Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2

Brodnica

Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2

admin 2015-08-14 15:44
Znacie kogoś kto pracował w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2 ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!
turbo 2017-04-04 19:59
Abler Brodnica Bangladesz jakich mało zarobki i warunki pracy godne pożałowania - wózki widłowe bez hamulców, brak wody i WC! zarobki buhahaha tego nie da się opisać bo nikt kto tego nie widział na własne oczy nie uwierzy
monster 2017-06-09 22:31
jedno wielkie dziadostwo !!!! to jest firma krzak tam nie ma nic po prostu rzeby normalnie pracowac zero chłopaki staraja sie jak moga a i tak nic z tego nie ma bo pseudo kierownictwo ma wszytsko gdzies zero placu zero magazynów zero warunków jakich kolwiek do pracy a wypłata ?? za to co tam sie robi to szkoda gadac powinna byc dla nich dwa razy lepsza a nie ten chłam !!!, jeżeli chodzi o towar który jest tam wydawany to ostatnio odbierałem podłogę z magazynu przy któryn jest wielka gromada śmieci i oni to nazywają magazynem ?? podłoga kupiona ze śmietniska można powiedziec !!
saper 2017-07-11 08:00
tak pracowałem tam i nic dodać nic ująć przedmówcy warunki naświetlili wystarczająco , po co bardziej pogrążać ;) . Jedynie co mogę powiedzieć to że ludzie są fajni , (dziewczyny z działu sprzedaży i chłopaki z magazynów ) tylko ze nie pracujemy dla kolegów lecz dla pieniędzy pozdro.
M@req 2017-07-26 00:16
A jak tam nowy kierownik.....daje radę..??bo zauważyłem , że jakas zmiana nastąpiła
Zostaw swoją opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2 - Brodnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2