Centrum Szkoleniowe FINANSUS S.C.

Łódź

Opinie o Centrum Szkoleniowe FINANSUS S.C.

admin 2015-08-14 15:20:48
Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Centrum Szkoleniowe FINANSUS S.C.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!
Lala 2016-08-13 22:28:16
Jeśli interesuje kogoś opinia na temat kursu Specjalista ds. kadr i plac, to absolutnie nie polecam. Częśc kadrowa prowadzona przez osobę, która miała ogromne podstawowe wręcz braki w wiedzy, a próbowała ukryć je nerwowym śmiechem. Poprosiłyśmy o zmianę wykładowcy - niewielka poprawa, inna wykładowczyni również mimo pewności siebie, robiła szkolne błędy. Często słuchaczki ze swojej wiedzy wyrywkowo wiedziały cos lepiej niż wykładowczynie. Płace - niewiele lepiej. Wszystko liczone na piechotę na tablicy, a w Płatniku siedzielismy tylko jakies 5 godzin. Nic nie umiem z obsługi Płatnika, a z części kadrowej dowiedziałam się wiecej gdy sama usiadłam i przeczytałam Kodeks pracy.
Zostaw swoją opinię o Centrum Szkoleniowe FINANSUS S.C. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Szkoleniowe FINANSUS S.C.