Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz

Kraków

Opinie o Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz

Duch 2012-08-13 18:48:11
Często widzimy i szanujemy pewne tradycje. Szefostwa tej firmy również. Przykro nam, jako pracownikom, że naszych tradycji się nie szanuje. Nawet nie szanuje się tradycji bycia człowiekiem, niekoniecznie zawsze Waszym pracownikiem.
Duch 2012-08-13 20:49:22
Ta firma niczego tak na prawdę sobą nie reprezentuje. Przyjdziesz Ty razem z własnymi narzędziami, które jeszcze wpiszą Ci na stan firmy. Gdybyś chciał odejść spokojnie, wyśmieją Cię i jeszcze powiedzą, że do niczego się nie nadajesz. Kierownik - idiota. Uważany przez właścicieli firmy za bożyszcze, ale jednak - idiota. Ta firma ma wielkie tradycje, szkoda, że przez idiotów owe tradycje zaprzepaszcza.
Abraksas 2012-08-25 17:20:23
Mojego ojca po prawie 30 latach pracy potraktowano jak szmatę. To nie jest firma. To są (usunięte przez administratora). Był zawsze tam gdzie chcieli, żeby był. Teraz nie ma kto o jego zdrowie zapytać. To są (usunięte przez administratora).
Eryk 2012-09-04 21:05:30
Wiele lat temu pracowałem w tej firmie. W tym czasie były problemy z pracą. Zamiast powiedzieć mi, żebym poszukał innej pracy, łatwiej było oskarżyć mnie o kradzież i zrobił to prezes firmy.
Maciek 2012-12-15 20:52:40
Większość pracowników obdarzona większą inteligencją i wiedzą niż sam pracodawca i Jego kierownictwo.
Piotr 2013-03-04 22:26:27
Sznurówki może wiązać swojemu bratu (usunięte przez administratora). Do jego człowieczeństwa i kultury osobistej nigdy nie dorośnie.
Były pracownik 2016-04-24 17:49:01
w tej firmie popadłem w alkoholizm bo prezes tolerował pijących lub przychodzacych na kacu....
marek 2016-05-21 18:50:01
a masz na to jakiekolwiek dowody? wiadomo że na budowanych różnie z tym w Polsce bywa, ale uważam że teraz trzeźwość jednakl stała się standardem na robocie, i widac to po wysokiej jakości realizacji tej firmy przykładowo
esiek 2016-11-11 21:33:14
pracowałem dla tej firmy i nie było żadnego problemu zrobiłem swoje dostałem kasę najgorsze było to ze jeden po drugim tarasi ale wszędzie tak jest a co do picia to albo pijemy i nie pracujemy albo pracujemy i nie pijemy jedna osoba nie jest wstanie upilnować wszystkich pracowników i załatwiać sprawy a z tego co wiem to szew potrącał dniówkę jak go złapał na piciu i to był błąd powinien wywalić
Zostaw swoją opinię o Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz