Opinie o KWADRAT SP. Z O.O. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KWADRAT SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KWADRAT SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWADRAT SP. Z O.O. w Olsztyn

Do teraz tak jest, że pracownika obciążają jakimiś zwrotkami? Dlaczego? W komentarzach pisali kiedyś też o pro-formach bez umów, to jakie wszystkie inne są z firmą bezpośrednio zawierane? I czy poprawiło się coś w warunkach sprzedawców?

@pytanie

Ciekawi mnie, czy to prawda, że jak sprzedawca zamówi towar, a klient odmówi jego przyjęcia (w całości), za nie zakupiony towar płaci zamawiający sprzedawca?

Gabriela Nowy wpis
@@pytanie

Pytanie u kogo są pieniądze na koncie. :v A to też nie zależy od jakiegoś regulaminu odnośnie umowy zakupu?

@do_Gabriela Nowy wpis
@Gabriela

Bez umowy, faktury pro-forma ...

Krzysztof Nowy wpis
@@pytanie

Oczywiście. Pracownik jest obciążany również zwrotami towaru.

Arek

Serdecznie nie polecam pracy na stanowisku magazyniera. Na rozmowie obiecuja 2300 na początek, pierwsza wypłata =najniższa krajowa. Praca umiarkowanie ciężka, nie warta tych pieniędzy, a i atmosfera napięta jak plandeka na żuku.

AREK
@Arek

WITAM , Z TEJ STRONY PRAWDZIWY AREK .Chciałbym zaprzeczyć komentarzowi wyżej , pracuję tu stosunkowo krótko , lecz nie zauważyłem aby atmosfera była napięta . Ponadto nie rozumiem działania osoby , która próbuje mnie zdyskredytować w ogóle nie znając faktów . Serdecznie polecam pracodawcę jakim jest firma Kwadrat Olsztyn .

Beata

@Arek ciekawe skąd taka napięta atmosfera ? Może się domyślasz ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KWADRAT SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Romek

Powiedzcie czy firma szuka może pracowników? Warto starać się o pracę?

Klient
@Romek

Tak cały czas są rotację. Jak będziesz sprytny jak niektórzy z kwadrat o których mowa to można pracować. Jak Pani Aneta mówi, szef jest arogancki o ludzi nie dba , nakłada kary, ale nadrabiać można sprytem. Czyli oszukiwaniem firmy.

Jarosław
@Klient

O jakim sprycie jest tutaj dokładnie mowa? Uważasz, że oszukiwanie firmy (chociaż nie wiem w jaki sposób), to odpowiednie podejście? To tylko świadczy o nas, nieważne w jakich okolicznościach się znajdziemy. Z czego wynika tak duża rotacja pracowników?

Xxx

Pracuje tam miła pani (usunięte przez administratora). Można się dogadać odnośnie rabatu, dzieli się z klientem po połowie. Dwie strony zadowolone. Robi też projekty na boku za dobra cenę. Polecam gorąco

Klient
@Xxx

Tak potwierdzam pewnie chodzi o panią Anete. Można wszystko załatwić tak aby dwie strony były zadowolone.

Bożena Koprowska

Z uwagi na anonimowy , tchórzliwy , kłamliwy i moim zdaniem wysoce obrażliwy wpis zamieszczony na stronie www. gowork , dnia 09.07.2018 r zgłosiliśmy sprawę do prokuratury rejonowej w Olsztynie . Dnia 18.09.18 otrzymaliśmy informację ,że w toku czynności ustalono , że adres IP z którego został wystawiony przedmiotowy komentarz jest administrowany przez operatora z Ukrainy . Czynności prokuratorskie są w toku teraz po tamtej stronie granicy . Czy tak należy się informatycznie maskować żeby napisać prawdę czy jest to zwykłe krętactwo . Wyjaśniam autorowi lub autorce co bardzo prawdopodobne , że najlepsi pracownicy są w Kwadracie . Bożena Koprowska

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w KWADRAT SP. Z O.O.? Możecie nam tutaj zdać relację?

