Opinie o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. w Opacz-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. w Opacz-Kolonia

Jaki jest wkład kierownictwa Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@magda

To znaczy że co dział to inny regulamin przyznawania premii i benefitów? Rozumiem jak dotyczy premii ale myślałem ze fundusz socjalny jest dla każdego zatrudnionego taki sam. Mnie interesuje praca w dziale sprzedaży jako handlowiec. Wiesz może czy są prowizje od wyników sprzedaży? Jak wysoko są ustawione targety?

Administrator Nowy wpis

Firma Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. szukała pracownika na Asystent / Asystentka. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Alka Nowy wpis

Cześć:) Znajdę tu konsultantów call center? Na stronie firmy znalazłam informację, że jest możliwe aplikowanie na to stanowisko, ale nie podali żadnych szczegółów o zatrudnieniu, wymagań. Tak w kilku słowach napiszecie, czy warto podesłać cv? To praca z biura czy zdalna? Wymagają statusu studenta czy wcześniejszego doświadczenia na słuchawce? :) Pracuje się z obecnymi klientami, czy to bardziej pozyskiwanie nowej bazy? Wspominaliście tu o premiach i dodatkach. W to stanowisko również są wpisane? Samo zasadnicze wynagrodzenie jak wypada? Sama nie spodziewałam się, że tyle pytań siedzi mi w głowie:P Ale liczę, że jednak ktoś z was mi pomoże. Pozdrawiam!

emeryt Nowy wpis

Doradca ds. sprzedaży bardzo uprzejmy i znający zagadnienia techniczne dot. oferowanego samochodu. W zrozumiały sposób udziela odpowiedzi na zadawane pytania dot. konfiguracji samochodu, zalet oferowanego wyposażenia oraz możliwego sposobu finansowania zakupu. Przedstawia również możliwość dodatkowego wyposażenia pojazdu. W krótkim czasie załatwia sprawy dokumentacji i wydania samochodu. Przekazuje też kontakty do doradców ubezpieczeniowych oraz serwisu. Po sfinalizowaniu zakupu również udziela dodatkowych informacji dotyczących obsługi samochodu (doprecyzowanie informacji przekazanych w trakcie odbioru). Pracę doradcy oceniam bardzo wysoko i chciałbym z tak zaangażowaną osobą spotkać się w każdej firmie.

Mamba

Atmosfera jest super. Sporo wyjazdów integracyjnych i wyjść po pracy. Pomoc w każdej sytuacji, dla przykładu auto na weekend, duża wyrozumiałość, nigdy nie odmówiono pomocy w wyjściu wcześniej z pracy, gdy wymagała tego sytuacja. Są wymagający, ale przy tym pełni zrozumienia i chętni do pomocy. Naprawdę jest bardzo przyjazna atmosfera.

Moon
@Mamba

Zgadzam sie w 100% z opinią. Jako pracownik potwierdzam, atmosfera jest super, a kierownictwo jak i zespół najlepszy

Tomasz
@Mamba

O to jak atmosfera dobra to już duży plus. Ja zawsze na to zwracam uwagę. Auto na weekend dla pracowników na każdym stanowisku, czy dotyczy jakiegoś konkretnego? Zapytam jeszcze o te wcześniejsze wyjścia z pracy. Rozumiem, że są one możliwe tak w wyjątkowych sytuacjach a nie nagminnie? Szukam fajnej pracy, co w tych czasach nie jest takie proste, dlatego dzięki i tak za pomoc.

Mamba
@Tomasz

Jeżeli jest potrzeba to auto jest udostępniane każdemu pracownikowi. Jeżeli chodzi o wcześniejsze wyjścia to oczywiście w granicach rozsądku jak jest taka potrzeba, to jak ze wszystkim ;) Im więcej dajesz od siebie, tym więcej dostajesz-jak wszędzie ;)

@Mamba

Dobrze, że firma jest tak przyjazna dla pracownika. :) Czy jeżeli pracownik daje od siebie dużo, to czy może liczyć na jakieś premie, dodatki? :) Ewentualnie awans na wyższe stanowisko? :) Jak to wygląda?

Magda

Wynagrodzenia pracowników są ustalane indywidualnie i uwzględniają premie i dodatki. :)

Ciekawy
@Magda

O to całkiem zachęcająca opcja. Możesz napisać tylko jakie to dodatki? Masz na myśli pakiet świadczeń socjalnych i benefity?

magda
@Ciekawy

Myślę, że na spotkaniu rekrutacyjnym dowiesz sie wszystkich szczegółów dotyczących zatrudnienia. W każdym dziale dodatki i premie są uzależnione od specyfiki pracy i systemów wynagrodzeń.

