Opinie o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPUH Info-Bud Krzysztof Małek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPUH Info-Bud Krzysztof Małek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek w Rybnik

Cl Nowy wpis

Zamierzałem się przyjąć do pracy w tej firmie lecz po przeczytaniu opini ludzi tam pracujących doszedłem do wniosku że chyba sobie odpuszczę starania o przyjęcie w szeregi pracowników.

Izydor Nowy wpis

Kto dobrze pracuje to nie ma na co narzekać tym bardziej, że firma jest dobrym pracodawcą.

Sylwek

Nie polecam pracy u tego Pana. Niemiło wspominam pracę w tej firmie, wiecznie niezadowolony szef, któremu ciągle mało. Poziom skąpstwa i pazerności: EXPERT. Moje odczucia odnośnie traktowania pracowników; szacunek praktycznie nie istnieje. Ja znam swoją wartość, pracuję jako osoba fizyczna ale skoro szanuję innych to oczekuję tego samego. Żona (szefowa) o tym nie wie. Zwykłe "dzień dobry" to dla niej za duże wyzwanie. Ludzie tj. pracownicy dla niej to powietrze. Sama gwiazdorzy i oczekuje aprobaty ale ludzie dla niej nie istnieją. Nieładnie. Zdaję sobie sprawę że pewnie ta opinia zostanie usunięta ale są Święta więc może się uda chociaż przez kilka dni utrzymać tą informację. To moją subiektywna opinia ale być może będzie dla kogoś pomocna.

KOLEGA Nowy wpis
@Sylwek

Żaden facet nie lubi jak mu baba rozkazuje. W dodatku jak każe posprzątać to się obraża i narzeka, że go szefowa zbluzgała. Foch i nie będę pracować, bo jak to baba mi będzie mówić co mam robić. Opinia pisana w złości nie adekwatna do prawdziwego stanu rzeczy.

Stefan Nowy wpis

Poziom empatii w firmach budowlanych jest dość niski. Może sami nie staracie się tworzyć dobrej atmosfery?

Aplikowałeś do firmy PPUH Info-Bud Krzysztof Małek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kamila

Co jest powodem, że od dawna nikt nie pisał? Słyszałam o firmie sporo dobrego i myślę, że ta cisza potwierdza zadowolenie z pracy i brak chęci do pisania.

Alicja

Kto z Was pracuje w PPUH Info-Bud Krzysztof Małek? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu? Jakie dostrzegacie plusy, a co według Was wymaga zmiany? Każdy komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów. Czekamy na Wasze opinie.

Mii

PPUH Info-Bud Krzysztof Małek to całkiem dobra firma, i osoby nade mną mają dużo widzę do powiedzenia, niektóre z tych opinii jak widzę są całkiem dobre, ja polecam zainteresować się trochę więcej i poczytać jak jest naprawdę, warto, zdecydowanie tak

olo

Niewolniki i nieudaczniki robią za 9 zeta,tak teraz już wiem co to jest za manufaktura ha ha ha 9zł (usunięte przez administratora)

olo

9 zeta na godz? Ha to przez takich jak Wy są takie zarobki bo zgadzacie się robić za taki zasiłek (usunięte przez administratora)

gfgfdgh

witam pracowałem w tej firmie pare lat ico? znam sie na robocie i co z tego 9zł na godz na elewacji obłęd Szef jezeli chodzi o chajs to wielki skąpiec... dobra mina do złej gry okey tak jest realny śląsk

NOWY

Bzdury piszesz chłopie !!!! Jeżeli jesteś typem co grzeje maxymalnie 1 m-c gdziekolwiek to nie dziwota, że już cię z nami nie ma. Szef docenia sumiennych pracowników a takie łajzy to wiecznie narzekają.

tymczasowy

PPUH Info-Bud Krzysztof Malek jesli chodzi o szefa to jest zwyklym nie powiem brzydko kim a jesli chodzi o pracownikow to ucho jest to napewno pan [usunięte przez moderatora] kierowca a inni sa wporzadku nie polecam tej firmy pozdrawiam

R sjz

A ja myślę ze jest ok. Mam okazję pracować z najlepszymi co podnosi moje kwalifikację a i zarobki nieźle choć mam specjalne dodatki za szczerość

Chyba Cię pogieło !!! Szef to straszny "Centuś" a kilku pracowników to typowe "[usunięte przez moderatora]" a zwłaszcza kierowca [usunięte przez moderatora] 1 ucho i oko szefa .

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek - Rybnik

PPUH Info-Bud Krzysztof Małek
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kwiatowa 11
    44-218 Rybnik