Cador Consulting Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Cador Consulting Sp. z o.o.

gdynianin 2011-04-21 04:31
Widzę że firmie zależy na zdobyciu nowych pracowników, stąd ten poprzedni post:) Ja bym się do końca z wyżej zamieszczoną opinią nie zgadzał, ale cóż, takie moje zdanie :)
anonim 2011-08-24 08:08
Masz racje. Firma od lat jedzie na stratach, obiecuje gruszki na wierzbie i z obietnic tych sie nie wywiazuje, płaci kiepsko. Szczytem wszystkiego jest to, ze starzy pracownicy jada na groszach, a nowi (spadochroniarze z konkurencji) dostali od reki dwa razy tyle. Ot i cala prawda.
oNa 2013-11-21 17:58
Omijać szerokim łukiem, brak perspektyw na cokolwiek. Firma dziad.Obiecują gruszki na wierzbie, nie wywiazują się z niczego.
Były 2014-02-11 14:27
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Pensje głodowe, wymogi olbrzymie, brak perspektyw rozwoju. Szefowie obiecują góry złota nie oferując nic w zamian. Na szczęście już tam nie pracuję. Szkoda marnować czas na tę firemkę.
tiger 2015-04-08 14:55
Potwierdzam wcześniejsze opinie o tej firmie, straszne dziadostwo.
Wpieniony 2015-07-24 13:00
Firma to jakiś straszny żart. Kierownictwo i zarząd to absolutnie niekompetentne osoby. Firma handlowa z absolutnie zerową wiedzą o handlu. Pieniądze żałosne a obietnice o możliwości wyrobienia premii nie mają pokrycia. Nawet jak ktoś ma zapał do pracy to ma się wrażenie, że ta praca jest utrudniana przez głupotę osób decyzyjnych. Dramat. Stanowczo odradzam.
Czadoman 2015-08-25 15:57
Niestety ta firma to żart,smutny żart;( Opinie w/w są prawdziwe.
Fred 2016-04-22 22:36
ale w jak jej kwestii można się zdziwić? .....
Zawiedziona 2016-05-22 08:28
Zdziwisz i zawiedziesz się.
Mnie już tam nie ma 2017-03-18 11:31
Pracowałam w Cador ładnych klika lat. Bardzo trudnych lat. Wiele widziałam, wiele słyszałam. Układy układziki, pudrowanie g..na i malowanie trawy na zielono. Mój szef - hmm to dopiero była bajka. Cesarz jak z Kapuścińskiego otoczony świtą "miernych, biernych ale wiernych wazeliniarzy". Nie było warto, straciłam nerwy, zarobiłam grosze. Ostrzegam wszystkich, nie dajcie z siebie serca i nie poświęcajcie życia/czasu dla tej firmy. MASAKRA, szkoleń brak, menadżerowie przypisują sobie najlepszych klientów-Twoich klientów, więc o premii zapomnijcie, zostaniecie natomiast rozliczeni za brak wyników, trudno je mieć po odebraniu możliwości sprzedaży przez pseudo dyrektorka, który wykaże waszą sprzedaż na swoim koncie. Wysokie ceny produktów-trudno wybić się na rynku, zarobki do bani, atmosfera do d...jak szukacie pracy na dłużnej to nie w tej firmie, chyba że chcesz - ciężko pracować a mimo to mało zarabiać, nie oczekując słów uznania za poświęcony czas i włożony wysiłek. Jesteście tylko numerem personalnym, potrzebnym tylko i wyłącznie do tego, aby odebrać wam w odpowiednim czasie ciężko wypracowanych klientów celem wygenerowania dla siebie zysku z Waszej pracy. Nie polecam pracy w tej firmie. Mobbing ze strony prezesa, i jego pieska dyrektora, słabe płace. Praca ponad 8 godzin dziennie to norma i nie płatne ale powszechnie obowiązkowe. Prezes i śmieszni dyrektorzy to święte krowy, którzy stworzyli kilku osobowy pie…nik, wydaje im się że zarządzają korporacją, a tak naprawdę kilkoma pracownikami. Bezustannie będziesz winny za nieudolność zarządzających, którzy zawsze mają rację i podwładnych za nic, są wiecznie niezadowoleni z pracowników.
Szkoda zdrowia na tę firmę i tych śmiesznych małych ludzi... Omijać.
Zostaw swoją opinię o Cador Consulting Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cador Consulting Sp. z o.o.