Opinie o Zych Sp.j. w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zych Sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zych Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zych Sp.j. w Karczew

Były pracownik Nowy wpis

O jej, jaka szkoda. Aaaaa ha ha ha. Żartowałem. To było do przewidzenia, kiedy nie inwestuje się w park maszynowy, ani nawet się go nie naprawia, tylko we własne wygody wożąc tyłek Leksusem. Budynki sypiące się ale Leksusy pod bramą. Żenada.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zych Sp.j.?

mk Nowy wpis

Już nie można firma padła :)

Jakto Nowy wpis
@mk

Dlaczego padła, brak klientów?

Czy są jakieś wolne miejsca do pracy?

Darek

Firma jest dobrym pracodawcą ale nie o każdy pracowniku można powiedzieć to samo!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zych Sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
On

Jeśli starasz się o pracę na stanowisku kierowca - magazynier, to się zastanów dwa razy. Otóż Twoim zwierzchnikiem będzie pewna Pani (kierownik logistyki i magazynu), która uwielbia mieć kontrolę nad podwładnymi osobami. Gdy wejdziesz z nią w konflikt, to wiedz, że łatwo nie będzie. Zważywszy na to, iż od Szefa usłyszałem "czy pani R. ma rację, lub nie, to i tak ona ma rację" - to jest chore. O zachowaniu tej Pani mógłbym napisać esej. Ale jeśli lubisz się 'płaszczyć' to ta praca jest dla Ciebie. Co do właścicieli, to są nawet Ok. Ekipa ludzi w pracy jest też ok.

Praca ciekawa o sporej wartości edukacyjnej , na produkcji bardzo fajna ekipa. Wynagrodzenie raczej z najniższej półki (może to sztuka negocjacji??), dobrze jest się zastanowić gdyż zaledwie 400m dalej w markecie oferują dwa razy większą kwotę i podpisanie normalnej umowy o pracę, a nie umowę zlecenia a nawet bez okresu próbnego. Dołączyć do tego premie i benefity w postaci pakietów opieki zdrowotnej i kart typu multisport, dla posiadających potomstwo dodatkowe pakiety. Jeżeli nie przeszkadza niska pensja, początkowo umowa zlecenia i praca zmianowa, to oferta może być całkiem interesująca.

@Boss rozumiem. A na jakiej podstawie pracodawca zabrał wszystkie dodatki? Czy one były wymienione na umowie? A czemu nowi mają większe pensje? Może warto zwrócić uwagę, że pracownicy powinni być na równi traktowani.

Boss

Tutaj nie ma szans na podwyżkę a premie są zawieszone od co najmniej roku. Wiedziałem jakie będą zarobki gdy się zatrudniałem kilka lat temu. Przez te kilka lat nie było żadnej podwyżki a jeszcze zabrano wszystko co tylko można było zabrać, czyli premie, dodatki świąteczne, paczki itd. Teraz jadą na gołej pensji. Nowi kandydaci przychodzący do pracy dostają więcej niż starzy pracownicy z kilkuletnim doświadczeniem.

@Boss ale gdyby firma Zych Sp.j. miała upadać to chyba by nie zatrudniała nowych osób? Czyli Ty już nie pracujesz w tej firmie? Wiedziałeś jakie będą zarobki przed podpisaniem umowy? Próbowałeś rozmawiać o podwyżce czy premii?

Boss

Nie polecam firmy. Opinie jw. Jedynie pensja na czas i to nie wiadomo jak długo. Poza tym interes chyli się ku upadkowi. Zarobki poniżej przeciętnej. Brak kasy na wszystko. Zero szans na rozwój. A to że firma prowadzi rekrutację to efekt kiepskich zarobków w firmie. Większość dobrych pracowników odeszła. Stąd tyle wakatów w firmie.

@ktoś za murem a powiedziałbyś szerzej o tej reszcie, którą uważasz za nie bardzo? Ważne, żeby argumentować swoje opinie. To pomaga osobom które chciałyby pracować w Zych. Jest to szczególnie ważne, gdyż firma Zych prowadzi rekrutację na stanowiska: Frezer narzędziowy; Ślusarz, tokarz, frezer, szlifierz, pracownik młodociany, absolwent, uczeń; Brygadzista; Ślusarz narzędziowy.

ktoś za murem

...................... tyle; pensja na czas. reszta nie za bardzo

ktoś za murem

zarobki do (usunięte przez administratora) na podwyżki nie ma co liczyć. plus że pensja na czas. Ciekawe kiedy to wszystko runie.

rf

Nadgodziny to jedna sprawa, ale jakich zarobków można się spodziewać?

A to prawda zależy też od zajmowanego stanowiska!!!.Muszę powiedzieć że jeśli chodzi o mnie to rozwinęła mnie jako pracownika i to w wielkim stopniu!!!!. Ale nie polecam nikomu takiej nauki.

dół

Ludzie może są i interesujący, natomiast atmosfera i brak możliwości rozwoju to już inna kwestia. Praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Zostaw merytoryczną opinię o Zych Sp.j. - Karczew

Zych Sp.j.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Złotnicza 3
    05-480 Karczew