BAUTECH sp. z o.o.

Opinie o BAUTECH sp. z o.o.

Kaja Nowy wpis

Witam. interesuje mnie zatrudnienie jako specjalista ds. obsługi sklepu internetowego. Doświadczenie z takiej funkcji już mam, a zostało ono jednak wskazane jako wymagane. zastanawiam się jednak jak oceniacie bieżące zarobki, ponieważ zostało napisane, że wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii. jak docelowo wychodzą?

Nowy wpis

@Kaja

Prosimy uprzejmie o złożenie do nas swojej aplikacji. Szczegółowe warunki współpracy omawiamy z kandydatami w oparciu o ich doświadczenie, formę współpracy i wiele innych czynników. Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w przyjaznej atmosferze, bo korzyść ze współpracy ma być dla obu stron :) Serdecznie zapraszamy!

MISIEK Nowy wpis

Polecam firmę. Dobrej jakości produkty. Fajna atmosfera. Prezes to gosciu na poziomie.

Przemek

Hejo. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Piaseczna. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie BAUTECH sp. z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Przemek

Lech
@Przemek

W biurze stlowki nie ma. Jest kuchnia w ktorej mozna podgrzac obiad i zjesc w spokoju. Pracuje sie dobrze. Jest praca i odpowiedzialnosc, stresujace sytuacje tez sa jak wszedzie. Ale ludzie sie wspieraja.

Kaśka
@Lech

Na przerwę można wyjść kiedy się chce czy raczej maja na to wybrany kluczowy moment w ciągu dnia pracy? ile docelowo trwa? I czy po pracy też wspólnie czas jakoś się teraz spędza?

Joe
@Lech

Powiedz proszę na jakie pieniądze może liczyć nowo przyjęty pracownik z doświadczeniem? Chodzi o stanowisko biurowe. Zastanawiam się, czy nie aplikiwać

@Joe

Aplikuj oczywiście, że tak :) Jeśli masz kompetencje zdefiniowane w ogłoszeniu rekrutacyjnym to pewnie, że tak. Rozmowa rekrutacyjna w Bautech jest przyjazna, ma na celu ustalenie wspólnych korzyści dla pracodawcy i pracownika. Stawka zależy od Twojego doświadczenia (a więc tego jaką wartość wniesiesz do firmy) a także odpowiedzialności stanowiska. Aplikuj, w Bautech pracuje fajna Ekipa Specjalistów w swojej branży!

@BAUTECH sp. z o.o.

Dzień dobry, czy to oznacza, że można uelastycznić dane stanowisko? dodać sobie więcej obowiązków już na samej rozmowie? odnoszę się przy tym od tej oferty dla specjalisty ds. e-commerce i social media. Interesują mnie potencjalne widełki placowe, które są przewidywane na aktualne zatrudnienie. Czy możliwe jest jakiekolwiek ich zdefiniowanie?

Główny zakres obowiązków jest definiowany w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Jednak w wyniku rozmowy wychodzi w czym potencjalny kandydat się specjalizuje, co może wnieść do firmy. Odpowiadając na pytanie tak, stanowiska nie są zdefiniowane "na sztywno". Co do widełek płacowych należy dyskutować je podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikowania!

Jacek K
@Lech

O jakiej kuchni człowieku opowiadasz, 2 szafki i zlewozmywak aby umyć szklanki po kawie. JAK NAJDALEJ od TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Jacek K

To chyba w różnych firmach pracujemy. W Bautech kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt, stanowi ustronne odrębne pomieszczenie gdzie jest schludnie i przytulnie. Stół, krzesła, lodówka, mikrofala, szafki...

Jacek K
@BAUTECH sp. z o.o.

wiem jak wygląda kuchnia, mieści sie w dziale handlowym, wykrojona MAŁA KAJUTA obok xero:) Kuchnia miała być w firmie i f-ra przyszła do firmy ale meble pojechały na Bruzdową:)

Nowy wpis

@Jacek K

No to jednak ta sama firma :) Przyznam, że naprawdę nie rozumiem zastrzeżeń pod tym adresem. Pomieszczenie jest niewielkie, ale nie małe, przytulne i kameralne z zamykanymi drzwiami. Przy stole mieszczą się 4 osoby, choć zazwyczaj posiłki nie są spożywane aż w tak licznej grupie. Jest wszystko, czego potrzebuje pracownik, aby zjeść posiłek, podgrzać go. Jest lodówka, ekspres z dobra kawą, czajnik, szafki aby można było schować swoje produkty. Jest czysto, cicho, estetycznie. Innymi słowy nie rozumiem o czym jest ta rozmowa i gdzie miałyby tu stanąć inne meble i po co. Pozdrawiam serdecznie kończąc już "wątek kuchenny" :)

Aneta

Polecam prace w Bautech. Jak dotychczas najfajniejsza firm w ktorej pracowalam. Musilalam odejsc z powodu wyprowadzki do innego miasta. Wysokiej jkosci produkty z ktorymi milo sie pracuje. Zespol ludzi to fajna ekipa.Z szefami da sie dogadac.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w BAUTECH sp. z o.o. na stanowisko Laborant? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Witam, czy warunki pracy są niezmienne? ze dwa lata temu pisano o dobrej atmosferze a na takiej właśnie mi zależy. pokazała mi się oferta pracy dla młodszej księgowej. Chce złożyć dokumenty, proszę jednak mi opowiedzieć o aktualnym rozwoju. jakie jeszcze inne działy tworzą biuro?

Mario

Nie wiem jaki plany, ale atmosfera spoko. Nie ma wyscigu szczurow i kopani dolkow pod pracownikmi nawzajem. Ja jestem zadowolony

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BAUTECH sp. z o.o.?

