Opinie o Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

Adam Nowy wpis

A jak sytuacja teraz wygląda? Widzę, że właśnie szukają 2 osób na stanowisko konsultanta do biura w Warszawie.

Aneta

Nie wiem czy to był żart czy jakiś błąd w ogłoszeniu ale widzę, że kiedyś śmiali się tutaj z pustej sekcji "oferujemy". Skoro tak to dla pewności chciałabym dopytać, co tak naprawdę oferuje tutaj firma podczas aktualnego zatrudnienia się? ;)

pozytywny
@Aneta

dają prywatną opiekę, kartę sportową, pracę zdalną lub hybrydową jak co komu pasuje, praca raczej wygodna, ludzie są świetni i nie ma już problemów z wypłacaniem bonusów itp. poprawili się od jakiegoś czasu

Aneta Nowy wpis
@pozytywny

oo dzięki za info. ;) a od kiedy ta poprawa tak w sumie trwa i co to się podziało, że zaczęli się poprawiać? bonusy zaciekawiły, rozwiniesz je?

Alicja

Widziałam stare ogłoszeni na stanowisko Account Executive ale było po angielsku. A czy sama rozmowa z rekruterem też jest po angielsku?

Heidi Nowy wpis
@Alicja

Tak, pracuje się 100% po angielsku

Pomocna 2 Nowy wpis
@Alicja

To zależy od stanowiska i teamu ale najczęściej pierwsza rozmowa jest po polsku

ciekawość

zauwazyliscie w ogloszeniach o prace do Frost sekcję oferujemy? czytajcie uważnie :DDDD

Maja
@ciekawość

Ale co tam jest? I o co chodzi? Możesz napisać, bo nie mogę tego znaleźć, może dasz linka? :)

Yes
@Maja

Nic nie ma

Aplikowałeś do firmy Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dostojewski F.

Dobra, to trochę o firmie w której pracuje. 1) Wynagrodzenie. Zdecydowanie średnia, średnia-niska warszawska dla korpo. Wiem, bo niektórzy jednak o tym rozmawiają i nie ma tu jakichś wielkich tajemnic. Podwyżki? Nie ma podwyżek. Negocjuj najwyższą możliwą pensję, bo przez kolejne lata nie dostaniesz żadnej podwyżki. 2) Bonusy? Zapomnij - jest 2021, a polski oddział nie otrzymał bonusów za 2018, mimo spełnionych targetów zespołowych i osobistych. Serio. 2) Projekty. Jedne nudne jak flaki z olejem inne mniej. Generalnie konsulting inżynieryjny, więc jak ktoś jara się enzymami białek albo bateriami w Tesli, to spoko. 3) Ludzie. Tu są naprawdę fantastyczni ludzie. Jasne jedni bardziej junior inni senior, introwertycy, ekstrawertycy. Całe spektrum i całe 30 w polskim biurze. Jest multikulti. 4) Managerowie. No i tu mamy ciekawą sytuacje - zapewniam Cię, że Twoim menago będzie typ w wieku i mentalności Twojego dziadka. W dodatku Hindus lub Angol lub Niemiec lub kowboj Czcza z Texasu. "Nie można / nie da się / nie ma pieniędzy". Serio. Kadra zarządzające to stare dziady z rocznika 40 i 50 poprzedniego wieku. Zabawa jest przednia. 5) Biuro. Do 2019 było na Domaniewskiej 41A - pierwszy biurowiec z 1995 w Mordorze :) Bez remontu, bez inwestycji w wystrój wnętrza. Obecnie jest na Domaniewskiej 48 w ładnym biurowcu z 2019 roku. Zgadnij na jaki pomysł wpadła firma, żeby przycebulić? Zabrała stare meble, biurka i niebieską wykładzinę ze starego biura do nowego. Generalnie bieda z nędzą i wehikuł czasu w jednym. Przekraczając próg przenosisz się w erę VHS i Backstreet Boys na kasecie. Polecam fanom nostalgii. 6) Zmiany. Oj, nie zmienia się w firmie nic od lat. Pełny konstans z :) Generalnie nie polecam i przestrzegam. Będziesz się męczyć.

Piękna i Bestia
@Dostojewski F.

