Opinie o Interbau Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Interbau Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Interbau Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interbau Sp. z o.o. w Kraków

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Interbau Sp. z o.o.?

byly pracownik

Nie wygląda wcale Firma nie zatrudnia pracowników. Firma sztucznie podtrzymywana przez złodzieja "Serczyka" celem pozyskania kaucji gwarancyjnych oraz pozostałych srodków z budów wykonanych w okresie działania firmy na rynku.

Aleksandra
@byly pracownik

a zapowiada się na jakieś podnoszenie się z gruzów z czasem czy to raczej już koniec firmy będzie?

@Aleksandra

Tej firmy już się niestety nie da uratować.

Bożena Nowy wpis
@były pracownik

Ale to chodzi o to, że to wszystko to jedno wielkie (usunięte przez administratora) po prostu? Czyli jak pozyska wszystko na czym mu zależy to zamknie interes?

byly pracownik Nowy wpis
@Bożena

Wygląda to tak , że obecny "zarządzający" majątkiem firmy (nie chodzi o słupa z KRS tylko o prawnika o nazwisku serczyk) pozyskanym przez dokonanie przestępstwa tj. wykreślenie z KRS właścicieli bez ich zgody po przez złożenie sfałszowanych podpisów . Dąży do osiągnięcia dla siebie jak najwyższych zysków z wynajmu oraz sprzedaży majątku firmy. To działalność przestępcza którą powinna się zainteresować prokuratura i nie jest to pierwsza firma wykończona w ten sposób przez tych samych ludzi. W związku z powyższym twierdzę , że firma nie ma już żadnych szans na ponowne wejście/powrót na rynek i jest to jej definitywny koniec.

Alex Nowy wpis
@byly pracownik

Poprzedni prezes i załozyciel Firmy zmarł.

Halina

@Krzys, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji i zapoznanie się z regulaminem forum. Czy możesz wyjaśnić w jaki sposób twój wpis ma pomóc potencjalnym kandydatom do pracy w firmie Interbau? Czy potwierdzasz informacje we wpisie zamieszczone przez użytkownika @budowlaniec? Niektóre z nich są niepokojące.

xyz
@Halina

Halina, nawiązując do Twego pytania odnośnie informacji zamieszczonych przez @budowlaniec nie potwierdzam tych rewelacji odnośnie małżeństwa pracującego w firmie Interbau. Owszem to małżeństwo pracowało w firmie, ale problemy finansowe tej firmy nie są ich zasługą.

@Halina

Halina@ Informacje przekazane przez @budowlańca są nieprawdziwe to teoria stworzona przy wypiciu niejednego " piwka" . Co do Twojego zapytania odnośnie sprzedaży nieruchomości firmy wygląda na to iż firma potrzebuje żywej gotówki, co też może być jakimś planem restrukturyzacji. Myślę że firma nie prowadzi obecnie żadnej rekrutacji.

@xyz

Więc czyją zasługą mogą być problemy finansowe firmy jeśli nie odpowiadają za nie osoby odpowiedzialne za jej kierowanie w tym za zawieranie wszelkich umów,za zarządzanie zasobami ludzkimi , za wybór budów jakie firma ma wykonywać, za wybranie dostawców i materiałów, wybór kadry , ustalanie cen , ustalanie stawek .... Przecież to bzdura wysuwanie takich wniosków , że oni za obecny stan nie są odpowiedzialni i wg. mnie jeśli ktoś jest kierownikiem to odpowiada bezpośrednio za stan finansowy firmy. To małżeństwo powstało w tej firmie i widząc jej koniec uciekło zabierając ze sobą coś.. .

@anonymous

to coś to ich kiedyś zgniecie

@anonymous

Jak kiedyś pisał budowlaniec , poszli do temexu z Zakliczyna czyli do (usunięte przez administratora) ;-) mam nadzieję, że tej firmy nie spierd..... jak interbala bo szefu im nie pozwoli.

