Frost&Sullivan

Opinie o Frost&Sullivan

Pracownik Frost&Sulivan 2010-05-09 19:39:15
Nie wierzcie w nic co czytacie w ogłoszeniu o pracę - zarobki są bardzo niskie, podwyżki tylko w opowieściach, firma nie zainwestuje w Ciebie ani grosza!!!Nie ma działu HR, co tłumaczy filozofię firmy jeśli chodzi o inwestycje w zasoby ludzkie. Zdecydowanie odradzam.
pracownik2 2012-01-25 21:54:59
Ja tez potwierdzam, przyjmuja non-stop nowych ludzi, bo ci co juz sie czegos naucza odchodza, firma wcale o nich nie dba...zero socjalu, za karte medyczna czy sportowa trzeba samemu placic, zadnych premii i o podwyzke bardzo ciezko... zamiast inwestowac w rozwoj pracownika, wola ciagle zatrudniac nowych mlodych jeszcze chetnych do pracy. Totalny brak systemu motywacyjnego i co smieszne nagroda dla najlepszego pracownika jest voucher 100 do empiku!!! haha!!!
ojej 2014-02-15 10:38:47
a za 5 lat w firmie, aż 100 euro!
Pracownik Frost&Sulivan 2016-02-10 14:52:43
Niestety firma w ogóle nie dba o pracowników. Za benefity trzeba płacić, za Lux med tez trzeba płacić. Ubezpieczenia na życia nie ma. Biuro wygląda jak w czasie komuny. Jest jedna salka dla "gości oraz dla potencjalnych nowych pracowników" która wygląda ok. Pozostałe 2 open spejsy są przerażające. To samo dotyczy kuchni. żadnych podwyżek, żadnych bonusów, żadnej wigilij oraz inwestycji w pracownika. Na pracowników firma po prostu nie ma kasy (czytaj. nie chcę wydawać). O ile w 2012 w Warszawskim oddziale było 60 osób, to w 2016 20, z czego 80% nowi pracownicy. Chyba więcej nić nie trzeba pisać
hartducha 2016-04-24 15:44:14
często tak jest, natomiast macie do tego dofinansowanie i wtedy nie wygląda to tak, jakbyście w ogóle nie mieli dostępu, a trzeba przyznać, ze jest dobry socjal
Zostaw swoją opinię o Frost&Sullivan - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frost&Sullivan