Nistety prawda Takiego braku socjalu pewnie dlugo by szukać Lekka to siara dla firmy która moglaby sie jawic jako fajna miedzynarodowa organizacja na poziomie. Bonusy? Taaakkk mini czekoladki na święta. Co za zart. Ciekawe jaki maja pomysl na zatrzymanie pracowników? ;)) Z prehistorii mozna dodać oprogramowanie

Zimny
@Dostojewski F.

Wszystko prawda. Takiego (usunięte przez administratora) jak w tej firmie nie widziałam nigdzie !! Firma jest totalnym dnem, nie wypłacają należnych bonusów rocznych za 2018, 2019, 2020. Na callach globalnych kpią z ludzi, ze bonusy juz lada moment bedą, tymczasem od lat, miesiecy nic. Na podwyżki nie ma szans od kiedy pracuje - 4 lata. Pracujemy na archaicznym opropramowaniu pocztowym Lotus Notes, wiec uwazaj na co sie piszesz, jesli pracowales na Outlooku !!!!!!!!!!! LOL Ostrzegam, zeby nie bylo zaskoczenia :) Rok temu przyszła nowa pani z HR i wytrzymała tydzien :)

magnez
@Dostojewski F.

Niestety przykra prawda. Firma zarzadzana przez mezczyzn 60+. Bonusy za zeszle lata nie sa wyplacane mimo spelnionych targetow. Wszystko w klimacie lat 90. Zapomnij o nowym laptopie przy bodringu - dostaniesz zajechanego zloma po kims. Nie aplikujcie, szkoda potem nerwow.

Domanowska
@Dostojewski F.

Firma zalega z wypłątą bonusów od 2018 roku. Bardzo archaiczna i skostniała struktura rządzona przez 60+ letnich Niemców, Francuzów, Anglików, Amerykanów, Hindusów. Będziesz się męczył /a, bardzo. [napisane boldem z capslockiem i czerwonym]

Hanya
@Dostojewski F.

Wszystko prawda. + zapomnij o rozwoju. Tylko wyzysk bez podwyzki, az zmienisz prace na inna. Bonusy - nie zostaly nigdy wypłacone, mimo spelnionych targetow. Uciekaj i nie aplikuj, bedziesz sie zalowac i meczyc sie !!!! (usunięte przez administratora)

Stiv LeFif
@Dostojewski F.

Firma jest kompletnym zartem. Kompletny bałagan kadry zarzadzajacej. Wyzysk do ostatniej kropli krwi, az sam odejdziesz. Nigdy nie wypłacają bonusów, nawet po spełnieniu wszystkich targetow przez pracownikow. CEO latami obiecuje, ze bonusy beda tuż tuż... Nawet po odejsciu nie wypłacają. Swoja droga CEO zmienia sie mniej wiecej co 1,5 roku, razem z CFO :) Wszystko co opisane było powyżej to prawda. Tragiczna firma zarzadzana przez 60+ dziadersów.

Rick
@Dostojewski F.

Jezeli lubisz mentalny masochizm, zapewniam ze bedziesz czuc sie fantastycznie pod szefem hindusem lub 60+ letnim niemcem :) Zapomnij o bonusach, podwyzkach, premiach, benefitach (poza luxmed) Tylko dla koneserow, folwark Orwela w czystym wydaniu :)

S G H
@Dostojewski F.

Biada twoja jak trafisz na starego niemca jako twojego menago, a trafisz ;)

Czarna
@Dostojewski F.

G* korpo z kultura i mentalnoscia z lat 90tych. Zrob sobie dobrze i nie aplikuj tam

lightmyfire
@Dostojewski F.

pojawily sie nowe oferty z frosta - zanim zaaplikujesz, pingnij jednego z pracownikow z PL na Linked, to opowie Ci dlaczego nie warto pracowac w tej firmie :)

Kamil
@lightmyfire

To może Ty opowiesz dlaczego Twoim zdaniem nie warto? Po to jest to forum żeby dzielić się swoimi przemyśleniami, jeśli masz coś do powiedzenia na temat pracy w Frost & Sullivan to ja chętnie się dowiem :) Może jednak są jakieś plusy - powiesz?

Beniowski
@Kamil

Cala prawda byla opisana pozniej

biały hindus
@Dostojewski F.

