Domus Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Domus Sp. z o.o.

Smerf 2012-08-20 19:01:14
Praca w tej firmie jest czymś najgorszym co może spotkać człowieka. [usunięte przez moderatora] , oszukiwanie i perfidność w oczy. Nie dotrzymują słowa, łamią wszelkie prawa według kodeksu pracy. A co najważniejsze wymuszają na pracowniku rzeczy nie osiągalne [usunięte przez moderatora]
pracownik 2013-02-02 14:03:55
Pracuje w tej firmie prawie dwa lata i jestem zadowolony, wypłata na czas normalne godziny pracy, stawka przez pierwsze pare miesięcy była niska, ale teraz jest ok. Nie zamierzam jej zmieniać
stary 45 2015-01-03 16:30:14
100%, racji a do tego kradna.
bondi 2015-11-21 13:16:27
zdecydowanie odradzam ... ciężka praca fizyczna, stawki niskie, żadnych podwyżek od trzech lat, atmosfera fatalna - brak szacunku i ciągłe poniżanie. Omijajcie szerokim łukiem bo nie ma tu żadnych perspektyw dla Was a firma niedługo padnie (czego im życze) .
bondi 2015-11-25 17:25:06
@lulek, chyba nie o tym domusie czytasz. Chodziło mi o ten, który był kiedyś spółką Huty Łabędy.
elwira 2016-05-07 20:19:37
Wynika z tego, że oferują stabilne zatrudnienie @lima ale z drugiej strony to mogłoby się coś zwolnić np. w takim dziale prawnym
Zostaw swoją opinię o Domus Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domus Sp. z o.o.