@magda

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent(ka) działu serwisu
logo firmy Dyrektor ds. eksportu
Opacz-Kolonia
Yango Sp. z o.o.

Czy w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Magda

Dzień dobry, Auto Wimar Centrum zapewnia swoim pracownikom pełne wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów i spraw bieżących.

Katarzyna

Dziewczyny, pracowałyście może w firmie na stanowisku Asystentki? Lub któraś z was może nadal pracuje? Na stronie można aplikować na stanowisko recepcjonistki, ale czytam forum i w jednym wpisie jest użyta nazwa asystentka. To dwa różne stanowiska czy jednak nie? Jak wygląda rotacja w firmie, aplikując dzisiaj, kiedy mogę oczekiwać ewentualnego odezwu ze strony firmy?:)

@Katarzyna

Stanowiska asystentki i recepcjonistki różnią się od siebie . W zależności od działu (salon lub serwis) na który aplikujesz zakres obowiązków i kompetencji jest inny. Aktualne rekrutacje są zamieszczane na portalu pracuj .pl lub olx.

Jolanta

Kochani, słówko o pracy w CC? Można wysyłać aplikację poprzez stronę, ale nie ma podanych warunków, wymagań, widełek itp. nie chcę słać w ciemno. Pomocy!

magda
@Jolanta

Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem email wojtaszekm@auto-wimar.pl.

Czy w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

MAGDA

Tak,pracownicy otrzymują paczki świąteczne a także nagrody jubileuszowe.

Grażyna
@MAGDA

To pewnie motywuje do pracy na kolejny rok. A można z ciekawości dopytać co udało się im otrzymać teraz przed świętami? Zazwyczaj wychodzi podobnie?

MAGDA
@Grażyna

SERIO??? Zapraszam do salonu, pokażę Pani cały zestaw :)

Weronika

Na stanowisku Recepcjonisty wymagają angielskiego. Mieli rekrutację na to stanowisko jakieś 2 lata temu. I mnie ciekawi czy już po zatrudnieniu można dostać od firmy kursy językowe dodatkowo?

@Weronika

Kursy doszkalające na każdym stanowisku są omawiane indywidualnie z kierownikiem działu.

Czy w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Magda

W Auto Wimar są zatrudniani także obcokrajowcy.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. dla pracy jako Asystentka są dla was satysfakcjonujące?

Bombardier

Na początku nie spodziewaj się dużej kasy. W tej firmie na kasę trzeba sobie zapracować. Lata pracy i starań a 5,6 tyś na rękę jest możliwe.

Kunolis

Jedna wielka pomyłka i strata czasu. Mini kierowniczek chodzi na krótkiej smyczy a jak wiadomo kiedyś smycz zacznie uwierać. Jedyna złota zasada w tej pracy to oddanie odpowiedzialności za wszystko handlowcowi. Niech sam świeci oczami przed klientem. Wielkie słowa na początku i wielkie rozczarowanie po pierwszym dniu jak zobaczysz jak ta "organizacja" funkcjonuje. Wszystko na piśmie nic na gębę. Jedyne czego tu nie brakuje to sygnalistów. Zawsze w terminie i na czas.

waldi
@Kunolis

Opinia nieprawdziwa i krzywdzaca. Praca handlowca ciezka ale to on w koncu sprzedac ma samochod

Maria
@waldi

No i nie każdemu musi ta praca pasować :P A Tobie jak idzie? Masz jakąś premię w zależności od tego ile sprzedasz?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.?

wrrr

Nowy pracownik otrzymuje umowę na okres próbny 3 m-ce. Po tym okresie, jeśli obie strony są zadowolone jest umowa o prace na 1 rok. Kolejna umowa jest zawarta na czas nieokreślony.

Stefan
@wrrr

A jaka jest stawka początkowa w Auto Wimar Centrum? Ile można zarobić łącznie z wszelkimi premiami i dodatkami? I po jakim czasie można liczyć ewentualnie na jakieś podwyżki wynagrodzenia jeśli firma jest zadowolona z pracownika?

