Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7

Słupsk

Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7

admin 2015-08-14 18:24
Znacie firmę Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
Gościu 2017-01-03 20:05
Firma na tle konkurencji w Słupsku wygląda jakby zatrzymała się w rozwoju 10 lat temu, w każdym możliwym aspekcie. Z trudem wprowadzają jakiekolwiek nowinki a kadra wygląda na dość mocno zmęczoną stagnacją i atmosferą w pracy. Zarobki z tego co wiem to żenada, jak dla pracowników ze stażem często ponad dziesięcioletnim, dwójka z przodu to rzadki widok. Bida...
Danuta 2017-02-09 23:41
Osobiście jestem zadowolona z obsługi w tej firmie. Zostałam miło, fachowo i rzetelnie obsłużona przez jedną z pracownic . Wykazała się bardzo dużą znajomością swojej branży. Potrafiła doradzić i poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. Zakupiłam to co chciałam z czego jestem bardzo zadowolona.
Polecam zakupy w firmie Abler.
Zostaw swoją opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7 - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7