Lambda Firma Handlowo-Usługowa

Katowice

Opinie o Lambda Firma Handlowo-Usługowa

Grzegorz 2013-05-18 13:21:05
jeśli to ta firma o której mysle to nie polecam zwykły [usunięte przez moderatora] . płaci jak mu sie chce mi nie zapłacił . robisz na własnej działalnosci.
Dete 2015-11-10 01:15:32
Nie polecam, robiłem geometrie z kątami, zawieszenie w stanie idealnym po wymianie kilku elementów. Nie potrafili tego ustawić, opierali się tylko i wyłącznie na wykresach z komputera (niby poprawne) a samochód dalej skręcał w jedną strone. Dwie pary opon wyząbkowałem. Pojechałem w inne miejsce 30m i zrobione. Szkoda opon partacze.
Dete 2015-11-10 01:15:55
noig 2016-04-19 17:51:38
No właśnie @robik w tym przypadku firma stawia na doświadczenie, wtedy ma się większą podstawę jest jeszcze do tego premia
Zostaw swoją opinię o Lambda Firma Handlowo-Usługowa - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambda Firma Handlowo-Usługowa