PPUH Info-Bud Krzysztof Małek

Rybnik

Opinie o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek

Ja 2011-05-06 01:08:11
Chyba Cię pogieło !!! Szef to straszny "Centuś" a kilku pracowników to typowe "[usunięte przez moderatora]" a zwłaszcza kierowca [usunięte przez moderatora] 1 ucho i oko szefa .
R sjz 2011-10-14 22:27:54
A ja myślę ze jest ok. Mam okazję pracować z najlepszymi co podnosi moje kwalifikację a i zarobki nieźle choć mam specjalne dodatki za szczerość
tymczasowy 2013-01-09 14:40:45
PPUH Info-Bud Krzysztof Malek
jesli chodzi o szefa to jest zwyklym nie powiem brzydko kim a jesli chodzi o pracownikow to ucho jest to napewno pan [usunięte przez moderatora] kierowca a inni sa wporzadku nie polecam tej firmy pozdrawiam
NOWY 2013-04-30 16:56:40
Bzdury piszesz chłopie !!!!
Jeżeli jesteś typem co grzeje maxymalnie 1 m-c gdziekolwiek to nie dziwota, że już cię z nami nie ma. Szef docenia sumiennych pracowników a takie łajzy to wiecznie narzekają.
gfgfdgh 2014-05-04 23:33:54
witam pracowałem w tej firmie pare lat ico? znam sie na robocie i co z tego 9zł na godz na elewacji obłęd

Szef jezeli chodzi o chajs to wielki skąpiec... dobra mina do złej gry okey tak jest realny śląsk
olo 2014-06-17 11:11:21
9 zeta na godz? Ha to przez takich jak Wy są takie zarobki bo zgadzacie się robić za taki zasiłek (usunięte przez administratora)
olo 2014-06-25 11:33:54
Niewolniki i nieudaczniki robią za 9 zeta,tak teraz już wiem co to jest za manufaktura ha ha ha 9zł (usunięte przez administratora)
Mii 2016-05-19 17:23:09
PPUH Info-Bud Krzysztof Małek to całkiem dobra firma, i osoby nade mną mają dużo widzę do powiedzenia, niektóre z tych opinii jak widzę są całkiem dobre, ja polecam zainteresować się trochę więcej i poczytać jak jest naprawdę, warto, zdecydowanie tak
Zostaw swoją opinię o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Info-Bud Krzysztof Małek