Kolporter Service - Gdańsk

Gdańsk

Opinie o Kolporter Service - Gdańsk

:) 2009-10-19 16:09:05
Kiedyś była lipa co chwila nowi kierownicy z rekrutacji ktorzy nie potrafili samodzielnie zarządzać. Teraz dyrem jest gośc przesuniety z innego oddziału co już porzadki robił i zna sie na tym. Od jakiegos czasu zaczyna sie fajnie ukladac. Duzo nowych osob...ale to wychodzi na lepsze. Pracownicy są doceniani jak wykonuja zadania.....dla leniuchow raczej juz nie ma tu miejsca ale to dobrze ja sie ciesze na takie zmiany.
anonim 2010-05-10 13:27:46
Niestety nie polecil bym tego zakladu pracy nawet wrogowi, klamstwo to ich MOTTO ! ObiecuJa ludziom 1500 na reke a okazuJe sie ze Jest 1200, mimo tego iz ludzie pracuJa tam po 10-12h dziennie wpisuJac w listy obecnosci iz pracuJa po 8h dziennie , nie zapawniaJa odziezy ochronneJ , w ciagu ostatnich 6miesiecy przewinelo sie tam okolo 20 osob , ktorzy zostali zwolenieni . Ludzi traktuJa przedmiotowo , a o kadrze logistyczneJ BRAK SLOW, pracownicy kolportera sa zastraszani , a o mobingu LepieJ nie Wspominac , Prawde mowiac to Zwierzeta w Oliwskiem ZOO maJa LEPIEJ niz Pracownicy KOLPORTER !!
pio 2010-11-17 15:48:41
anonim - 2010-05-10 13:27:46

Pewnie byłeś leserem na magazynie i cię wykopali :) Jakoś ekipa sie nie zmienia, nadgodziny płacone, wszystko zgodne z kodeksem pracy więc trochę głupoty piszesz....
PH z ruch 2011-08-27 01:05:08
A powiedzcie jak tam u Was zarabiają PH z branży FMCG+leki czy jak przyniosę do firmy 120 swoich klientów to wyrobie 5000zł netto na własnej działalności z ich samochodem ale moim paliwem???
anonim 2011-10-04 19:39:20
Z tego co się orientuję to chłopaki przy takiej ilosci klientów mają spokojnie około 5 tyś z autem i paliwem Kolportera.
solaris 2012-04-20 17:20:10
Witam
Jeśli ktoś mi powie ,że wszystko zgodne jest z przepisami Kodeksu Pracy to niech się schowa , bo chyba jest wysłannikiem tej firmy.Nikt tam nie pracuje po 8h , minimum to 10 a max nawet 16 a czasami to jeszcze więcej , brak jedenastogodzinnej przerwy,często wracałem do pracy po pięciu godzinach , karty pracy są fałszowane.
Ja mam samych nadgodzin około 200h a w karcie pracy widnieje , że pracuję 168h tylko zapomnieli dodać brakujące 200h.
Co na to PIP zupełnie nic , albo mają układy , albo ................ i tu odpowiedzcie sobie sami .
Brak szacunku dla pracownika, rób i nie dyskutuj .
Jakby ktoś chciałby skorzystać z ich oferty niech strzeże się bardziej niż spotkania z diabłem.Mili są na początku.
KK 2012-05-17 16:27:40
Zapomniałeś tylko dodać że jeśli występują nadgodziny to otrzymujesz za nie ekwiwalent lub inny dzień wolny np. piątki. Do tego otrzymuejsz bony na święta po 600 czy 800zł. Masz umowę o pracę bez ściemy i płacenia pod stołem do tego całe wynagrodzenie opłacone z zuesm a pensja na koncie w wyznaczonym dniu i zarobki na magazynie 1800 - 2000zł na rękę bez nadgodzin - ale faktycznie lepiej popisać pierdoły.
beka 2013-09-18 19:37:27
zapomnij o kasie za nadgodziny, te wpisy o bonach to wypociny dyrektorka co ma wszystko the best , nalezą ci sie jak psu zupa -fundusz socjalny, zapieprzasz do skutku ale musisz zakończyć w godzinach pracy bo nadgodzin centrala nie uznaje, ponoć trochę spadły obroty i pracy jest mniej ale bywało ,ze zaczynałeś o 6 rano i kończyłeś o 6 rano , ogólnie praca dla wazeliniarzy i chwalących cnoty ojca dyrektora co ma wszystko the best , Ostatnie miejsce pracy , do jakiego chce się trafić - Veni ,Vidi ,Vici - olałem
2013-09-19 19:30:57
praca ma być wykonana w godzinach nominalnych i tyle, jak się nie wyrobisz zapierniczasz do skutku. ot i co, a co do kar dostajesz za byle gówno (czyt. 0 premii) nie wspominając o miesięcznych ocenach na których musisz wykazać, ze byłeś posłuszny i zasługujesz na dodatkowe 200pln- chore!
arek 2015-01-10 16:49:21
Co takiego dzieje się z firmą kolporter service, bo jednak taka cisza tutaj, że już sam nie wiem co mysleć. Czy oni w ogóle co jakiś czas zatrudniają nowe osoby, czy też cisza jest spowodowana brakiem rekrutacji i w ogóle nie ma co myslec, że w najbliższym czasie beda zatrudniać nowe osoby. Bo kiedy przyszedł ostatnio ktoś nowy?
fikus 2015-03-11 20:09:36
jeżeli ktoś jest gotów wziąć na siebie prowadzenie kiosku kolportera to można powiedzieć że zatrudniają ;) a tak po za tym to w branży FMCG jest sporo zatrudnienie na dość prostych stanowiskach typu kompletowanie zamówień na których to dość często pracownicy się zmieniają i jest szansa na pracę w tym miejscu.
miki 2015-03-29 23:21:07
Mógłby ktoś przybliżyć mi jak działa to że można prowadzić kiosk Kolpolter, czy jest to na zasadzie franczyzy czy czego. Bo nie wiem czy tak na dobrą metę jest to opłacalne. Nigdy się z tym nie spotkałem wcześniej a mam już dość zatrudniania się takiego typowego u kogoś, stąd też mój pomysł na taki "pół własny" biznes i współpracę z Kolporter service
babunia90 2016-05-13 09:27:46
a tylko na zasadzie franczyzy jest tutaj zatrudnienie?bo jednak takie coś to uważam na swój etap kariery zawdowej jeszcze na coś co jest za wcześnie i nie czuję się na siłach. a wiecie może czy u nich jakieś stanowiska administracyjne w centrali można dostać?
Zostaw swoją opinię o Kolporter Service - Gdańsk - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolporter Service - Gdańsk