@Stefan

Wszystko zależy od stanowiska , doświadczenia, umiejętności itd. Najlepiej zapytaj o to na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Stefan

Podstawa jak za sprzątanie

Olga
@wrrr

Najpierw mówisz, że pierwsza umowa jest na trzy miesiące, a potem, że każda jest na czas nieokreślony. Jakby była na czas nieokreślony, to chyba tylko jedna by była prawda? :P

wrr
@Olga

Nie wiem czego tutaj nie zrozumiałaś. Pierwsza umowa jest zawierana na 3 miesiące, kolejna na 1 rok a potem na czas nieokreślony? Czego nie rozumiesz? Chętnie wytłumaczę.

Jak wygląda ścieżka awansu w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.?

2021

Zależy od zajmowanego stanowiska. Generalnie stanowiska są specjalizacjami np mechanik, sprzedawca itp. Są także stanowiska typu recepcja, myjnia , asystent sprzedaży itp. które często kończą się awansem . Ogólnie, jeśli ktoś się stara i ma coraz większe kwalifikacje i umiejętności to w pierwszej kolejności dostaje propozycje zmiany stanowiska i może się rozwijać.

Aneta
@2021

Dzień dobry, skoro już wspomniałeś o recepcji to może wiesz czy obecnie na takie stanowisko kogoś potrzebują w Auto Wimarze? Jest szansa na zatrudnienie?

Kunolis

Tak jak stara droga do Poznania.

Jak długo trwa proces awansu w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.?

madlen

Awans jest uzależniony od wielu czynników np. od aktualnie wolnych lub nowo tworzonych etatów a także, lub przede wszystkim od kompetencji, zaangażowania i jakości pracy pracownika. Jest to bardzo indywidualna sprawa. Trudno to zamknąć w ramach czasowych. Dopytaj o to na rozmowie kwalifikacyjnej.

Elo

Raczej bym na awans nie liczył

Teodor

A jak firma zareagowała na panująca pandemię? Czy wprowadziła obostrzenia?

@Teodor

Tak jak większość firm wprowadziliśmy obostrzenia dotyczące higieny pracy , zabezpieczenia pracowników i klientów. Wszystko opisane jest na stronie https://auto-wimar.pl/pl/ Czego konkretnie dotyczy pytanie?

@Teodor

Tak, firma wprowadziła obostrzenia.

Elo
@Teodor

Zareagowala na pandemię pozbywając sie sporej części pracowników

lubieskode

duża rotacja pracowników, nie docenia się naprawdę dobrych pracowników, wręcz kilka z takich osób zostało zwolnionych, co świadczy o słabym zarządzaniu bo firma to przede wszystkim ludzie i tych rzetelnych powinno się cenić a tu niestety liczą się znajomości i osoby dobrze "strzelające z ucha". smutne...

arx
@lubieskode

czy "strzelanie z ucha " oznacza że ktoś zauważył nieprawidłowość (np. kradzież) i poinformował przełożonego w trosce o dobro firmy ?????

Lubieskode
@arx

Nie, nie , są osoby które myślą że jak powiedzą o kimś nieprawdę to awansują . Po trupach do celu. Ciężko z takimi współpracować.

Barbara
@Lubieskode

Sądząc po Waszych postach - atmosfera w Auto Wimar chyba nie należy do tych najlepszych. Ale i tak chciałabym wiedzieć, jakie warunki zatrudnienia tam oferują. Czy jest to firma, w której pracownik może liczyć na stabilność?

Lubieskode
@Barbara

Na stabilność mogą liczyć jedynie znajomi ,"królika," reszta pracowników w ciągłej rotacji , płace minimalne, najczęściej najniższa krajowa.

Madlen

Firma płaci za nadgodziny lub oddaje wolne za przepracowany ponad standardowy czas pracy.

Barbara
@Madlen

A dobre są u nich warunki zatrudnienia? I druga, równie istotna kwestia - jak traktowani są w Auto Wimar pracownicy, relacje z przełożonymi są ok? Wspomnisz coś o tym?

@Madlen

Ciężko jest wyegzekwować umówione wynagrodzenie, o płaceniu za nadgodziny lub ich odbiór zapomnij.

Mirek

Macie jakiś powód, że od dawna nikt nie zamieścił opinii o pracy?

belmondo

o jejku i jak tam u was? z jednej strony chciałbym aplikować na dealerke, ale nie wiem czy jak nie pracowałem w sprzedaży floty ale w innej branży to czy wogole ktos sie do mnie odezwie? Lubie sprzedaż B2B i (usunięte przez administratora) nawiazuje relacje oko w oko, zwłaszcza z kobietami z haerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. - Opacz-Kolonia

• Jak się pracuje w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.