Torsystem Butzbach Sp. z o.o.

Kamieniec Ząbkowicki

Opinie o Torsystem Butzbach Sp. z o.o.

casandra 2011-12-28 10:00:52
Ta firma to pomyłka. Dobrze, że się stamtąd urwałam po kilku latach stresu
klient 2013-07-08 23:28:34
casandra - 2011-12-28 10:00:52

Ta firma to pomyłka. Dobrze, że się stamtąd urwałam po kilku latach stresu
Zamówiłem bramę przyjechali po 8 tygodniach termin był 4 jakiś monter cwaniaczek [usunięte przez moderatora] czy inny z jakimś 2 zaczęli mi wciskać ze muszę podkuc tynk bo ktoś zle wymierzył był ich handlowiec i później monter.nie polecam tej firmy w okolicach poznania w dniu ich przyjazdu zrezygnowałem nie dotrzymali terminu zwrócili gotówkę i zostali z bramą.w dzisiejszych czasach klient ma zawsze rację jeśli 4 tygodnie to 4nie 8 konkurencja w 7 dni zamówienie i montaż gratis transport oto nie polecam
Wrocław 2014-05-01 23:00:08
Odradzam zakup produktów tej firmy. Po 3 miesiącach eksploatacji kilku bram okazało się że sytuacja jest beznadziejna, serwis przyjeżdżał co tydzień, po kolejnych 2 miesiącach okazalao się że nie moge korzystać z gwarancyjnych napraw bo bramy sa eksploatowane za bardzo wiec musze wykupic pakiet serwisowy po prostu dramat. Bramy otwierane sa kilka razy dziennie czy to za dużo. Pieniądze wyrzucone w błoto były troche tansze niz renomowana konkurencja a teraz nerwy, dodatkowe koszty brak mozliwosci normalnej pracy. GORĄCO NIE POLECAM !!!! NIE POPEŁNIJCIE TEGO BLEDU CO JA.
Maverick321 2014-11-20 08:05:52
FIRMA PORAŻKA !!!! NIE KUPOWAĆ !

Pismo do Torsystem (bez rozsądnej odpowiedzi)

Zgłosiliśmy naprawę (pękniętą sprężynę) bez wizytacji i oceny naprawy bramy.

Po przyjeżdzie serwisantów wypożyczyliśmy odpłatnie konstrukcję do pracy na wysokości.

Serwisanci ocenili, że potrzebne bedą dodatkowe części - 2 sztuki konsol z łożyskami

(chociaż mogli to zrobić w 5 minut z darbiny)

Zapłaciliśmy zatem za sprężyny, dojazd, 5 godzin montażu ..... i rusztowanie.

Po otrzymaniu oferty na 1 konsolę (zgosiłem, że będzie brakować drugiej sztuki :-) ) serwisanci

przyjechali naprawić ponownie bramę. W trakcie jej montażu kilkakrotnie spadała linka z bębna.

Zapłaciliśmy zatem za konsole, dojazd, 5 godzin montażu ..... i rusztowanie.

Po kilku dniach pracy bramy linka spadała z bębna. Zglosiliśmy zatem naprawę gwarancyjną, na

co Pan serwisant stwierdził, że BĘBEN ULEGŁ USZKODZENIU W CIĄGU OSTATNICH KILKU

DNI PRACY (......... na pewno się nie zużył przez 7 lat pracy).

Państwa firma żąda zatem zapłaty za przyjazd i naprawę.

Serwisant przy tej wizycie wypisał listę części za 5000 zł , które trzeba by było wymienić. Między innymi

"Awaryjne otwieranie", które jest sprawne i prawie nigdy nie było używane, Blat dolny furtki (????), Rolki długie 4 sztuki

(słusznie, bo są zużyte) oraz zużyty bęben (1 sztukę ! - a drugą pewnie będzie chciał wymienić za tydzień bo też

okaże się zużyta). Po prostu super ! Wymieńmy 1 będen zamiast 2 sztuk a za to blat furtki będzie nowy.

Wymiana bębnów związana jest po raz kolejny z wynajęciem rusztowania na nasz koszt, wyłączeniem bramy z

użytkowania i wszelkimi kosztami z tym związanymi.

