Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.

Opacz-Kolonia

Opinie o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.

robert 2011-04-21 23:01:45
Ogólnie Firma fajna , dająca wiele możliwości rozwoju zawodowego ,o ile nie trafisz na mur w postaci niechęci ze strony kierownictwa,a nadmiar kadry kierowniczej , młodej i nie doświadczonej , a co za tym idzie podejmującej błędne decyzje to bolączka tej firmy. Dział serwisu to tragedia, z-ca kierownika stworzył coś na wzór dawnego zakładu w PRL , ludzie zajmują się donosicielstwem a nie pracą . Gdyby Prezesi baczniej wszystkiemu się przyjrzeli i zrobili trochę porządku było by super. A tak kombinacje , narzekania klientów oraz niepotrzebne straty .
Fan 2012-03-19 12:12:38
Zgadzam sie z [usunięte przez moderatora] praca tam to czasy i system PRL czego prezesi nie widza lub nie chca widziec.Widać dla nich najważniejsze są tylko słupki
Max 2012-03-28 22:50:24
Jeśli jesteś uczciwy i chciałbyś być szanowany jako pracownik to stanowczo odradzam tę firmę. Układy i układziki . Opinia o z-cy kierownika serwisu napisana przez [usunięte przez moderatora] prawidłowa . Brak wiedzy i kompetencji facet nadrabia słowotokiem , bardzo niewiarygodny i nie godny zaufania człowiek .
Polo 2015-10-17 02:12:01
Witam,osobiście od kilku lat korzystam z usług tego serwisu.Wszystko ok,jestem zadowolony.Dodam,ze mam kilka samochodów,które u nich serwisuje.Naprawy sprawne,diagnozy zawsze trafne-polecam!
Pracownik 2016-03-30 20:21:17
Syf jakich mało. Pierwszą wartością w tej firmie jest donosicielstwo. Nie ważne jak się wykazujesz i co potrafisz. Zarobki nic specjalnego, przeciętna krajowa. Lepiej iść do Tesco i nie psuć sobie nerwów różnymi sytuacjami w firmie. Powyższe opinie chyba pisał ktoś z firmy, bo w ogóle nie są prawdziwe. Na rozmowie kwalifikacyjnej złote góry obiecują ale nie dajcie się zwieść!!! Premie głodowe i tylko szukają pretekstu by ich nie przyznać. Ogólnie bardzo zła atmosfera. Stanowczo odradzam
karol 2016-05-19 12:13:14
pracownicy powinni docenić to, co Auto Wimar im oferuje. To samo tyczy się drugiej strony, teraz dbać o pracownika trzeba, żeby go łatwo nie stracić. :)
Zostaw swoją opinię o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. - Opacz-Kolonia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.