Robert

Też z chęcią się dowiem co i jak, bo myślę nad pójściem do tej firmy.

robertdr42

Witam.Moze najpierw sie przedstawie.Nie chce pisac jak Anonim.Robert Drejer.Pracuje w kwadracie 1rok i 3 miesiace.Nie zgodze sie z Opisem wielu tu osób.Ze tu jest zle ze nalezy ta firme omijać.Kazda firma istnieje po to by sie utrzymmac.zarobic piniadze.do tego trzeba zadowolic klijeta z danego towaru ktorego ma do zaoferowania dana firma.jesli tego nie bedzie robic przestanie istniec.I tak jest w Kwadracie.Jesli przychodzisz z mysla do kwadratu ze chcesz sie jedynie utrzymac bez starania sie w niej.to rzeczywiście twoje zarobki beda niskie.Ale jesli przychodzisz po to by pracowac i starasz sie to firma zarabia i ty tez.Ja osobiscie na swoim koncie mam kilkanaście firm w ktorych pracowalem i nigdy nie spotkalem takiej zyczliwosci i uczciwośći do pracownika jakie daje za darmo szef i szefowa firmy kwadrat.Oczywiscie o ile ty przychodzisz z mysla ze chcesz pracowac.jesli nie to sorry w zadnej firmie długo nie popracujesz.taki jest rynek.I patrzac z perspektywy na pracownikow którzy pracuja w tej firmie kilka latek i pracują i sie dobrze maja.Ta firma pomaga sie rozwinac sprzedawcy do profezionalizmu.Osobiscie doswiadczylem miłosierdzia szefa.wielokrotnie wydalem nie ta glazure co trzeba klijetowi co nioslo konsekwecje .Za ktore Nalezala mi sie kara ale tak sie nie stalo.Ja osobiscie pracuje w magazynie Jako magazynier operator wozka widlowego.

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w KWADRAT SP. Z O.O.? Jak oceniacie jej przebieg? O jakie stanowisko się ubiegaliście, jakie pytania usłyszeliście? Czekamy na Wasze opinie. Macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

rgter

W sumie na technika serwisanta nie pokazało się ostatnio żadne ogłoszenie pracy, ale najlepiej o nowych rekrutacjach dowiadywać się bezpośrednio u nich. Może wiecie czy wypłata jest teraz terminowa? Pensja na czas jest dość istotna. Dzięki za odpowiedź.

odjąć

akurat kwadrat w olsztynie sprzedaje ceramikę łazienkową - nie zajmują się nieruchomościami

werdyn

hehehe

loomit

to jest firma z olsztyna sprzedajaca ceramike łazienkowa, nie agencja nieruchjomosci. mowicie prawdopodobnie o firmie z leszna, nie z olsztyna

hj

myślę, że nie będzie grało.

adf

polecam opinię abrakadabra - tam jest odpowiedź co do stażu.

Zbigniew

Biorąc pod uwagę te wypowiedzi to zastanawiajaca jest 25 letnie historia tej firmy na rynku olsztyńskim, a takze staż niektórych pracowników równy niemalże historii firmy. A na nieporadnych życiowo z otwartymi remionami czeka budżetówka ...

nigdy więcej

(usunięte przez administratora) Brak szacunku dla pracowników, którzy przecież przynoszą im pieniądze. Można popaść w długi, które z kolejną wypłatą trzeba "spłacać". Premia uznaniowa - nie regulaminowa, zależy tylko od humoru pracodawcy. Obciążenia finansowe za wszystko, kary finansowe. (usunięte przez administratora)

kresow

idź tam popracować zamaist czytać bzdury

pracowałem tam

(usunięte przez administratora) praca na magazynie: Jest tam bardzo w porządku człowiek i jedyny w porządku chodź nie wiem co on tam jeszcze robi w śród nich.. magazyn duży materiałów dużo nie ma żadnego skanera wszystko musisz zapamiętać najniższa krajowa potem niby coś dorzuca. Odpowiedzialność materialna (nie które paczki płytek mogą pochłonąć pół wypłaty. Wolne urlop najlepiej nawet się nie pytać. Ogromna rotacja czasem nawet robią po kilka dni albo i nawet nie.

Zostaw merytoryczną opinię o KWADRAT SP. Z O.O. - Olsztyn

• Jak się pracuje w KWADRAT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KWADRAT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KWADRAT SP. Z O.O.