z o.o. - Chwaszczyno

Duratec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 520
    80-320 Chwaszczyno