Pracownicy odmówili pracy w zamkniętym koszu podnoszonym przez wózek widłowy (więc pracowali na chwiejnym

8 metrowym rusztowaniu). Słusznie - przepisy BHP. Proszę im jednak przypomnieć, że przy takich pracach

kaski ochonne byłyby wskazane.

znawca firm 2015-05-12 17:04:10
kamieniec to sama ukraina, wiec co byscie ludzie chcieli że tam ktos jest fachowcem? bez jajec!!
Ciekawy 2015-08-11 10:31:26
Witajcie,
Nie polecam tej firmy jako pracodawcy, nikt w tej firmie nie chce dojść do kompromisu....proponują mało korzystne dla pracownika warunki pracy, stawiają głównie na łapankę podczas rozmów( jak się uda to znajdziemy jelonka który za grosze będzie pracował). PRZED PRZYJŚCIEM DO TEGO PRACODAWCY PROSZĘ SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ ORAZ UZYSKAĆ ICH ZAPEWNIENIA NA PIŚMIE.
w temacie 2015-09-11 00:23:33
rotacja handlowców terenowych jak na karuzeli w wesołym miasteczku haha
Sab-instal 2015-10-06 17:33:51
Prosze o kontakt z specbram@o2.pl postaram sie panu jak najlepiej pomoc
wawa 2015-10-09 20:23:51
Witam
Pracuje w firmie TORSYSTEM jako serwisant-monter , napiszę tak jak ktoś jest takim fachowcem jak z koziej pupy trąbka to narzekał będzie w każdej pracy a i wypłatę dostaje jak za cieciowanie na bazarze . Nie potrafi porozmawiać w otwarte oczy tylko skryje się za monitorem , wypije piwo i chwali się żonie jaki to on jest świetny fachowiec . A pojedzie do klienta to wychodzą takie rzeczy jak pisał klient powyżej. Tak że z lenia nie będzie serwisanta a z barana montera .Pozdrawiam cały TORSYSTEM .
tibu 2016-01-20 12:42:13
Brawo.. Czyli kupiłeś tani szmelc i się dziwisz, że jest szmelcem..?
Oszczędności przy "przemysłówce" to podwójny wydatek ale polak i tak będzie oczekiwał cudów za pół darmo.. Chcesz by Twój zakład działał bezawaryjnie to nie zakładasz taniochy, nie kupujesz badziewnego wyposażenia. Proste. A Twoja "oszczędność" jaka jest - sam widzisz..
Gregor 2016-08-29 13:53:07
Pracuję w Torsystem już prawie rok. Na warunki pracy narzekać nie mogę. Umowa o pracę normalnie, wynagrodzenie całkiem sensowne, no a ta rotacja pracowników o której ktoś wspominał to chyba jeszcze zanim pracę zacząłem musiała być, bo teraz zespół mamy zgrany i tym lepiej to o nas świadczy, że się dogadujemy i razem działamy, czego mi w poprzedniej firmie brakowało.
aduś 2016-08-31 09:54:01
Ja do tej pory u nich pracuję i praca jak każda inna, a porównując w sumie do poprzedniej firmy to warunki sporo lepsze, te finansowe również ;)
Olaf 2016-09-23 11:04:44
Pracowałem dla nich, niestety musiałem wyjechać z kraju ze względu na partnerkę. Bardzo dobrze wspominam pracę w Torsystem :) Wynagrodzenie też OK!
moik 2016-10-04 15:32:42
@ktoś no ale patrzyles moze na ich stronie intertowej? moze tam sie pojawily sie nowe ogloszenia o pracy..bo poki co tutaj nic nie wstawili przeciez..
Iza 2016-10-27 10:55:20
Zostaliśmy również oszukani. Zamówiliśmy dwie bramy - nie będę się rozpisywała, bo to co nas spotkało to porażka dla tej firmy, źle zostały zrobione pomiary, trzeba było zamienić bramę i inne takie tam perypetie, ale najgorsze jest to, że do tej pory nie otrzymaliśmy dokumentów technicznych. Pierwsza usterka po kilku dniach od użytkowania za którą musieliśmy zapłacić, bo stwierdzili nie wiem na jakiej podstawie, że źle użytkowaliśmy :( Odradzam współpracę z tą firmą !!!
Większy znawca 2016-11-25 10:16:51
Czy Ty wiesz głąbie gdzie jest Kamieniec? wróc do szkoły a później się wypowiadaj
Zostaw swoją opinię o Torsystem Butzbach Sp. z o.o. - Kamieniec Ząbkowicki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torsystem Butzbach Sp. z o.o.