Piroman
@Krzys

Krzys, może sam jesteś lub byłeś po paru piwach bo nic nie wiesz co w interbau się wydarzyło. Ta firma świetnie działała i płaciła naprawdę dobrze . Teraz jest w stanie zawieszenia i nie zatrudnia już nikogo. Byli kierownicy (NIEKTÓRZY) jak hieny się rzucili na to co pozostało w firmie zapominając co wcześniej dostali. Faktem jest , że firma już nie szuka/potrzebuje żadnych pracowników i nie prowadzi obecnie budów.

ekonom
@anonymous

chyba prezes firmy ma ostatnie zdanie ... ten prezes dość mocno dołował kontrakty... ot mamy tego konsekwencje

olek Nowy wpis

racja

Zawiedziony zatrudniony

;Niestety firma wykończona przez grupę prawników. Właściciel i założyciel firmy został pozbawiony praw do majątku i zarządzania sprawami firmy przez podstęp prawników mających pod sobą dużą liczbę podmiotów również w ten sposób wykończonych ,właściciel firmy popadł w ruinę finansową i stracił zdrowie " hiena pan "serczyk ", ktory zniczyl nie jedna firmę nie zostawili nawet pieniędzy na leczenie chorego i wręcz umierającego człowieka i mam nadzieje , że los jest sprawiedliwy.

Podwykonawca
@Zawiedziony zatrudniony

A kto wpuszcza prawnika z historią do zarządu firmy i potem placze. Serczyk wyczyścil wpisy hipoteczne na kilku nieruchomościach a potem je tanio sprzedał i odzyskał wklad. Firma bez majątku i płynności utrzymywana sztucznie celem odzyskania gwarancji z budowy. Wierzyciele z wyrokami bez pokrycia. Polskie prawo tak działa.

Gustaw

Może mi ktoś podpowie jakie są na dzień dzisiejszy szanse na pracę w firmie i na jaką umowę można liczyć?

Firma Interbau Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

@Zawiedziony zatrudniony hmm a o co konkretnie chodzi? Coś nie odpowiada Ci w szefie?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Interbau Sp. z o.o.?

Zawiedziony zatrudniony

żaden język nie jest w stanie przekazać treści odpowiednich dla obecnego właściciela figuranta.

Halina

@Krzys, dziękuję Ci za wyczerpujące informacje. Jaki jest więc w tym momencie status tej firmy? Czy dobrze rozumiem, że firma Interbau funkcjonuje, nie zakończyła działalności, ale obecnie nie potrzebuje nowych pracowników? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy. Warto to wyjaśnić.

@Halina

Halina@ Z tego co się orientuje firma nie podejmuje żadnych realizacji (nowych inwestycji) i nie prowadzi rekrutacji .

Krzys

Obserwuje od dłuższego czasu sytuacje w firmie i zastanawiam się dlaczego jeszcze nie udało się sprzedać nieruchomości, której lokalizacja jest bardzo dobra. Może zdjęcia nie oddają jej prawdziwej wartości. Gdybym miał taką kasę to chętnie bym ja kupił.;) Myślę że wartość podana w ogłoszeniu jest za niska, ale mimo to nie ma kupca...szkoda... nie rozumiem... Moim zdaniem wartość jej to ok. 3 mln. Jesli ktoś się zdecyduje na zakup nieruchomości to napewno na tym "wygra..."

Tomas

Firma ma za sobą lata doświadczenia i rozwoju, markę zdobytą na rynku. Od jakiegoś czasu przechodzi problemy jak większość firm w tej branży ,czas pokaże czy uda im się pokonać przeszkody i dalej działać czego życzą im większość ludzi z branży .

Halina

@anonymous, jaką nieruchomość masz na myśli? Czy miałeś na myśli siedzibę firmy Interbau? Dlaczego według Ciebie ludzie zwalniają się z tej firmy? Czy od Twojej ostatniej wiadomości sytuacja w firmie uległa zmianie? Każda firma miewa gorsze lub lepsze okresy. Może istnieje jakaś szansa na pozytywne zmiany w tej firmie?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Interbau Sp. z o.o.?

wystawiona nieruchomość na sprzedaż, nie płaca za FV, ludzie się zwalniają

Wiktor

Niektóre osoby tylko narzekać potrafią??

Arek

Z jakiego powodu tak się uciszyliście?

