Kubutex Firma Usługowo-Remontowa

Trzebownisko

Opinie o Kubutex Firma Usługowo-Remontowa

pracownik 2011-03-09 01:06:50
tak kiedyś było, właściciel się zmienił, nie płaci regularnie, nawet z 3-miesięcznym opóźnieniem, obcina wypłaty, nie dba o pracowników, a możliwość dogadania się z nim jest prawie nie możliwa, obiecuje złote góry, ceni najlepiej pracowników którzy nie muszą nic umieć tylko mu przechwalają i wchodzą do ...............Jeśli ktoś sie zacznie dopominać o wypłatę i to strasz zwolnieniem
Były pracownik 2011-04-11 23:31:33
Ludzie gość jest spoko tylko jak ktoś nie nadąża z tempem robót to sorki. W pracy niema czasu na obijanie się ja pracowałem 2 lata i byłem zadowolony owszem zdarzały się obsuwy z płatnością ale to każdy tak ma trochę wyrozumiałości. Jeśli zastanawiasz się dla czego dalej tam nie pracuje to sytuacja zdrowotna mnie do tego zmusiła. Ale na tą firmę nie moge powiedzieć złego słowa są dobre i złe dni jak każdy.
były pracownik 2011-04-27 06:02:43
dwa lata temu to ta forma jeszcze nikogo nie zatrudniał. pierwsi pracownicy dołączyli w maju i czerwcu a następni w sierpniu 2009 to jakim cudem mogłes tam przepracowac 2 lata. bajki to pisac można bo twej tważy nie widac
anonim 2011-05-09 10:48:16
Panie nas zwerbował do tej firmy Kierownik młody chłopak ale w porządku. pracujemy ok 6 miesięcy może mniej ale mamy umowy o prace, wypłatę 10 każdego miesiąca nie możemy narzekać, mogła by być większa kasa ale nie jest źle. Więc zachęcamy osoby chętne do podjęcia pracy u Pana [usunięte przez moderatora] Są właśnie przyjęcia do końca maja.
prezes 2012-03-18 11:04:07
firma kubutex to najwieksze ........tragiczna firma jej wlasciciel zwany [usunięte przez moderatora] nie posiada jakich kolwiek zachowania ludzkiego .firma niewyplacalna ,jesli przychodzi okres wyplaty tel jest wylanczany
NIe polecam lepiej isc robic na kase niz z nim.
geret 2016-04-22 18:48:50
Strasznie tu chicho czy firma dalej funkcjonuje na naszym rynku? I czy w ogóle w branży? Szukam jakiś ofert pracy ale niestety mur nawet strony internetowej
Zostaw swoją opinię o Kubutex Firma Usługowo-Remontowa - Trzebownisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubutex Firma Usługowo-Remontowa