Odradzam, polakow traktuja jak białych hindusow. Na 100% nie bedziesz miec polaka managera, tylko hindusa, angola albo niemca. (usunięte przez administratora) bez szans na rozwoj. UCIEKAJ I NIE APLIKUJ.

Kamil
@biały hindus

A może znajdą się też jakieś plusy pracy w Frost & Sullivan? Jak sądzisz? Powiedz coś o zarobkach, bo nie wspomniałeś nic na ten temat. :D Długo tam w ogóle pracowałeś? Daj znać!

@Dostojewski F.

Kto był we Froście, ten się w cyrku nie śmieje.

Maja
@Dostojewski F.

ktoś tutaj wspominał, że w tej firmie zarabia się średnią, niską średnią warszawską dla korpo. czy może ktoś tutaj napisze ile to znaczy "średnia-niska warszawska dla korpo"? :) bo się nie orientuję

Czy pracownicy Frost&Sullivan chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Zebra

Nie Nic takiego nie ma

Igor

Idealnie pewnie nigdzie nie będzie. Niemniej jednak miłe jest jak pracownik szanuje kandydatów.

Anuszka

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w lipcu. Na pierwsze (i jedyne) spotkanie musiałam przygotować prezentację po angielsku z badania, które przeprowadziłam. Poświęciłam na to kilkanaście godzin i 1,5 godziny na samą rozmowę i prezentację. Na rozmowie zostałam poinformowana, że chcieliby mnie następnie i - jak najszybciej - umówić z prezesem. Potem cisza. Minęło siedem miesięcy i nie dostałam nawet maila z informacją o wynikach rekrutacji i podziękowaniem, że wzięłam w niej udział. Może to smutny polski standard, ale i tak przykre. Dla mnie to istotna informacja o tym jak traktują ludzi.

Katarzyna

Zachęcam do pisania jak teraz wygląda sytuacja rozwoju firmy Frost&Sullivan, a szczególnie opis obecnych benefitów oraz dodatków socjalnych. Te aspekty będą dla nas niezwykle przydatne.

hartducha

często tak jest, natomiast macie do tego dofinansowanie i wtedy nie wygląda to tak, jakbyście w ogóle nie mieli dostępu, a trzeba przyznać, ze jest dobry socjal

Pracownik Frost&Sulivan

Niestety firma w ogóle nie dba o pracowników. Za benefity trzeba płacić, za Lux med tez trzeba płacić. Ubezpieczenia na życia nie ma. Biuro wygląda jak w czasie komuny. Jest jedna salka dla "gości oraz dla potencjalnych nowych pracowników" która wygląda ok. Pozostałe 2 open spejsy są przerażające. To samo dotyczy kuchni. żadnych podwyżek, żadnych bonusów, żadnej wigilij oraz inwestycji w pracownika. Na pracowników firma po prostu nie ma kasy (czytaj. nie chcę wydawać). O ile w 2012 w Warszawskim oddziale było 60 osób, to w 2016 20, z czego 80% nowi pracownicy. Chyba więcej nić nie trzeba pisać

ojej

a za 5 lat w firmie, aż 100 euro!

pracownik2

Ja tez potwierdzam, przyjmuja non-stop nowych ludzi, bo ci co juz sie czegos naucza odchodza, firma wcale o nich nie dba...zero socjalu, za karte medyczna czy sportowa trzeba samemu placic, zadnych premii i o podwyzke bardzo ciezko... zamiast inwestowac w rozwoj pracownika, wola ciagle zatrudniac nowych mlodych jeszcze chetnych do pracy. Totalny brak systemu motywacyjnego i co smieszne nagroda dla najlepszego pracownika jest voucher 100 do empiku!!! haha!!!

Pracownik Frost&Sulivan

Nie wierzcie w nic co czytacie w ogłoszeniu o pracę - zarobki są bardzo niskie, podwyżki tylko w opowieściach, firma nie zainwestuje w Ciebie ani grosza!!!Nie ma działu HR, co tłumaczy filozofię firmy jeśli chodzi o inwestycje w zasoby ludzkie. Zdecydowanie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce?

Frost & Sullivan S.A. Oddział w Polsce
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Domaniewska 41A
    02-672 Warszawa