Pol-Ned Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o Pol-Ned Sp. z o.o.

kasandra 2014-08-12 14:51:09
ciekawe właśnie czy da się u nich dobrze zarobić, nie jestem z branży, więc ciężko mi cokolwiek oceniać, może faktycznie warto się zatrudnić, jak ktoś coś będzie wiedział to niech da znać, na pewno to się komuś przyda. Ja natknęłam się na tą firmę, ponieważ zostałam zmuszona do zmiany lampy, a znajoma mi och poleciła, więc spojrzałam sobie na ich ofertę, co w ogóle mają do zaoferowania - zależy mi na dobrej lampie, musi być jasna, ale tez nie chce wydać tutaj majątku. Zastanawiałam się też o co chodzi z tymi lampami LED i dlaczego wszyscy uważają, że je się opłaca kupować. Z ich stronki dowiedziałam się, że zaletą LED’ów jest ich ekstremalnie niski pobór energii i długi czas świecenia. Poza tym LED’y są odporne na wstrząsy, nie nagrzewają się i nie wymagają dodatkowej obsługi. W większości naszych lamp LED’y można wymienić, więc dla mnie to też jest ich ogromny plus i chyba sie do nich przekonam.
Zostaw swoją opinię o Pol-Ned Sp. z o.o. - Szamotuły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Ned Sp. z o.o.