Tony
@Arek

Jeśli odczuwasz potrzebę udzielenia się w temacie, to podpisz umowę, przepracuj ze dwa miesiące potem poczekasz na fakturę ze dwa. Kolejne miesiące,gwarantuję, że wena cie nie opuści

Euberg

Oczywiście, ze potrzebuje pracowników. Ale szczerze nie polecam z czystego serca. Wyzysk i kombinatorstwo, a Pan Kierownik Krzysztof K. to jakas masakra, osoba kompletnie nieodpowiedzialna. Nie potrafi zapanowac nad chaosem ktory panuje na budowie, czepia sie szczegółów a nie dostrzega poważnych rzeczy. Budowy to nie konczaca sie bajka. Ledwo wystarcza na oplaty, a gdzie reszta? Nie wierzcie w bajki ktore wam opowiadają. Moim zdaniem z tonącego okretu lepiej uciekac. Wiec jesli ktos niechce zostać z niczym to nie polecam wspolpracy z tą firmą.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Krzysztof i
@Bartosz

Tak oporowo, szpital Prokocim, obiecują wszystko a zostajesz z fakturą która nie pokrywa nawet godzin pracowników, a i tak zapłatę otrzymasz po 4 tygodniach po umówionym terminie

Jeszcze pracownik

Potwierdzam, fair to oni nie postępują. Podpisują kontrakty zaniżają ceny i żeby wyjść na swoje upierd.... podwykonawców a teraz jeszcze swoich pracowników. Zawsze tak było odkąd pracuje , ale teraz jest coraz gorzej. Odchodzę z tej firmy bez żalu. Współczuje wszystkim związanym z ta firma, a K.U. i cała reszta z biura się kiedyś przewiozą. Wiem ze jeden z podwykonawców doniósł prokuraturze o ich działalności, a ja chętnie udzielę mu pomocnych informacji o całości. Panie Karolu za 1200 miesięcznie w delegacji nie da się żyć , a obiecane było co innego. Marna kasa i jeszcze nie wypłacana w całości.

Wazelina
@Jeszcze pracownik

Witam , z tego co wiem , 1200 zł za siedzenie cały czas na telefonie i nie robienie nic to i tak dobra kwota , i co może powiedzieć człowiek który pracuje w firmie pół roku ? Myśle ze osoby które pracują ta po 12 lat mogli by się wypowiedzieć , pozdrawiam

Ukraina
@Jeszcze pracownik

Ciesz się że w ogóle dostałeś ! Znam przypadki że chłopaki z zagranicy dostali po 600 zł / mc pracy ! I jeszcze (usunięte przez administratora) na koniec, że się stawiają !

krotko i na temat
@Wazelina

Każdy ma prawo się wypowiedzieć Wazelina. Lata pracy w tym tworzę. nie mają nic do rzeczy. Prawda jest taka że ten twór, oszukuję podwykonawców, nie wpłaca pieniędzy w terminie.

Krzysztof

Firma oferuje niskie stawki, choć zapewnia, że tak nie jest, ale to nie jest najgorsze, ponieważ gdyby placili tę ciężko zarobione grosze w terminie to podwykonawcy nie obchodzili jeden za drugim, a tak się dzieje, gdyż termin 21 dni zmienia się w never ending story, opóźnienie po 3-4 tygodnie to dla nich norma

wykonawca

Firma się konczy bo nikt juz nie chce z nimi pracowac i próbują się jakoś ratować teraz. Zgadnijcie gdzie będą szukać oszczędności? W naszych kieszeniach. Szczerze odrazam - sam sie narazilem na jednej budowie. A kierownik nie ma pojecia co robi i jest marionetka ludzi z biura. Podpowiem ze chodzi o budowe na slasku.

Firma Budowlana

To nie interbau a interwal oszukancza firma pracowałem jako podwykonawca naprawdę odradzam nie płacą nigdy w terminie a jak już zapłacą to naszukaja różnych powodów aby okroic wynagrodzenie nie odbierają tel po kilka dni nigdy więcej pracy dla tej firmy byłem świadkiem jak kilku firmom nie zapłacili na dużej budowie

Krzysztof

Witam.. bardzo proszę o ostrożne interpretowanie opinii przedstawianych pod kątem firm o nazwie Interbau sp. zo.o. ponieważ jest ich kilkanaście na rynku i są rażąco krzywdzące dla tych firm których opinie nie dotycza - wprowadza w błąd osoby, które korzystają z tego typu informacji, Natomiast firmy o tej samej nazwie mają niejednokrotnie wypracowane przez lata stabilne pozycje na rynku budowalnym jako rzetelne i uczciwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Interbau Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Interbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Interbau Sp. z o.o.