Milena

Pracuję w Bautech od niedawna. Same pozytywne wrażenia. Na tle innych firm, w ktorych pracowalam Bautech wypada bardzo dobrze. Atmosfera wspolpracy i wsparcia. Biuro reprezentacyjne i dobrze zorganizowane. Fajne porzadnej jaksci produkty. Na te chwile same plusy.

Kate

Jak dla mnie pracodawca naprawdę dobry w dzisiejszych czasach..

Pracownik M
@Kate

Mam te same odczucia. Motywująca samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków, regularne spotkania i podsumowania dotychczasowych działań i wspólne pomysły jak działać skuteczniej. Jasne, ustalony cel jest priorytetem - ale to norma. mam poczucie wsparcia od strony Dyrektorów i Współpracowników. Poza tym miła atmosfera w biurze. Jesli chcesz pracować to tutaj jest bardzo dobrze.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BAUTECH sp. z o.o.?

Aurelia

Ponoć kiedyś były...

Katarzyna
@Aurelia

Hej, mogę dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? Kiedy takie coś było organizowane i czy wiesz może czemu teraz nie ma? Bo rozumiem, że nie ma, tak? :P Czy ma to jakiś związek z pandemią czy raczej nie? Może jest szansa, że wyjazdy, imprezy czy spotkania, wrócą?

Aurelia
@Katarzyna

Z powodu pandemii. Jest szansa, iż wrócą imprezy integracyjne.

Łukasz
@Aurelia

Kiedy mają wrócić? Nie ma za wiele obostrzeń w tym momencie, więc czemu nadal nie są organizowane żadne spotkania?

qwerty

Polecam firmę z czystym sumieniem, dużo pozytywnych zmian nastąpiło w ostatnim czasie

Jakie wartości są cenione w BAUTECH sp. z o.o.?

Myszka Miki

Żadne!!!

R

Dołączam się do opinii NEGATYWNYCH opinii a to dlatego że brak kontaktu/odpowiedzi/informacji ze strony dyrektrora handlowego mimo jego zapewnień że otrzyma się zwrotną informację o wyniku rekrutacji. Wniosek: przykład idzie z góry.....BRAK profesjonalizmu !!!

R

Dołączam się do opinii NEGATYWNYCH (potwierdza to złą/mało profesjonalną) opinie a to dlatego że brak kontaktu/odpowiedzi/informacji ze strony dyrektrora handlowego mimo jego zapewnień że otrzyma się zwrotną informację o wyniku rekrutacji. Wniosek: przykład idzie z góry.....

przedstawiciel

Wojtas napisał ze ostatnio odszedł nawet jeden z "najbardziej wiernych" MC "Hamer", aż sie wierzyć nie chce ze pij...ak i chodzący czosnek odszedł!!!!! to uszata musiała nieźle nadawać na niego skoro sie poddał, teraz kolej na kolekcjonera pieniążków, tyle kasy zabrał z kasy i nadal siedzi w firmie, aż smiechu warte,

Wojtas

Odradzam pracę w tej firmie, rotacja,rotacja i rotacja. Ludzi mają za nic, obiecują złote góry, a przy wypłacie np. premii kasują wszystko i robią, żeby jej tylko nie wypłacić. (usunięte przez administratora) jeden na drugiego i do "góry", szczególnie dział handlowy i logistyka. Produkty przeciętne, większość firm już nie chce tym pracować. Znowu zwolnili ludzi i szukają kolejnych jeleni. Ostatnio odszedł nawet jeden z "najbardziej wiernych" MC "Hamer".

Lorenzo del Mar

...no cóż, firma (usunięte przez administratora) Atmosfera gęsta, kablowanie jeden na drugiego, żadnych szkoleń, najlepiej masz materiały i ucz się sam. Ostatnio kilka osób zwolnili, to norma. Nikt w tej firmie nie zagrzewa długo miejsca, rok to już wyczyn, poza (usunięte przez administratora) donosicielami, którzy siedzą tu już kilka lat i drżą każdego ostatniego dnia miesiąca, czy ich nie wywalą. Władze firmy są nie przewidywalne!!! Asortyment przeciętny, choć firma chwali się, że jest liderem rynku...chyba w Ugandzie!!! Radzę omijać firmę, szkoda czasu i zdrowia!!! PS. Ciekawe czy wywalą moją opinię???

Nikoś

Całość jest opodatkowana i oskładkowana ZUS.

Cieślik

(usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie gęsta, chora rywalizacja pomiędzy działem technicznym a handlowym mimo pozorów "współpracy" najwieksze zamieszanie wprowadza pani z wielkimi uszami która podpisuje projekty mimo ze nie ma (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BAUTECH sp. z o.o.?

Wielka tajemnica.

Były PH

Ciekawe jak długo była na gowork moja poprzednia opinia, czyżby pan prezes zadbał o jej usunięcie? Byłem PH przez kilka miesięcy i nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)Żadnych dodatków ani benefitów. Przelew dostaniesz na czas lub nie, bo "ktoś zapomniał o tobie"... (usunięte przez administratora)ogląda każdą złotówkę pod światło więc zapomnij o premiach czy dodatkach. Najlepiej jakbyś pracował za miskę ryżu. Atmosfera w firmie gęsta, chora rywalizacja pomiędzy działem technicznym a handlowym mimo pozorów "współpracy". Stara gwardia mocno się trzyma i kręci swoje. Szkoda, bo mają fajne produkty ale długo tu nie wytrzymasz. Jak masz inne propozycje, skorzystaj z nich.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUTECH sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w BAUTECH sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUTECH sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUTECH sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BAUTECH sp. z o.o.